18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ebudka45

2023-03-28, 12:45
JebacJP2 napisał/a:

Jak byłem dzieckiem i nastolatkiem to wierzyłem, ale po odcięciu się od tej sekty wyleczyłem się całkowicie z całej tej wiary. Teraz jako dorosły i zdrowo myślący człowiek dziwie się, ze ludzie w ogóle traktują te instytucje poważnie. Trzeba mieć naprawdę mózg zalany gównem i betonem, zeby tkwić w organizacji, gdzie pedofilia jest norma a wszystko kręci się tylko wokół pieniędzy i władzy.



gdyby takie jasełka wystawiało lgbt to sikał byś z z zachwytu po nogach

:mrgreen:

nujorker

2023-03-28, 12:58
Oj tam, oj tam... panowie w seminariach czy w Watykanie nie w takie igraszki się zabawiają :-)

Love_is_Love

2023-03-28, 14:30
Flegamina napisał/a:

Ręką mnie swędzi żeby Panu przypie**olić.
Odj***ć się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.



Wiesz co, kiedyś byłem dokładnie taki jak Ty. To samo bym napisał. Musiałem sobie jednak uświadomić - a nie było to łatwe do zaakceptowania - jak wiele życia zmarnowałem na te zj***ne baśnie naćpanych pastuchów ze starożytnego Bliskiego Wschodu. Mam nadzieję i Ty przejrzysz na oczy i to zrozumiesz, czego Ci serdecznie życzę.

Szary_Jeleń

2023-03-28, 14:39
Flegamina napisał/a:

Ręką mnie swędzi żeby Panu przypie**olić.
Odj***ć się od kościoła, nie chodzisz i nie wierzysz, zostaw w spokoju.
Już chyba niektórzy zapomnieli dzięki czemu w dużej mierze możemy myśleć i mówić po Polsku.
Łapy precz od Naszej wiary.






Janko

2023-03-28, 15:11
A obrazek Jezuska dostała Bo przecież to święta była jest i będzie

TylerPL

2023-03-28, 16:02
Mnie ostatnio olśniło, że cała wiara chrześcijańska jest dość dziwna - rytuały krwi i ciała, hierarchia, namaszczanie to wszystko brzmi zupełnie jak sekta. Dodać do tego modlenie się do kogoś kogo nie da się zabić normalną bronią, przybiciem do drewna - demon? I wychodzi, że jak chcesz być satanistą to marsz do kościoła.

Włodziu

2023-03-28, 16:38
Kiepski ten standuper.. :roll:

crookla

2023-03-28, 17:34
Heliar napisał/a:

Gzie ty tam widzisz gołą dupę ?? ekran masz za mały, to byś chociaż opis przeczytał z linków. Dowiedział byś się jaki był przekaz tej szopki i byś zrozumiał, ale nie słowo kościół wywarło ucisk na zwojach mózgowych i już każda inna informacja została zablokowana.



To tobie zwiera i nie widzisz niczego niestosownego w tym przestawieniu :D Na papierze może i wygląda to normalnie ale wykonanie jest czystym kurestwem :D

diacon

2023-03-28, 19:31
HAH ale mnie to bawi, nagle wszyscy tacy zniesmaczeni tą całą sytuacją, ktoś zrobił "performance" ukazujący syf tego świata, i wielkie oburzenie, najwięcej krzyczą ci którzy do kościoła nie chodzą, hahahahha. BEKA> Lepiej sobie popatrzcie co lewactwo wyprawia na ulicach podczas ich parad zboczeńców, tylko że oni tam pokazują jak się r*chać, gwałcić itp itd. i aby brać przykład, czerpać z tego przyjemność, nawet gdzieś czytałem artykuł że lewactwo LGBT+++ podaje instrukcje jak kochać się z dziećmi!!! To was nie przeraża? Barany? Moim zdaniem właśnie w kościele nie powinno się mówić, ale pokazywać ludziom zło!! Nagrania, zdjęcia, jak wygląda lewacka rzeczywistość.

