18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja pilnuje pokroju na Ukrainie

SlimShady • 2022-02-22, 16:52
Wojska rosyjskie ostrzelają wieś Nowoługanskoje, położoną kilka kilometrów od frontu na terytorium Ukrainy.


chujex

2022-02-22, 19:48
Rgaty96 napisał/a:

Czuje że niedługo na sadolu będą wlatywały takie materiały z frontu że ojojojoj



dobrze dobrze niech sie cos dzieje oby lewackie k***y padaly jak muchy ale to raczej nie mozliwe bo jak wiadomo kalaruchy przezyja nawet wybuch atomowy...

Adrian92

2022-02-22, 20:16
Nie lubię Ukrainy ale w przypadku wojny zaraz będziemy miell tu dziesiątki tysięcy uchodźców. znając Naszych kochanych lewicowych polityków, wszystkich ich przyjmiemy z otwartymi ramionami. Niestety mało ludzi patrzy szerzej niż "o jest konflikt, fajnie, beda materiały na sadola". Wszystko niesie za sobą konsekwencje, dla Nas dobrze by było żeby Ukraina była stabilnym krajemi była dla Nas buforem między Nami a Rosją.

kezman

2022-02-22, 20:17
Wypie**alać fani ruskich

modoc

2022-02-22, 20:21
Manolito666 napisał/a:

Tu się jebnij!



Ciebie jebną potomki bandery siekierą w plecy jak tylko zobaczą żeś słaby. Nie ma co mieć dla nich litości niech się z ruskimi wyrzynają.

apacz93

2022-02-22, 20:23
Banderowcy wymordowali całą moją rodzinę w okolicach Lwowa i Biłki Szlachedzkiej. Babcia przeżyła bo mama wsadziła ją do transportu bydła na zachód. W Krakowie ksiądz ją znalazł i resztę wojny spędziła w piwnicach klasztoru. Cała jej rodzina została wymordowana przez uKRAIŃCÓW. Całe życie czekam aż dostaną za swoje i mam nadzieje, że nadszedł ten dzień. Nawet jak Rosja ich wytłucze to będzie to bardziej humanitarne niż jak ponad 75 lat temu odbijanie płuc deską, wycinanie oczu i języka czy zakopywanie na żywca. Przez obecne lizanie dupy uKRAINIE pokolenia nie uczą się na historii o Rzeźi Wołyńskiej itp. Ukrainiec nigdy nie będzie naszym bratem, żyli razem w jednej wiosce a później sąsiad sąsiada na widły nabijał. Polityka pro uKRAIŃSKA i popieranie tego przez cały naród wynika z braku wiedzy i smutne jest to, że większość naszych obywateli nie ma pojęcia o tym co nasi przodkowie z tamtych terenów przeżyli.

CoJaTamKurwaWiem

2022-02-22, 20:32
apacz93 napisał/a:

Banderowcy wymordowali całą moją rodzinę w okolicach Lwowa i Biłki Szlachedzkiej. Babcia przeżyła bo mama wsadziła ją do transportu bydła na zachód. W Krakowie ksiądz ją znalazł i resztę wojny spędziła w piwnicach klasztoru. Cała jej rodzina została wymordowana przez uKRAIŃCÓW. Całe życie czekam aż dostaną za swoje i mam nadzieje, że nadszedł ten dzień. Nawet jak Rosja ich wytłucze to będzie to bardziej humanitarne niż jak ponad 75 lat temu odbijanie płuc deską, wycinanie oczu i języka czy zakopywanie na żywca. Przez obecne lizanie dupy uKRAINIE pokolenia nie uczą się na historii o Rzeźi Wołyńskiej itp. Ukrainiec nigdy nie będzie naszym bratem, żyli razem w jednej wiosce a później sąsiad sąsiada na widły nabijał. Polityka pro uKRAIŃSKA i popieranie tego przez cały naród wynika z braku wiedzy i smutne jest to, że większość naszych obywateli nie ma pojęcia o tym co nasi przodkowie z tamtych terenów przeżyli.



