18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama VS Rzeczywistość : McDonald's Klasyczny Duet

Dzedaj87 • 2013-04-15, 22:11
Porównanie, popularnej ostatnimi czasy promocji za 5zł w McDonald's.



Marketing k***a...


"chrupiące pikle!" :amused:

rafijawi

2013-04-15, 23:05
Hamburgiery zostawić hamburgierom

Roszp

2013-04-15, 23:05
A co to k***a, adbuster 2.0?

Caban1908

2013-04-15, 23:06
heheh k***a tym filmem narzeka, że mcdonald's leci w ch*ja w reklamie, bo pokazuje więcej i lepiej niż naprawdę jest, ale k***a flagę U S i A, tych j***nych światowych terrorystów politycznych i gospodarczych to sobie na biurku powiesił pajac pie**olony. :facepalm2:
ch*j mu w dupe nygusowi

jeloo

2013-04-15, 23:07
@un_nem

Albo nie oglądałeś tego filmiku, albo go nie rozumiesz. Ten pierwszy hamburger wyglądał tak jak wygląda, nijaki ser, zgnieciony, nic co tam w środku jest nie widać, ogólnie nic co mogłoby przypominać hamburgera z reklamy. A hamburger z reklamy jest wystylizowany. Możesz być w Tap Madl paszczurem, ale jak się za Ciebie weźmie makijażystka to robisz się nagle cudny. I co, zasługa aparatu?
Sprawa numer dwa. Uj z tym gdzie kupowała i czy się przygotowali. Hamburger z restauracji wyglądał tak samo ch*jowo jak wygląda w rzeczywistości... Przynajmniej się przyznali do tego, żebyśmy nie liczyli, że żarcie tam wygląda jak w reklamach...

muka

2013-04-15, 23:08
bo one były chrupiące przed włożeniem do hamburgera :D

de...........nt

2013-04-15, 23:10
Ja tych wszystkich hamburgerów nie wpie**alam. Za młodu się jadało, ale pewnego razu skończyło się to tak, że dalej srałem i rzygałem, niż widziałem. Teraz, nawet jak idę pić z kumplami, to żona daje mi w reklamówce z biedronki świeże kanapki z kiełbachą i cebulą. Jak wracamy i nikt nam reklamówki nie podjebie, to fajnie się je. A i cebulowe capienie każdy ma już poważaniu.

Donpedro91

2013-04-15, 23:14
Dobra to kto mi teraz powie, że nie oj***łby czisa :)

Norbek

2013-04-15, 23:16
Nie pasuje to k***a nie jedz a nie pie**olisz jakby nikt o tym nie wiedział...

ParanoVegasLas

2013-04-15, 23:18
makreting jak marketing ale tak bym teraz Maca oj***ł że olaboga! kurna zeby po 1 zl byly chesseburgery! to bym za kilka lat mogł wylądować na hardzie.

zenekpogromca

2013-04-15, 23:18
A w dupie byliście i gówno widzieliście. Hejterzy Mc Donalda którzy wpie**alają doner kebaby z kota albo stołują się w KFC.

Nagadujecie na fast foody, a w żarciu ze sklepu czy to "eko" czy marketu nie jest wcale mniej śmieci i gówna niż w takim cheeseburgerze. :sraczka:

Un_Nem

2013-04-15, 23:29
@jeloo
powiedziales dokladnie to samo co napisalem wyzej.
to ty nie zrozumiales tego co napisalem.
przeczytaj ponownie 50 razy i odpisz :)

trebeter

2013-04-15, 23:29

Magnic

2013-04-15, 23:32
Ja jak się stołuje w fast foodzie to tylko w jednym, występującym tylko w moim mieście. Bułka dobra i świeża, wszystko robione na widoku i świeże. Są gyrosy, hamburgery, cheeseburgery i inne cuda na kiju ale się człowiek za 12zł nawpie**ala jak za 100 i jeszcze smacznie i (jak na nasze państwowe standardy) zdrowo (zdrowiej już chyba tylko domowo z własnej hodowli i grządki).

Hannibal_PL

2013-04-15, 23:32
heh, pamiętam jak cheesiki były po dwa złote, szło się do macdonalda i tego na tony kupowało...piękne czasy ;_;