18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Telegazety (1990)

timhardaway • 2015-02-18, 12:16
Te czasy. 110 - Onet, 201 - SportoweFakty, 301 - niewiemwsumiek***aco, kto dzisiaj ogląda TV...


eterhal

2015-02-19, 16:00
W ogóle uświadomcie sobie, ilu ludzi musi to oglądać skoro to tak opłacalne. No nóż się w kieszeni otwiera. I jeszcze demokracje mamy :/

EloRico

2015-02-19, 17:17
Jak to "301 - niewiemwsumiek***aco"?! Przecież to program na dziś rano! 302 - popołudnie, 303 - wieczór. Czasem chyba było jeszcze 304.

panchamityle

2015-02-19, 17:51
303,304 to jedyne które się przeglądało z programem tv. A na 200 sport :D 800 chyba ogłoszenia? Stare dobre czasy

DuckDodgers

2015-02-19, 20:07
Angel napisał/a:



Dokumenty na discovery to były 5 lat temu teraz tylko ustawione gówno puszczają, zj***ne licytacje byle gówna które okazuje się być warte tysiące dolarów, survival nago, zaplątani w survival, survival z kijem w dupie, poszukiwacze złota, poszukiwacze poszukiwaczy poszukujących złota, janusze handlujący autami, komisy, lombardy rozbiórki gdzie w zamkniętym garażu stoi mustang z 68 roku i inne gówna powtarzane do usranej śmierci.



Dawno się tak bardzo z kimś nie zgadzałem.

W............R.

2015-02-19, 20:35
@up Ubiegłeś mnie. Dodałbym jeszcze tylko od siebie, że w TV dawniej mieliśmy coś takiego jak "ramówka". W skrócie, był sobie dział programowy, w którym pracowały niezłe mózgi, ludzie utalentowani, oczytani i inteligentni. Na czele działu stał sobie prawdziwy geniusz i dział ten wybierał co bardziej wartościowe programy, filmy, seriale, widowiska itd. Włączało się TV i można było liczyć na szczęście - była dość duża szansa, że zobaczy się coś ciekawego.

Potem do takiego działu zaczęły przychodzić różne "caryce" w stylu Rodowicz, Umer i narzucać swoje skromne osoby + swoich totumfackich w jak największej liczbie wystąpień. Wiadomo - chodzi o opłaty licencyjne, tantiemy, wynagrodzenia i inne takie - za emisje. Nawet nie wiecie, jakie to ogromne pieniądze... Że ten układ działa od 15-20-25 lat i jeszcze się tym jakieś biuro antykorupcyjne nie zajęło, to mnie już nawet nie dziwi, bo w końcu wszyscy dobrze wiemy, w jakim żyjemy kraju.

PhantomMask

2015-02-19, 20:56
swoją drogą teraz jakaś moda wśród gimbazy na nie oglądanie tv i rozglaszanie wszędzie na ch*j komu telewizor

buthros

2015-02-20, 11:30
PhantomMask napisał/a:

swoją drogą teraz jakaś moda wśród gimbazy na nie oglądanie tv i rozglaszanie wszędzie na ch*j komu telewizor


Moda? A może po prostu poziom chłamu w TV osiągnął taki poziom, że aż razi w oczy i uszy nawet mało inteligentnego człowieka...

Cez83

2015-02-20, 16:13
i pomyśleć że do tej pory są ludzie którzy czytają telegazetę ;D

baltor2004

2015-02-20, 21:31
trumpor113 napisał/a:

"TVP Historia"

Mam nadzieję że nie chodzi o History tylko o TVP Historia.


Za TV Republika pełen szacunek.



Pisząc TVP Historia miałem na myśli... hmm tu się zastanowie.. o co mi mogło chodzić cholera jasna wtedy :-/ aaa już wiem... o TVP Historia mi chodziło. :lol:

Za pełen szacunek to się piwko należy 8-)