18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ronaldinho vs Messi

Pan Ciuchcia • 2013-01-14, 17:23
A Waszym zdaniem kto jest królem Barcelony? :amused:

Marshal

2013-01-17, 19:02
Jak dla mnie to sa pilkarze artysci - Ronaldinho, Ronaldo (BRA), Davids (NED) - oni pracowali na druzyne, ale jednoczesnie pokazywali magie i siebie.
No i sa pilkarze rzemieslnicy - Messi i C.Ronaldo to sa swietni rzemieslnicy - wrecz mistrzowie swojego fachu, ale przynajmniej wg. mnie nigdy nie dorownaja artystom. Nie z ilosci bramek czy asyst, tylko z tego jak grali i jaka otoczka byla wokol nich.

Sayper1

2013-01-17, 19:56
Kod:
/watch?v=kHiKSvGHPJc
Jak ktoś nie miał okazji obserwować tego "pierwszego" Ronaldo w akcji, niech to odpali, to jest prawdziwa dominacja i niszczenie rywali, gra z dobrymi graczami jak z ogórkami z Polski...

Nie można porównywać piłkarzy na takim poziomie, który lepszy... Messi to maszyna, Ronaldinho typowy brazylijski lekkoduch, gdyby ktoś go trzymał za pysk i kazał trenować jak Messiemu to nie byłoby tej magii. George Best - alkoholik, a w swoim czasie opie**alał innych piłkarzy jak dzieci na podwórku.. Gdyby nie chlał i utrzymał wydolność na najwyższym poziomie to nikt by nie słyszał o jakimś Pele :P zresztą, dzieci sezonowych sie nie przekona, bo myślą ze jak zobaczył 3 kompilacje cr7 vs messi to sie znaja na piłce. A mądrzy wiedzą ocb :) Były dziesiątki wybitnych piłkarzy który aspirowali to miana the best, kazdy miał swoje atuty, kogo k***a obchodzi który najlepszy, cieszmy oczy póki możemy, niektórzy z nich wciąż grają co tydzień.

Lensen

2013-01-18, 01:21
Jestem odkąd pamiętam fanem Realu ale teraz już nie oglądam tylu meczy co kiedyś. Wtedy oglądało się piłkę dla sztuki, żeby móc zobaczyć co zawodnicy potrafią, jak potrafią się zgrywać ze sobą, co potrafili zrobić indywidualnie z piłką. Chciało się poczuć tą niesamowitą magię płynącą z boiska. To co robił Ronaldinho na boisku było niesamowite bo ja wolałem właśnie pooglądać te zwody, żonglerkę między dwoma przeciwnymi zawodnikami a nie dziki rajd na bramkę między pachołkami i prosty strzał tylko dla gola.

dupa222

2013-01-18, 23:45
Grzegorz Rasiak - Rasialdo . ON bije Messiego, C.Ronaldo, Ronaldinho .

MilJov

2013-01-20, 03:43
królem jest ten, który grając w barcelonie, na stadionie największego rywala dostał owację na stojąco od kibiców Realu.

PS: olewający treningi, non stop na kacu z wiecznymi problemami z nadwagą, Ronaldo bił na głowę dinho, cr i messiego