Ale wiesz debilu, że my o czym innym tu?
Na ch*j mieszasz tematy i płaczesz nam w rękaw...?

zbynekmaslanka

2022-02-22, 20:39
apacz93 napisał/a:

Banderowcy wymordowali całą moją rodzinę w okolicach Lwowa i Biłki Szlachedzkiej. Babcia przeżyła bo mama wsadziła ją do transportu bydła na zachód. W Krakowie ksiądz ją znalazł i resztę wojny spędziła w piwnicach klasztoru. Cała jej rodzina została wymordowana przez uKRAIŃCÓW. Całe życie czekam aż dostaną za swoje i mam nadzieje, że nadszedł ten dzień. Nawet jak Rosja ich wytłucze to będzie to bardziej humanitarne niż jak ponad 75 lat temu odbijanie płuc deską, wycinanie oczu i języka czy zakopywanie na żywca. Przez obecne lizanie dupy uKRAINIE pokolenia nie uczą się na historii o Rzeźi Wołyńskiej itp. Ukrainiec nigdy nie będzie naszym bratem, żyli razem w jednej wiosce a później sąsiad sąsiada na widły nabijał. Polityka pro uKRAIŃSKA i popieranie tego przez cały naród wynika z braku wiedzy i smutne jest to, że większość naszych obywateli nie ma pojęcia o tym co nasi przodkowie z tamtych terenów przeżyli.



Pamiętam film o Kisielinie (historia rodziny krzeismira dębskiego). Zrobiło na mnie wrazenie jak ktoś/Polak opowiadał jak znalazł swoją rodzinę martwą. Wziął pistolet naładował i poszedł do Ukrainców. Mowił "Jak mnie zobaczyli to po oczach wiedzieli o co chodzi. Uciekali jak szczury" .... chyba zabił kilku. Chbya to w tym filmie było. Niestety to ruskie są naszymi wrogami.

shoe5maker

2022-02-22, 20:49
Prowokacje same się nie zrobią, trzeba im trochę pomóc.

qzi666

2022-02-22, 20:52
rosja-ukraina? modle się co dzień do wielkiego potwora spaghetti żeby zrzucił na nich klops. jedni drugich warci

Boss-man

2022-02-22, 20:53
A ONZ ch*ja robi i sra pod siebie żeby Władimir atomu nie odpalił. Biedna Ukraina (ch*j im w dupę tak na prawdę), Biedna Polska, będzie wojna, wszyscy umrzemy.

Mez

2022-02-22, 21:15
Ukrainców jakoś nie lubię za historię, ale nie wszystcy są Ci popie**oleni, a po za tym działa jeszcze propaganda wielkiego brata i umożliwienie działania takim baranom jak Bandera i wmówienie ludności że był bohaterem. Niestety to jest pokłosie działania wrogich służb. Spokojni i normalni ukraincy siedzą w domach albo w pracy. Po za tym żaden kraj nie lubi jak mu się w brudnych buciorach wchodzi i pie**oli głupoty o wprowadzaniu pokoju. Czy to amerykusy czy ruskojeby. Dlatego Państwo musi być silne, żeby h*jek jeden z drugim musiał się liczyć, że jak i może wygra wojnę to mu się cholernie nie będzie opłacać.

Heliar

2022-02-22, 21:59
zbynekmaslanka napisał/a:

Dobre wiadomości, że zamknęli Nord streem 2. Wielka brytania nałożyła sankcje na cytuje "Rossija Bank, IS Bank, General Bank, Promsvyazbank (PSB) i Black Sea Bank. Sankcje nałożono też na trzy osoby fizyczne: Giennadija Timczenkę, Igora Rotenberga i Borisa Rotenberga.". Podobno to początek i inne Państwa zaraz ogłoszą swoje. Rosja to neidługo będzie druga Kuba



dureń z ciebie, Baiden to polityczny impotent nie zrobi nic, bo w przeciwieństwie do tego co kłamie CNN to on jet przyjacielem Moskwy a nie Trump . Niemcy całują Putina po dupie i już dziś blokują wysłanie przez NATO wsparcia w postaci ludzi do szkolenia żołnierzy, czy odsprzedaż ich produktów militarnych na Ukrainę. Francja tylko szczeka i palcem nie kiwnie. Reszta lewackiego sracza z zachodu ma to w dupie. Jakiekolwiek próby krajów ze wschodniej europy, w celu nałożenia kagańca na Putina, zostaną szybko rozdeptane przez Niemców. Nikt nic nie zrobi i każdy będzie bał się pierdnąć, bo jak to Szwabski generalik powiedział "Putinowi należy się szacunek". Za 50 lat Rosja będzie się kończyć na Wiśle i graniczyć będzie z Niemiecką Federacją Europejską. Dawno wszystko ugadane.