Love_is_Love

2023-03-28, 21:05
diacon napisał/a:

HAH ale mnie to bawi, nagle wszyscy tacy zniesmaczeni tą całą sytuacją, ktoś zrobił "performance" ukazujący syf tego świata, i wielkie oburzenie, najwięcej krzyczą ci którzy do kościoła nie chodzą, hahahahha. BEKA> Lepiej sobie popatrzcie co lewactwo wyprawia na ulicach podczas ich parad zboczeńców, tylko że oni tam pokazują jak się r*chać, gwałcić itp itd. i aby brać przykład, czerpać z tego przyjemność, nawet gdzieś czytałem artykuł że lewactwo LGBT+++ podaje instrukcje jak kochać się z dziećmi!!! To was nie przeraża? Barany? Moim zdaniem właśnie w kościele nie powinno się mówić, ale pokazywać ludziom zło!! Nagrania, zdjęcia, jak wygląda lewacka rzeczywistość.



:lol: beka z Ciebie Typie. Całe szczęście, że świat się laicyzuje i taka patusiarnia jak w tych rekolekcjach jest coraz śmielej wyśmiewana.

PS.

:mrgreen:

kizior2

2023-03-28, 21:58
JebacJP2 napisał/a:

Jak byłem dzieckiem i nastolatkiem to wierzyłem, ale po odcięciu się od tej sekty wyleczyłem się całkowicie z całej tej wiary. Teraz jako dorosły i zdrowo myślący człowiek dziwie się, ze ludzie w ogóle traktują te instytucje poważnie. Trzeba mieć naprawdę mózg zalany gównem i betonem, zeby tkwić w organizacji, gdzie pedofilia jest norma a wszystko kręci się tylko wokół pieniędzy i władzy.



j***ć polskość i katolicyzm!

Niech żyje LGBT UE i Zdrowo -rozsądkowy ateistyczny Związek Sowiecki!

PutinToSmiec

2023-03-29, 00:17
Na marszach Lewicy to norma . Widziałem ze Lewica protestuje xD k***a to chyba prawica powinna protestować a Lewica sie cieszyc . Ten kraj jest popie**olony a ludzie to idioci . :-o

kocur

2023-03-29, 01:10
amator napisał/a:

Fajnie, tak samo bawią się ruscy



i upadlińcy

MrFalken

2023-03-29, 07:39
diacon napisał/a:

HAH ale mnie to bawi, nagle wszyscy tacy zniesmaczeni tą całą sytuacją, ktoś zrobił "performance" ukazujący syf tego świata, i wielkie oburzenie, najwięcej krzyczą ci którzy do kościoła nie chodzą, hahahahha. BEKA> Lepiej sobie popatrzcie co lewactwo wyprawia na ulicach podczas ich parad zboczeńców, tylko że oni tam pokazują jak się r*chać, gwałcić itp itd. i aby brać przykład, czerpać z tego przyjemność, nawet gdzieś czytałem artykuł że lewactwo LGBT+++ podaje instrukcje jak kochać się z dziećmi!!! To was nie przeraża? Barany? Moim zdaniem właśnie w kościele nie powinno się mówić, ale pokazywać ludziom zło!! Nagrania, zdjęcia, jak wygląda lewacka rzeczywistość.



Tylko dlaczego elementem tego performance nie jest ksiądz r*chający ministranta? Bo ksiądz wyr*chał wszystkich wcześniej i każdego już tak dupa boli, że nie dali by rady wystąpić...
Porównując parady homoseksualistów do rekolekcji pokazujesz swoje zidiocenie. Parada to z założenia demonstracja poglądów danej mniejszości - prawnie przewidziana forma wyrażania poglądów, niezależnie jak nie są zj***ne. I po to są organizowane legalnie, mają swoją nazwę, żeby każdy mógł ją ominąć szerokim łukiem. Parada gejów jest jak procesja kościelna - niech sobie idą wyznaczoną trasą i odwalają swoje szopki. Nic nikomu do tego - nie chcesz patrzeć, to nie patrz. Ale tu mamy kościół i to rekolekcje - czas modlitwy, spowiedzi i odnowy duchowej, a jakiś pojeb postanowił zrealizować tu swoje chore fantazje i wizje, chociaż ludzie i to dzieci ze szkoły, przyszli się tu modlić.