18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heliar

2023-03-27, 23:40
diacon,

Cogito ergo sum. Widać ktoś zrozumiał - chciał zrozumieć. Niestety ja nie potrafię wyrażać swoich myśli w tak zwięzły sposób, ale twój wpis trafia w punkt, dzięki.

Montechris

2023-03-28, 00:14
chyba mi stanął , ma ktoś link do całości ?, kolega pyta

OpenStreetMaps

2023-03-28, 00:26
Nic mnie bardziej nie gorszy niż debilne filmy nagrywane w pionie!
Szach i mat gamonie!

Love_is_Love

2023-03-28, 00:34
Heliar napisał/a:

Mi tam się podoba, co prawda to tylko część z całego przedstawienia, ale czytając informację można się domyśleć przekazu. Nie rozumiem durniów powyżej, w końcu kościół stał się choć trochę nowoczesny, a im się nie podoba. Jest staroświecki, też źle. Jak by to była tęczowa impreza to byście klaskali, aż by wam zwieracze puściły.
Sytuację takie jak na filmie dzień w dzień widzę na sadolu i często w weekend na mieście, nic nadzwyczajnego, ani szokującego.



Może u Ciebie, w Twoim katolickim domu takie "sytuację" widzisz ;-) Ale dla ludzi nie będącymi katoświrami to po prostu patologia.

PS. Bóg nie istnieje ;-)

Fl...........na

2023-03-28, 00:43
Ręką mnie swędzi żeby Panu przypie**olić.
Odj***ć się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.

PsikutaBezS

2023-03-28, 00:47
Przynajmniej coś się dzieje w smutnym jak... typowy moher kościele :)

"WAKE UP (czyli obudź się) nawiązujące do słów Pana Jezusa, które skierował do umarłej córki Jaira (Mk 5, 35-43), aby ją wskrzesić."

Mk, 5, 35-43 Córka Jaira

35/ Gdy On jeszcze mówił, przyszli ludzie od przełożonego synagogi i donieśli: «Twoja córka umarła, czemu jeszcze trudzisz Nauczyciela?» 36/ Lecz Jezus, słysząc, co mówiono, rzekł do przełożonego synagogi: «Nie bój się, wierz tylko!» 37/ I nie pozwolił nikomu iść ze sobą z wyjątkiem Piotra, Jakuba i Jana, brata Jakubowego. 38/ Tak przyszli do domu przełożonego synagogi. Widząc zamieszanie, płaczących i głośno zawodzących, 39/ wszedł i rzekł do nich: «Czemu podnosicie wrzawę i płaczecie? Dziecko nie umarło, tylko śpi». 40/ I wyśmiewali Go. Lecz On odsunął wszystkich, wziął ze sobą tylko ojca i matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. 41/ Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: «Talitha kum», to znaczy: «Dziewczynko, mówię ci, wstań!» 42/ Dziewczynka natychmiast wstała i chodziła, miała bowiem dwanaście lat. I osłupieli wprost ze zdumienia. 43/ Przykazał im też z naciskiem, żeby nikt o tym się nie dowiedział, i polecił, aby jej dano jeść.

surojak

2023-03-28, 01:24
Toż to jakieś pojeby lgbt tylko z inną naklejką KK. Toż to ten sam syf. Ja tam kosciołem gardze i całą jego historią bo to co tutaj jest pokazane twa od conajmniej tych 2,000 lat. No ale w imie Boga to można i nawet dzieci na wojne wysłać a co ja tam sie znam.

SinestroPL

2023-03-28, 02:03
j***ne ukraińskie bydło i k***a nic więcej

JebacPis100procent

2023-03-28, 02:07
Flegamina napisał/a:

Ręką mnie swędzi żeby Panu przypie**olić.
Odj***ć się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.



Tak jest! Śmierć psom niewiernym! Ogniem i torturami zmusimy ich od posłuszeństwa wobec jedynej słusznej wiary!!!!!

Wiewór

2023-03-28, 02:35
Xxi wiek a ludziom religie dalej pustoszą czaszkę.

diacon

2023-03-28, 02:39
surojak napisał/a:

Toż to jakieś pojeby lgbt tylko z inną naklejką KK. Toż to ten sam syf. Ja tam kosciołem gardze i całą jego historią bo to co tutaj jest pokazane twa od conajmniej tych 2,000 lat. No ale w imie Boga to można i nawet dzieci na wojne wysłać a co ja tam sie znam.



To oczywiste, gardzisz wszystkim czego twój rozum nie jest w stanie zrozumieć, pojąć, wypierasz to wszystko po to zbyt wiele dla ciebie. Nauką i wiedzą też gardzisz, ty nawet poprawnie pisać i wysłowić się nie potrafisz, więc nie oczekuj od siebie zbyt wiele.

Wiewór napisał/a:

Xxi wiek a ludziom religie dalej pustoszą czaszkę.



A tobie alkohol, dragi i te 7 klas gimnazjum.

Bul_od_bytu

2023-03-28, 02:46
Zbierają na te kościoły, ale nagłośnienie ch*jowe bo stare baby i tak nie słyszą :D