18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Netflixa

nowynick • 2018-01-23, 12:37
rozpirzyła Netflixa. Czemu tacy ludzie nie dostają kasy z budżetu kultury na tworzenie pełnometrażowych produkcji? Wreszcie by się Polska kinematografia z byle gównem nie kojarzyła.

Sadolek89x

2018-01-24, 08:09
Ja pie**ole, ale przygnębiający film. Tak wziąłem na tapetę siebie i moich rodziców, co by było gdyby się dowiedzieli kim ja zostanę w życiu, moze mordercą nie jestem ale na pewno nie jestem też geniuszem, aktorem, piosenkarzem, politykiem, papieżem, przedsiębiorca, piłkarzem, wynalazcą, artystą ani żadnym sk***ysynem który zarabia krocie albo zostanie sławny za życia bądź pośmiertnie,, jestem zwykłą szarą pchła która bierze udział w wyścigu szczurów za pieniądzem zarabiając mniej niż 3 tysiące na miesiąc i ujada jakie życie jest niesprawiedliwe. Tfu, aborcja

SaveTheTrees

2018-01-24, 09:19
Film spoko, aczkolwiek 99% to skuteczność na tyle niewielka, że - według wszelkich reguł - przy wyniku w jakikolwiek sposób niezadowalającym należałoby je bezwzględnie powtórzyć.
Ze skutecznością badań przesiewowych na poziomie 99%, w samym tylko Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, statystycznie powinno dojść do niemal 35 pomyłek w roku 2017.
Z tego, co się orientuję - nawet gdy skuteczność badania wynosi 99,999% - jeśli wynik ma istotny wpływ na leczenie/dalsze życie, a badanie nie jest bardzo kosztowne (a badania przesiewowe drogie być nie mogą), w przypadku wyniku niezadowalającego badanie należy bezwzględnie powtórzyć.

Ale film fajny, jeśli faktycznie chcą robić jakąś pełnometrażówkę, to nie mogę się doczekać.

zerbo323

2018-01-24, 11:44
W Polsce nie ma już czegoś takiego jak budżet kultury. Tutaj się kulturę eliminuje szybko. Zostało nam tylko je*ane discopolo dla prostaków, wóda i programy telewizyjne typu "ukryte sprawy" i "trudna prawda" piorące mózg debilom siedzącym codziennie kilka godzin przed telewizorem. To jest żenada. A grupa Darwin jak zwykle poziom mistrz.

cieslikowy

2018-01-24, 15:57
Przecież polska kinematografia ma się dobrze. Smoleńsk, Pitbull, Botoks, Kobiety Mafii, Listy do M3 nie wiem o co wam chodzi same hity jeden po drugim :D