18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religia pokoju

Gebofon • 2015-06-21, 01:53
Brudasy przekraczają kolejne granice moralne :dead:



* kozojebski wymagany na poziomie C4

gathor

2015-06-21, 10:55
@janniezbedny23 Tu gdzie mieszkam jest w każdej księgarni.

ex32

2015-06-21, 11:15
Sam bym tak chętnie zrobił.

Lyck

2015-06-21, 11:38
Martwi mnie poglad gimnazjalistow w dzisiejszych czasach jak czytam te wasze komentarze. Jak sie wam dzieci urodza to podrapcie je kurzym pazurem i wlozcie w kieszen 100 zl na dobry poczatek. Moze bedzie bardziej wartosciowym czlowiekiem, takim jak wY....

Pravicow

2015-06-21, 11:41
E tam, j***ć Allaha, j***ć Jahwę (czy jak to tam) i j***ć Boga.

W skrócie, niech każdy wierzy sobie w to, co chce i tyle.

A do ciapaków należy strzelać.

Hvsarz

2015-06-21, 12:36
To tylko pokazuje, ze są muslimy i muslimy. Dokładnie jak nasze katole i katolicy. Maria to dla muzułmanów również osoba święta. Jest jedyną kobietą, której poświęcono tam rozdział. Tak jak dżisus, jest dla nich prorokiem.
Maria dla muzułmanów jest mniej więcej tym samym co dla katolików jakieś postacie ze starego testamentu albo mniej znani apostołowie. A więc jak któryś tym gardzi, znaczy, że nawet własnej religii nie zna.

Kaszysz

2015-06-21, 12:40
pie**olnąć Bombe na Mekke i skończy się rumakowanie.

Serferoo1

2015-06-21, 12:44
najgorsze jest to ,że oni zalewają Europę i czują się tu jak u siebie żerując na troskliwej polityce państwa wobec imigrantów i dzieciorobów. Teraz to wydaje się śmieszne, ale za 20-30 lat będę się tak zachowywać wszędzie obrażając innych i narzucając swój kozojebczy sposób myślenia. Niech wypie**alają na swoich wielbłądach z Europy i przy okazji zabiorą ze sobą ue i tą pie**oloną poprawność polityczną.

Lololoney

2015-06-21, 13:25
A ja ujmę to tak:
Mam gdzieś co wyczyniają z czymkolwiek, dopóki "bawią" się u siebie.

$omator

2015-06-21, 13:27
zawsze mówiłem że miast stawiać pomniki swoim bozkom kościół fundusze powinien przeznaczać na pomoc potrzebującym

KomisarzAndrzej

2015-06-21, 13:29
allach*j akbar


mnichu20

2015-06-21, 14:36
KrisCFC napisał/a:

Otóż przytoczę Ci tu powiedzenie, które wszystko Ci wyjaśni, (wszystko to znaczy całe zachowanie Polaków, że my sobie możemy jeździć po papieżu, a inni nie mają prawa).

A owo powiedzenie brzmi tak:

"Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!" ;)



Czyli wynika z tego że naród Polski to naród hipokrytów (nie mówię o każdym, ale myślę że większość Polaków) :roll:

ZR...........E_

2015-06-21, 17:56
Ty jak rzucę na ziemię talerz ze spagetti to obrażę wyznawców Latającego Potwora Spaghetti?

Prometheus_Coprophagus

2015-06-21, 18:04
Jak zauważył jeden z przedmówców, dżentelmeni na powyższym filmie postąpili zgodnie z objawioną w Starym Testamencie wolą Boga, której to woli powinni się podporządkować także chrześcijanie. Dla przypomnienia:

Cytat:

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.


Źródło: Wj 20; 4 - 6


Wniosek - obrońcy rozbitej figurki to bezbożni heretycy.

A co do tytułu tematu - każda religia jest religią pokoju. Ot, chociażby chrześcijaństwo, wszak dopuszcza karę śmierci dla innowierców tylko za przekonania religijne (Pwt 17; 1 - 7).

przebojowyarmando

2015-06-21, 22:51
moskalowy napisał/a:

pie**ole i figurke i pie**ole rzucającego...



to bierz wazelinę i do roboty!

dwroland

2015-06-22, 00:19
Allah*j Akbar :D . Niech się wybiją z katolami i żydami w stosunku 1:1:1.
:mom_please:
Jak jakiś jeden ostanie to z chęcią dobiję.