EvilDog

2022-02-22, 22:11
sberek38 napisał/a:

Powiedz mi pisowsko-banderowska k***o (retorykę masz taką samą, więc epitet trafny) ile mniejszosci rosyjskiej mieszka w Polsce i jaki interes mają tu ruscy.
no i nie zapominaj, ze my od zawsze graniczymy z ruskimi, dzisiaj też. Jak chcesz się bić za ukrów to pucuj hełm i wypie**alaj do Donbasu (grdie większość ludności to ruscy)



Nie będę Cię obrażać bo jesteś osobą głupią i złośliwą więc to nie ma sensu .

Co do Twojego pytania... rosyjskojęzycznych niema. Aleeeeee... na podkarpaciu "ktoś" spali cerkiew, ktoś zbije rodzinę prawosławną , w Rosji pokażą filmiki z marszu niepodległości i bum! :) Putin na białym koniu jedzie ratować mniejszość prawosławną przed faszystowsko-katolickimi-zboczeńcami (czemu zboczeńcami ? bo większość ruskich tak samo jak i skrajnych polskich "prawaków" uważa że na zachodzi to tylko pedały i bezbożnicy którzy nienawidzą duchową Rosje ) , a tu patrz , znajdą się tacy (niektórzy głupi którzy po prostu trafili nie na ten kanał na YT/FB , bo skąd czerpać wiedzę , przecież wszędzie spisek i tylko na tych kanałach jest prawda!, a niektórzy po prostu za kasę) którzy zaczną prosić o obronę i towarzysz Putin będzie musiał pomóc !!!

"W 1939 roku Rosja nie atakowała Polski , tylko przyszła z pomocą pracującemu narodowi którego rząd uciekł za granicę". Więc wszystkich tych którzy pie**olą "a co mnie obchodzi Ukraina?" zapraszam wypie**alać, albo przestać płakać na temat Anglii i Francji podczas II wojny światowej, bo co ich obchodziła Polska która jest w ch*j daleko ? Bo podpisali sojusz ? Przeciętny głupi francuz z tamtych lat Ci odpowie "ja tego sojuszu nie podpisywałem, niech idą walczyć Ci co podpisywali się za Polską". A co do Sadistica śledząc komentarze , albo ten portal jest przepełniony rosyjskimi trollami (na polskim FB są czemu by i nie tu ? ) , albo po prostu ludźmi głupimi . I wypie**alać mi z tym Benderą, w Ukrainie może czci go z 2 % mieszkańców i nie za to że mordował Polaków (wtedy już siedział w pierdlu), a że chciał wyzwolić Ukrainę z pod sowietów , nawet za cenę zjednoczenia z hitlerowcami .

fi...........in

2022-02-22, 22:14
maddog77 napisał/a:

Wiecie wy prorosyjskie k***y że gdy Ukraina padnie to znowu mamy ruskich na wschodniej granicy...i jak myślicie kto będzie następny...już widzę jak dresy w patriotycznej odzieży rwą się do obrony ojczyzny pierwsi będą sp***alać na zachód bo szczytem ich waleczności jest napie**alanie się po lasach,ewentualnie spalenie,tęczy lun obicie jakiegoś transa.



Przecież na pólnocnej granicy mamy turbo zmilitaryzowany Obwód Kaliningradzki cały czas od upadku komuny i nie dzieje się nic. Trochę naciągana ta Twoja wizja ....

dżonyłojlker

2022-02-22, 22:35
mygyry napisał/a:

UE już wyraża zaniepokojenie?



Tak, nie będą mogli dostawać kasy na konto tylko gotówkę.