18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Telegazety (1990)

timhardaway • 2015-02-18, 12:16
Te czasy. 110 - Onet, 201 - SportoweFakty, 301 - niewiemwsumiek***aco, kto dzisiaj ogląda TV...


brudny

2015-02-18, 12:24
ja sadistic przeglądam w telegazecie.

Norbek

2015-02-18, 13:04
ja pie**ole, nie wiem czy to k***a jakaś moda czy co że wszyscy pie**olą że tv nie oglądają...
Czy jest coś k***a złego w tym że czasem sobie obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery czy innym kanale?
Ludzie przez cały czas oglądali telewizje ale teraz znalazła się grupa osób które pie**olą jak to nie oglądają bo syf i kiła przez tv przesiąka. Jak się nie potrafi ogarnąć co jest propagandą a co faktem to lepiej to wyłączyć...

~Angel

2015-02-18, 13:23
Norbek napisał/a:

obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery



Dokumenty na discovery to były 5 lat temu teraz tylko ustawione gówno puszczają, zj***ne licytacje byle gówna które okazuje się być warte tysiące dolarów, survival nago, zaplątani w survival, survival z kijem w dupie, poszukiwacze złota, poszukiwacze poszukiwaczy poszukujących złota, janusze handlujący autami, komisy, lombardy rozbiórki gdzie w zamkniętym garażu stoi mustang z 68 roku i inne gówna powtarzane do usranej śmierci.

Człowiek wraca z pracy i jedząc obiadek rzuciłby okiem na TV a tam totalne odmóżdżacze od Szpitale, trudne sprawy, 1849 odcinek wenezuelskiego serialu, badziewie na discovery no dosłownie nic.

Norbek

2015-02-18, 13:36
Owszem, są takie programy, ale ja staram się ich unikać.
Wolę obejrzeć dokument o zwierzętach bądź jakiś program o motoryzacji.
Tak jak mówisz, są programy gówno warte ale znajdą się też takie warte zobaczenia ;)

Szczam_na_Zakrystii

2015-02-18, 13:41
Norbek napisał/a:

ja pie**ole, nie wiem czy to k***a jakaś moda czy co że wszyscy pie**olą że tv nie oglądają...
Czy jest coś k***a złego w tym że czasem sobie obejrzę mecz bądź jakiś dokument na discovery czy innym kanale?
Ludzie przez cały czas oglądali telewizje ale teraz znalazła się grupa osób które pie**olą jak to nie oglądają bo syf i kiła przez tv przesiąka. Jak się nie potrafi ogarnąć co jest propagandą a co faktem to lepiej to wyłączyć...




No skoro nie oglądam to co? Mam pisać że oglądam? :wtf:
A tak szczerze to powiedz mi na ch*j mam płacić za jakiś pakiet TV skoro wszystko co mnie interesuje znajdę w sieci? Może i czasem z opóźnieniem ale jednak. TV zwyczajnie staje się niepotrzebny.

~Angel

2015-02-18, 13:44
Szajba_Man napisał/a:

TV zwyczajnie staje się niepotrzebny.



TV jest potrzebny aby podpiąć pod niego kompa i zobaczyć to co się chce :-P

Norbek

2015-02-18, 13:50
Nie chodzi o to że masz pisać że oglądasz.
Ale po co to "szpanowanie" że nie wiem bo nie oglądam TV.
Ja nie czytam gazet i jakoś nie piszę o tym przy każdym artykule w którym poruszany jest temat z gazety.

cys23

2015-02-18, 14:00
Telewizja jest potrzebna. Trzeba trzymać ludzi za mordy, bo jak by zaczęli sami sobie selekcjonować informacje, to by nie było kontroli. Propaganda za propagandą i ogłupianie głupich. ha!

Grzegorz.C

2015-02-18, 14:25
Proszę wskazać mi 10 wartościowych edukacyjnie lub rozrywkowo programów w kablówce. Tym razem nie żartuję.

Norbek

2015-02-18, 14:57
HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild

Proszę bardzo

Xian5

2015-02-18, 15:34
Ja walilem konia do,telegazety, byly czasem z pikseli cycki

dumad

2015-02-18, 18:36
@up Potwierdzam :D

były też ogłoszenia sex i był też czat. jakoś się wysyłało smsa i tam się pojawiało i można było pisać ze wszystkimi jak w sumie na czacie :szczerbaty:

tylko to czasy były kiedy nie było sekundowego naliczania i się płaciło 1.80 za minutę w swojej noki 3310
sms kosztował też dużo

~Vuko

2015-02-18, 18:58
Norbek napisał/a:

HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild


Discovery, TVN Turbo i BBC? Chyba sobie k***a jaja robisz xD