18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaris32

2023-03-29, 10:43
Flegamina napisał/a:

Ręką mnie swędzi żeby Panu przypie**olić.
Odj***ć się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.



Każdy w polsce ma prawo to gówno krytykować bo z podatków się ten kleszcz utrzymuje a mówimy po polsku bo nasi przodkowie walczyli o ten kraj mimo że ta Watykański zaraza robiła dużo by nas nie było jako kraj

Gamcio1990

2023-03-30, 20:09
JebacJP2 napisał/a:

Jak byłem dzieckiem i nastolatkiem to wierzyłem, ale po odcięciu się od tej sekty wyleczyłem się całkowicie z całej tej wiary. Teraz jako dorosły i zdrowo myślący człowiek dziwie się, ze ludzie w ogóle traktują te instytucje poważnie. Trzeba mieć naprawdę mózg zalany gównem i betonem, zeby tkwić w organizacji, gdzie pedofilia jest norma a wszystko kręci się tylko wokół pieniędzy i władzy.




Pięknie... A często masz ochotę na j***nie starszych panów?

1)Wierzyć można albo i nie - ale fakty są takie że nie ma cywilizacji bez religii.
2)Fakty są takie że nasza cywilizacja bez etyki chrześcijańskiej zwija się z prędkością astronomiczna.

Love_is_Love

2023-03-31, 12:48
Gamcio1990 napisał/a:

Pięknie... A często masz ochotę na j***nie starszych panów?
1)Wierzyć można albo i nie - ale fakty są takie że nie ma cywilizacji bez religii.
2)Fakty są takie że nasza cywilizacja bez etyki chrześcijańskiej zwija się z prędkością astronomiczna.



Fakty tym się różnią od opinii, że można ich dowieść. Jakie są dowody na Twoje "fakty"? :-D

OdbytBiskupa

2023-04-05, 01:53
To już wiem skąd sadole czerpiecie inspirację i kto wam zwichnął psychikę, że tak bronicie tego katolskiego gówna.