18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama Netflixa

nowynick • 2018-01-23, 12:37
rozpirzyła Netflixa. Czemu tacy ludzie nie dostają kasy z budżetu kultury na tworzenie pełnometrażowych produkcji? Wreszcie by się Polska kinematografia z byle gównem nie kojarzyła.

niemamskarpet.

2018-01-23, 20:17
to jakaś podróba oryginalnego serialu na netflixie

The_Generat

2018-01-23, 20:43
Basia ale przecież nikt Ci nie broni dotować kogokolwiek i czegokolwiek, tylko dlaczego chcesz narzucać swoje zdanie innym, co to znaczy, że nasza kasa powinna płynnąć zawsze ? I sama określiłaś już na co i po co ma ta kasa lecieć.

eeth

2018-01-23, 20:45
Film nabiera mocy gdy sie jest rodzicem dwoch szkrabow z autyzmem..

:piwo: za film :)

Hi...........po

2018-01-23, 20:48
Stop szczepionkom,k***a.

KlintMeister

2018-01-23, 20:49
Na Youtubie jest wywiad z nimi i w planach mają robić filmy pełnometrażowe i dążą do tego małymi krokami.

Seksiaczek

2018-01-23, 21:18
Wow to jednak polacy mogą zrobić(co prawda bardzo krótki,ale jednak)film i go nie sp***olić? Brawo gf Darwin te stare reżyserskie beztalencia powinny się od was uczyć.

endrju132

2018-01-23, 21:37
oglądałem "the black mirror " i nie trafił do mnie ten serial szczerze mówiąc .

Musashi_Miyamoto

2018-01-23, 21:59
Polską Kinematografie psują CI KTÓRZY sprawili że kiedyś była wielka... Po prostu rodziny starych wpływowych aktorów, reżyserów i rodzin filmowych nie dają dojść młodym i utalentowanym bo miejsca dużo niema a dla ich niezahartowanych pupilków synusiów i curusiów nie starczyło by miejsca...

No i trzeba tych debilów oglądać... kto ogląda bo w rzeczywistości mało kto chce tych debili oglądać... Problem tez straszny często jest z ustaleniem z jakich rodzin i powiązań pochodza pochodzą dane przygłupy...

...bardzo często robią afery jak ktoś ujawni skąd są jak np w książce "Resortowe Dzieci".

znachor_sambor

2018-01-23, 21:59
Myślałem, że to będzie parodia, a to jest lepsze od całego czwartego sezonu czarnego lustra.

dmnunited

2018-01-23, 23:47
23 komentarze i k***a żaden o treści tego filmu i własnym stosunku do tematu... sadistic :P

Piotru70

2018-01-24, 00:25
W takiej sytuacji to ja poszedłbym na dożywocie za zaj***nie te prowadzącej ciąże. :shock:

olo1990pl

2018-01-24, 00:51
Jezu ludzie opanujcie się.

Netflix wyłożył kasę dla czterech polskich youtuberów/kanałów: G.F. Darwin, emce, Martina Stankiewicza i Gonciarza.
Mieli zrobić krótkometrażowe odcinki "polskiego" Black Mirror - co by było, gdyby Black Mirror było nakręcone w Polsce.
I według mnie bardzo dobrze im to wyszło - polecam obejrzeć pozostałe odcinki -> 69.90, Rozstanie i Suma szczęścia.
Nie wyszło może idealnie, bo w "69.90" od emce miało trochę słabą grę aktorską (no ale to kanał naukowy), a w "Rozstanie" Gonciarza niepotrzebnie z kolei dali pod sam koniec dialog (łopatologicznie wyjaśnił twist fabularny i potraktował widza jak idiotę, kanał podróżniczy). "1%" Darwina obok "Sumy szczęścia" Martina według mnie są najlepsze z całej czwórki (w końcu kanały głównie z filmami aktorskimi).

Jak chcecie ich wspomóc to oglądajcie ich filmy i wspomóżcie na Patronite (chyba wszyscy z nich mają tam konto).

Możliwe też, że Netflix po dobrym przyjęciu przez publiczność Czarnego Lusterka dalej będzie współpracował z polakami.
I to nie na zasadzie wykupienia licencji Wiedźmina i zrobienia go po swojemu. Choć Sapek to buc i raczej może wyjść na dobre brak jego wtrącania się - mogło by być zupełnie jak u Lucasa i zepsutą "nową" trylogią Star Wars (I-III). Liczyć możemy jedynie, że posłuchają Bagińskiego i dadzą mu swobodę w odcinkach jego reżyserii.

Lingula

2018-01-24, 00:55
Wykonanie zajebiste, tylko skrypt ch*jowy!!! Kto to kupuje? Przeciez to jest wbrew nie tylko teorii kwantowej ale tez epigenetyce. Aktorzy swietni ale film strasznie wk***iajacy.

parolpl

2018-01-24, 01:55
To ja trochę do treści filmiku.

Jak to w rozwiniętym społeczeństwie nie potrzebują psychopatów. Tacy mogą pracować w masarniach, wymuszać posłuszeństwo, czy penetrować odludków (zapewne nawet w tak rozwiniętym społeczeństwie znajdą się "outsiderzy"). Przecież, co słusznie zauważono, powodem powstania psychopaty/socjopaty, masowego mordercy, terrorysty, "gangstera", gwałciciela itd. mogą być czynniki losowe, których system nie przewidzi. Każdy pod wpływem losowych negatywnych impulsów może "zejść na złą drogę", wiec system jest wielce niedokładny. Chyba, że stosuje się całkowitą inwigilacje i chipuje nadajnikami w skali mikro (co też nie gwarantuje 100% pewności).

olo1990pl

2018-01-24, 02:01
@up

A obowiązkowe badanie genetyczne i automatyczne zauploadowanie wyniku do ogólnoświatowej/państwowej bazy danych to nie jest całkowita inwigilacja? Może na dalszych stopniach rozwoju są kolejne badania przesiewające. Dodatkowo to, że dzieciak będzie w specjalnym ośrodku spokojnie egzystował do śmierci to może być tylko bajeczka dla rodziców.
Co jeśli rząd/korporacja wykorzystuje i szkoli takich ludzi do brudnej roboty?