18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Telegazety (1990)

timhardaway • 2015-02-18, 12:16
Te czasy. 110 - Onet, 201 - SportoweFakty, 301 - niewiemwsumiek***aco, kto dzisiaj ogląda TV...


Norbek

2015-02-18, 21:45
Nie nie robie sobie jaj...

djoshin

2015-02-18, 23:37
jak w stanach byłem i im powiedziałem że mamy telegazete to zrobili takie oczy że to internet za darmoche bo wiadomości z kraju zagranicy kupię sprzedam pan pozna panią gielda akcje obligacje... tępe ch*je mi nie uwierzyli

Jab7kO

2015-02-18, 23:44
"Dla ludzi z ińcjatywą" :D

Lyck

2015-02-19, 00:18
TELEGAZETA- pierwszy internet

Jason-X

2015-02-19, 09:38
na 301 był program telewizyjny głąby :]

~zsakuł

2015-02-19, 09:50
Norbek napisał/a:

HBO,Canal+ Sport,EuroSport,Polsat Sport,TVN Turbo,BBC,Discovery,National Geographic Channel, Planete +,Animal Planet,National Geographic Wild

Proszę bardzo



Hbo - kiedys mialem, gowno bo wszystko lecialo w kolko to samo. Miliard powtorek, czasem jakis fajny film. Seriali nie ogladam.

Sportowe sa spoko

Tvn turbo - nie ogladam, nie wiem co tam pamiętam ze kiedys w nocy lecial tam turbo erotyk xd

Bbc - może chodziło Ci o BbcHd. Tam leca często bardzo dobre programy a na zwykłym bbc wątpię

Cala reszta ktora wymieniles - kiedys byly super. Oglądało sie to zapartym tchem. Teraz porazka. Raz na ruski rok leci cos wartego uwagi. A na planet, nie wiem jak teraz, ale kiedyś lecialy swietne dokumenty.

A co do telegazety to całkiem dużo starszych ludzi do dziś z niej korzysta. Szczególnie szybko sprawdza się sportowe wyniki. Polecam i pozdrawiam.

Verbatim369

2015-02-19, 10:13
To samo się z History zrobiło... k***a Wojny magazynowe... to są programy historyczne? H2 jeszcze jakoś poziom trzyma. Idiokracja wszędzie.

eterhal

2015-02-19, 10:51
Angelowi i Verbatim369, a także wszystkim innym rozczarowanym tym gównem polecam BBC. Ich dokumenty dalej trzymają poziom. Czasem też National Geographic się popisze, ale już wchodzą tam ci poszukiwacze poszukiwaczy złota :/

Verbatim369

2015-02-19, 11:24
@eterhal mam wszystkie BBC jakie są w Polsce dostępne... NG i Animal też jeszcze nadają ciekawie. Nawet TVP Kultura czasami zabłyśnie. Discovery History i Planet też.

Nie oglądam TVN-ów, Polsatów i ich dzieci.

Lucian201

2015-02-19, 11:32
Planete utrzymuje stary poziom i na Fokus TV czasami coś ciekawego leci

InnyName

2015-02-19, 11:43
Angel napisał/a:



Dokumenty na discovery to były 5 lat temu teraz tylko ustawione gówno puszczają, zj***ne licytacje byle gówna które okazuje się być warte tysiące dolarów, survival nago, zaplątani w survival, survival z kijem w dupie, poszukiwacze złota, poszukiwacze poszukiwaczy poszukujących złota, janusze handlujący autami, komisy, lombardy rozbiórki gdzie w zamkniętym garażu stoi mustang z 68 roku i inne gówna powtarzane do usranej śmierci.

Człowiek wraca z pracy i jedząc obiadek rzuciłby okiem na TV a tam totalne odmóżdżacze od Szpitale, trudne sprawy, 1849 odcinek wenezuelskiego serialu, badziewie na discovery no dosłownie nic.




Polecam w takim razie BBC Earth.

baltor2004

2015-02-19, 11:57
Uwaga Uwaga ! Podaję listę kanałów, na których można jeszcze zobaczyć coś wartościowego:
TVP Kultura
TVP Historia
Planete +
H2
Tv Republika


PS Sportowych nie podaje, bo to nie o to chyba chodzi. Teraz National Geografic i Discovery to jakaś kpina z telewidzów.

trumpor113

2015-02-19, 13:11
"TVP Historia"

Mam nadzieję że nie chodzi o History tylko o TVP Historia.
History gdzie leciał przeultazajebisty serial Historia Ludzkości a teraz lecą gwiazdy lombardu i przewoźnicy, przewozimy k***a węgiel z Arizony do Och*jo, przezjebiście interesujące. I to jeden po drugim, nie tak że raz na rok. Już autentycznie wolę TVP 2 gdzie leci Boso przez świat i Makłowicz niż k***a Gwiazdy Lombardu i Nagi survival. k***a wystarczał Bear Grylls [discovery] (za którym nie przepadam) i Ray Mears [BBC] ( przezjebisty ziomek) którzy jeszcze trzymali jako taki poziom. To nagi survival, o k***a jakiś spasiony milf popie**alający rowerem po górach i informatyk wpie**oleni gdzieś w sawanne, oczywiście nie dowiesz się z tego jak rozpalić ogień czy zbudować schronienie, ale dowiesz się że milf dostał sraki a informatyk spał 10 dni w jaskini i zaatakowały go żuki.
Już na Polsat Play leci więcej dokumentów niż na Discovery, no i jest instytut rosyjski c:.

Za TV Republika pełen szacunek.

kalium

2015-02-19, 13:23
Wbrew pozorom na naziemnej coś ciekawego też można "upolować". Fokus TV czy jakoś tak. Ale oczywiście trzeba przebierać. No i po miesiącu oglądania ma się wrażenie deja vu, same powtórki.