18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama VS Rzeczywistość : McDonald's Klasyczny Duet

Dzedaj87 • 2013-04-15, 22:11
Porównanie, popularnej ostatnimi czasy promocji za 5zł w McDonald's.



Marketing k***a...


"chrupiące pikle!" :amused:

Navarone

2013-04-16, 13:35
Ludzie zaserwujcie sobie raz Whoopera z BK i poczujecie jak powinien fast food smakować, zamiast te gówna z maca.

oc...........an

2013-04-16, 13:38
Jak bardzo zj***nym trzeba być żeby się żywić w pie**olonym MC Donaldzie?! k***a mać, miliard razy mówiono jak bardzo ch*jowe jest tam jedzenie i jak drogo w ogólnym rozrachunku trzeba zapłacić, żeby się najeść. Ja jebie, 5 zł za dwie bułki. Za 5 zł to w każdej podrzędnej stołówce dostanę żurek z jajkiem i bułeczką i co najlepsze, bardziej się tym żurkiem najem, a organizm dostanie porządne składniki odżywcze. O robieniu się spasłym waleniem po Macu nawet nie wspominam.

No cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą -_-


A o różnicach między reklamą a rzeczywistością mówiono już milion razy...

Sykacz

2013-04-16, 14:00
Założę się, że jak skończył nagrywanie filmiku to opie**olił te czisy tylko świst :)

NsQ.

2013-04-16, 14:12
Ale bym je wpie**olił <3

pa...........66

2013-04-16, 14:51
bo mcdonalds to zarcie dla jełopów z hameryki - jesz gabke zwana bulka z przemelonym niby miesem . Ludzie stołujący se tam nie są lenwi ale też głupi bo niedość że płaca za kupe to nie chce im sie poszukać innego lepszego fast foodu bo mcdonalds to najweksze gówno wśrod takiego jedzenia .
I co z tego ze zjadliwe skoro w tej cenie powinny byc 3 takie gabki z miesopodobnym wkladem.

No i te kampanie kierowane do totalnych debil;] szkoda że u nas jest juz pokolenie patrzace na reklame nie na jakość

Ze swieca szukac drugej frmy z tak rozdmuchanym marketingiem nie oferującej nic ponadto

sycoman napisał/a:

jak czytam te komentarze to nie dobrze mi się robi narzekacie na McDonalda i USA, a i tak każdy wpie**ala je ze smakiem, może nie wyglądają jak na reklamie ale h*j z tym jak są na prawdę dobre, mi smakują i tyle, tylko że trzeba zjeść 5 żeby się najeść ale co tam



nie sądź nnych swoja miarą kazdy próbował nie kazdy regularnie je to cos

Marshal napisał/a:

Gdyby ludzie nie jedli w Macu to nie mialby racji bytu. A skoro istnieje to znaczy ze ludzie tam chodza i wydaje kase proste.
A do wszystkich hejterow - wole isc do Maca niz do jakiejs knajki nie wiadomo skad lub budy u wietnamca. Wiem wtedy co jem. I ze to ma jakosc taka jaka ma ale pewien poziom trzyma. To samo jak jestem w trasie - wole isc do Maca bo ponownie wiem co jem i po tym nie mam problemow.

A kanapki wygladaja inaczej. No sory ale ile czekasz na tego cheeseburgera? 1min? 2min? A przeciez babka powiedziala ze im na tej sesji to pare godzin zajmuje. Bo jest to tylko reprezentatywne pokazanie kanapki ze wszystkim co w srodku. Zreszta ogladasz to przez 2min zanim zamieni sie to w papke w zoladku wiec co narzekasz?


o i to własnie przyklad marketingowej papki w stylu "wiem co jem" nie wesz i nie porównuj korporacyjnej papki z małymi budkami ktore serwując kupe padły by a mac moze to olac bo wpuszcza sobe w koszta pewne rzeczy. typowe argumenty zjadacza papki skoro za 2 minuty laduje to w brzuchu zjedz surowego ziemniaka zalej wrzatkiem i dosyp maki bedziesz mial kopytka....... jednak sa jak widze asy i "fani"

baniaaa1

2013-04-16, 15:31
KamilAW napisał/a:

Nie rozumiem pie**olonego fenomenu mcdonalda, jeszcze frytki czy tam shake'i są w miarę dobre, ale jak ktoś może jeść te gówniane kanapki?!! Nie macie w mieście j***nych frazzesów chociażby?! Przecież to jest k***a nie porównywalne jakością i smakiem..



A CO TO JEST j***nY FRAZES k***A? Bo ja ewentualnie mam Mc Gaś i Big Buła i sie wpie**ala tam pysznie :) aaa i pod kopalnia jest przeswietna budka z cizami

DUST DEVIL napisał/a:

Jak bardzo zj***nym trzeba być żeby się żywić w pie**olonym MC Donaldzie?! k***a mać, miliard razy mówiono jak bardzo ch*jowe jest tam jedzenie i jak drogo w ogólnym rozrachunku trzeba zapłacić, żeby się najeść. Ja jebie, 5 zł za dwie bułki. Za 5 zł to w każdej podrzędnej stołówce dostanę żurek z jajkiem i bułeczką i co najlepsze, bardziej się tym żurkiem najem, a organizm dostanie porządne składniki odżywcze. O robieniu się spasłym waleniem po Macu nawet nie wspominam.

No cóż, idiotów nie sieją, sami się rodzą -_-


A o różnicach między reklamą a rzeczywistością mówiono już milion razy...



wpie**alam w maaku w ch*j czesto i nie jestem spaslym waleniem, co lepsze dzieki makowi CHUDNE k***A

oczas

2013-04-16, 16:42
i tak je zeżarł

Dzedaj87

2013-04-16, 17:25
A kto powiedział że nie zeżarł, niektóre wypowiedzi to jakieś lamusy tu pisały... fajnie przedstawione porównanie reali z reklamą, które mnie osobiście rozbawiło, a debile jakiegoś głębszego przesłania szukają... w dzisiejszych czasach bycie filozofem się k***a modne zrobiło... nie lebiej zostać idiotą zamknąć mordę i się nie ośmieszać w necie??

Pozdrawiam normalnych ;)

Ant1984

2013-04-16, 18:43
Wierzycie reklamom i jecie trujące śmieci. Żal mi was.

Radziejny

2013-04-16, 21:33
I tak nic nie przebije obniżki ceny w KFC na Bsmart - a z 5 zł na niewiarygodne , nieprzeciętne i niesamowite 4,95 zł :P

pazuzu123

2013-04-16, 21:43
trebeter napisał/a:



uprzedziłeś mnie :mrgreen:

tigerqaz

2013-04-16, 22:32
A czego się k***a można spodziewać za 5 zł ???
Niedługo nawet musztardy nie dadzą bo żarcie w górę idzie :D

erpi

2013-04-16, 23:11
Na ch*j narzekasz i tak jest pyszne :)

SADOMASO95

2014-07-15, 11:13
Dowód na to jak reklamy r*chają w dupę przeciętnego konsumenta :odtylca:





Smacznego :samoboj: