18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja pilnuje pokroju na Ukrainie

SlimShady • 2022-02-22, 16:52
Wojska rosyjskie ostrzelają wieś Nowoługanskoje, położoną kilka kilometrów od frontu na terytorium Ukrainy.


sberek38

2022-02-22, 22:45
zbynekmaslanka napisał/a:

Putin w TV cośtam gada o potencjale nuklearenym ukrainy. Jeszcze co odpie**oli zrzuci bombe na swoj krai i rozpocznie 3 wojnę swiatową.
Co ty nie widzisz co się dzieje. 150 tys wojsk na granicy. czy to są wojska Ukrainców czy Ruskich. To nie są k***a żarty. To nie jest gadanie o Banderowcach i wspominanie historii ... czy potrafisz sobei wyobrazic 150 tys chłopa ... to jest nie do wyobrazenia. Zresztą ruscy są już skończeni po tym numerze ... nikt nie będziwe z nimi poważnie rozmawiał.



oni mogą w każdej chwili wysłać 200 tys. do obwodu kalinr.
Ale co my możemy zrobić??? Chcesz sie bić za ukrów, dla których dzisiaj bandera to oficjalny bohater. i u nas przebywa aktualnie tysiace ich dezerterów?? Nie moemy wychodzić przed szereg. zachować neutralność

Krakus36

2022-02-22, 22:57
j***ć ukraine banderowską ... filmik ch*jowy zero dowodu obie strony mają ten sam sprzęt rosyjski ;P każdy wie kto użył BUK wyrzutni i zabił ludzi w samolocie ... Rosja aż dwa samoloty rozwalili aby pokazać że to nie ich pociski ale cisza świat milczy o tym a ukraina się cieszy pie**olona

qvcx

2022-02-22, 23:27
Skąd autor tego posta wie gdzie jest front? Jak go wyznaczył? No i też zapytam skąd jest san autor, z Rosji czy Ukrainy bo zauważyłem, że po polsku słabo idzie mu pisanie.

Vladar

2022-02-23, 00:25
Nastepna bedzie Polska hehe :)

TimeBandit

2022-02-23, 00:34
mygyry napisał/a:

UE już wyraża zaniepokojenie?



Mało tego, mazanie asfaltu kredkami już się zaczęło.

harkov

2022-02-23, 00:49
Najśmieszniejsze jest to, że mimo tego całego zj***nia jakie prezentuje ukraina to i tak jest lepsza od tego rosyjskiego k***idołka ze stolicą w Moskwie.

zbynekmaslanka

2022-02-23, 01:53
sberek38 napisał/a:

oni mogą w każdej chwili wysłać 200 tys. do obwodu kalinr.
Ale co my możemy zrobić??? Chcesz sie bić za ukrów, dla których dzisiaj bandera to oficjalny bohater. i u nas przebywa aktualnie tysiace ich dezerterów?? Nie moemy wychodzić przed szereg. zachować neutralność



Dzieki za odpowiedz to teraz własnie tak zrobimy. Całe NATO poczeka az ruskie przejmą ukrainę. Za 5 lat się wykurują dozbroją. I przyjdą do nas. To wiesz co wtedy zrób ... oddaj im pół swojej chałupy w podatkach, albo sprzedaj i oddaj połowę kasy. a Niemcom i innym to samo powiedz "Bedziesz sie bil za Polaków". Wogóle ja się zastanawiam czy część tutaj ludzi jest Polakami.

Naprawde zerknijcie na komentarze na youtube np. jakichs kanałów telewizyjnych typu TVP itp itd. Nie chodzxi o to że PIS-owskie czy nie pisowskie ale zobaczcie sobie ile tam ruskich troli. Jakie głupoty wypisują

Wogóle jakbyscie się zastanawiali co będzie jakby Ruscy wkroczyli do nas. To nic dramatycznego (obejrzyjcie Jacka Bartosiaka). jak wam sie zdaje. Najpierw by postraszyli a po przegranej wojnie w spółkach pojawili by sie pewni jegomoscie. A wiecie jaka różnica by była coś jakby wyższe podatki na które musielibyscie zapie**alać i wysyłane byłyby do Ruskich. Wojna jest o to kto na kogo ma zapie**alać w skrócie.

robsonx79

2022-02-23, 02:11
pazuzu napisał/a:

Oo widzę mamy tutaj paru ruskich pachołków, sp***alacie na Kreml tam siać swoją propagandę



Niestety już od jakiegoś czasu jest ich tutaj pełno. I ta sama śpiewka: Zgniły Zachód sobie nie radzi, na Ukraińców mówią z pogardą Ukry, a w Rosji to normalnie dolce vita cud miód i orzeszki.

zbynekmaslanka

2022-02-23, 03:20
Zdziwicie się ale wczesniej zauważyłem ze różne dziwne trolle były pod telewizją TVPis. Teraz mi się zdaje ze moglybyc to te Ruskie trolle które wpierają kogokolwiek byle rozj***ć unię. moze mam paranoje, ale na 99% były tam jakieś boty.

Adrian92

2022-02-23, 04:03
Ten film to jakaś prowokacja i ściema. Jak sie przypatrzysz to tam wybucha bardziej jakaś petarda niż pocisk artyleryjski. A, że coś się w tle dymi to łatwo dodać do tego jakiś element wybuchowy.

ADIaifam

2022-02-23, 05:01
Rosjanie nic mi nigdy nie zrobili przeciwnie do ukraincow j***ć ich najlepsze jest to że chcecie się mieszać z nimi

skandal

2022-02-23, 05:27
figgin napisał/a:

Przecież na pólnocnej granicy mamy turbo zmilitaryzowany Obwód Kaliningradzki cały czas od upadku komuny i nie dzieje się nic. Trochę naciągana ta Twoja wizja ....



Jednak jest różnica gdy wojska w danym miejscu znajdują się od "zawsze", od tego, gdy nagle przemieszczą się nad granicę innego państwa.

skywalker75

2022-02-23, 07:14
ADIaifam napisał/a:

Rosjanie nic mi nigdy nie zrobili przeciwnie do ukraincow j***ć ich najlepsze jest to że chcecie się mieszać z nimi


No widzisz a nam tu w Polsce przez setki lat dużo krwi napsuli zabili miliony ludzi i doprowadzili do upadku gospodarczego. Podobnie w całej Europie środkowej i wschodniej od Finlandii na północy po Bałkany ... Więc uprzejmie wypie**alaj wąchać im onuce

se...........ed

2022-02-23, 07:45
Lobo24 napisał/a:

Zwykłych ludzi zawsze szkoda. Po ch*j atakować wieś. Co winna wieś?



Bo tak jest najłatwiej , najszybciej i najtaniej. i najłatwiej sprowokować rozruchy . co ty historii nie miałeś w szkole ?

notak

2022-02-23, 08:20
ale się wesz czerwonych wysrało pod tematem,
ukraińców można lubić albo nie, ale jako niezależny od ruskich kraj nam jest potrzebny i tyle w temacie