18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Religia pokoju

Gebofon • 2015-06-21, 01:53
Brudasy przekraczają kolejne granice moralne :dead:



* kozojebski wymagany na poziomie C4

mnichu20

2015-06-21, 02:23
Cytat:

Brudasy przekraczają kolejne granice moralne


Autentycznie nie pojmuję Polskiej mentalności, tak to wszyscy jadą po papieżu, po kościele, po chrześcijanach, a jak jakiś kozojeb rozwalił figurkę Matki Boskiej to oburzenie... "Jak mogli obrażać naszą religię" :-/
Co i tak nie zmienia faktu że kozojebów należy wytępić 8-)

jajkob

2015-06-21, 02:53
O sk***ensyn !!!

smoluchy

2015-06-21, 03:10
@mnichu20 nie pojmujesz bo wrzucasz wszystkich do jednego worka. To nie tak ze Ci sami pie**olą religię a potem sie oburzaja bo "ich" religia jest obrażana... To sie dzieli na 2 grupy. Ja nie stoję po żadnej stronie niech robią co chcą. My i tak wiemy ,że ich religia jest dzika i wynaturzona. Patrząc obiektywnie oczywiscie.

gathor

2015-06-21, 03:27
@smoluchy
To nie tak do końca jak mówisz...
Ja koranem nie rzucam... Nie rozrywam go na części.
Nie uczęszczam do kościoła co niedzielę, ale wk***ia mnie jak ktoś niszczy moje większe lub mniejsze wartości. Rzuć koranem o ziemię, a Cię zajebią, albo pójdziesz siedzieć zgodnie z Polskim prawem. Zniszcz (najważniejszy) Polski Bożek, a nikt się nawet nie odezwie... j***na poprawność. W którą stronę ona zmierza?
Im wolno wsystko, a nam nic... Oni mogą niszczyć Nasze świętości, a my nawet nie możemy mówić o ich religii.
Pomyśl trochę i przede wszystkim MIEJ k***A SWOJE ZDANIE I PRZEDE WSZYSTKIM SWOJĄ WARTOŚĆ!!!

janniezbedny23

2015-06-21, 05:21
mnichu20 up@

no widzisz i tak tu u nas jest każdy ma na wszystko wyj***ne ale jak by ktoś coś to ch*j mu w dupę i ćupaga w plecy!!!!

gathor up@

ps. a widziałeś ty kiedyś koran na żywo??? bo ja tyle lat już żyje i jeszcze nie widziałem!!!

sa...........ek

2015-06-21, 07:34
No i dobrze zrobił, zniszczył rzeźbę kultu zła. Ale i tak Islam też jest złem bo BÓG NIE ISTNIEJE.

Smutas

2015-06-21, 08:24
Gówno tam wiecie o islamie. Akurat oni matkę Jezusa darzą wielkim szacunkiem. Po prostu ich wiara nie pozwala na odwzorowywanie ludzkich postaci. A taka figurka matki Jezusa to dla nich obraza szanowanej przez islam postaci.

moskalowy

2015-06-21, 08:49
pie**ole i figurke i pie**ole rzucającego...

McMenel

2015-06-21, 09:26
O jejciu. Naprawdę szokujące. Co ma rozwalanie symboli religijnych z moralnością nadal nie pojmuję.

eventtime75

2015-06-21, 10:09
W 2015 wierzyc w prawdy ludzi z pierwszych lat n.e. jak tak mozna? Rozwoj cywilizacyjny? ch*ja. Wstydem jest wierzyc bo ukazuje to jak bardzo jestesmy naiwni.

remi1982

2015-06-21, 10:15
On tylko stosuje się do jednego z dziesięciu przykazań o których chrześcijanie zdążyli chyba zapomnieć.

"Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich."

KrisCFC

2015-06-21, 10:25
mnichu20 napisał/a:


Autentycznie nie pojmuję Polskiej mentalności



Otóż przytoczę Ci tu powiedzenie, które wszystko Ci wyjaśni, (wszystko to znaczy całe zachowanie Polaków, że my sobie możemy jeździć po papieżu, a inni nie mają prawa).

A owo powiedzenie brzmi tak:

"Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie!" ;)

bronek__komar

2015-06-21, 10:44
o k***a 12 komentarzy i 0 piw :D
a dam żeby było śmiesznie

_R...........s_

2015-06-21, 10:46
O ile mi wiadomo, dla ciapków zarówno biblijny Jezus i jego matka to bardzo ważne postaci z koranu (który jak wiemy wzorowany jest bardzo mocno na biblii). Ciapek nie rozbija tej (badziewnej) figurki z braku szacunku dla postaci, ale dlatego że w koranie (jak i w biblii), jedno z najważniejszych przykazań mówi by nie tworzyć podobieństw ludzi i tym bardziej nie modlić się do tego.
Taka mała figurka to tam ch*j nie strata, ale w imię szerzenia swojej religii, tak jak kiedyś chrześcijanie, ciapki rozpie**alali już cenniejsze pomniki i figury, w tym ogromne posągi Buddy w Bamian.