18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rejterada z pola bitwy w Katowicach

Yakov • 2021-09-13, 12:16
Katowicka patologia nie tylko z autobusami staje w szranki.

Nawalony Pan, przechadzając się w minioną sobotę ul. Staromiejską w Katowicach zaczepiał ludzi, przeklinał, kozaczył. Wezwano patrol.

- Mężczyzna, uciekając przed funkcjonariuszami, próbował schować się w ogródku jednej z restauracji przy ul. Staromiejskiej. Policjanci nie dali się jednak zwieść i odnaleźli mężczyznę - mówiła podkomisarz Agnieszka Żyłka.

Jednak mężczyzna..,. znów sp***olił. Tym razem podobno skutecznie.

Dlaczego policjanci nie zeszli z konia, by dokonać zatrzymania? Jak tłumaczyła podkomisarz Żyłka w rozmowie z portalem silesia24.pl, interwencje policji konnej zawsze odbywają się "z konia". Dzieje się tak, ponieważ w przypadku szarpaniny czy rękoczynów po zejściu policjanta koń mógłby się spłoszyć, uciec i stratować innych ludzi.


cz...........ek

2021-09-13, 18:53
HansKloSS napisał/a:

Jaknwnkazdym zawodzie znajdzie się k***a, ale u nich odnaleźć normalnego to sztuka, więc nie pie**olcie...


Otóż to

Strielok1

2021-09-13, 19:05
ogurx napisał/a:

Dusi mnie jakiś chłop na koniu a ja mam w myślach tak to funkcjonariusz policji dam się zdptać przez konia . W USA policja jest popie**olona dla mnie żaden autorytet . Dobrze ,że sp***alał , bo kto by nie sp***alał ?



Biedna uciskana patologia, najpierw szumieć do przechodniów a później płacz policja mnie bije. Sami nie widzicie jak żałosnymi p*zdami jesteście...

rLy

2021-09-13, 20:06
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



Ewentualnie kolano :D

TheAndyboy888

2021-09-13, 21:25
Tulkas napisał/a:

tak, aby zabić więcej obywateli.
Powiedzą że to nie policjant zabił tylko koń...



Ale ty k***a głupi jesteś. Przez taki pro-life-patozjebów jak ty policja w Polsce ma klamki dla dekoracji, bo za każde ich użycie obrabia ich poj***ny prokurator twojej mentalności. W USA policjant w razie zagrożenia życia może odj***ć bez konsekwencji klienta. W Polsce musi sp***alać, bo dostanie dożywocie jak ruszy typa

tomgw

2021-09-13, 21:27
piękna akcja , brawo dla policji i te ej ej k***a k***a ej ej juz nie jestem taki kozak ej ej zabierz to zwierzę , ej ej co to za zwierzę ej ej karyna nagrywaj , ej ej dzwoń po policję....

trebles121

2021-09-13, 21:31
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



dobry piesek

Kriski

2021-09-13, 21:43
czarnybombelek napisał/a:

Jak myslisz ze pisiaki są ok to wspolczuje. PiS=PO=LEWICA=SLD=RAZEM=PZPR
Mogliby zalozyc wspolna partie i nazwac ja Jeden ch*j
Jesli uwazasz, ze policja nie jest upolityczniona to jestes glupi, komendanci przyjmuja polecenia bezposrednio od karaczana



A gdzie tępy kołku napisałem że pis jest ok, jest tak samo polityczny jak każda władza, korupcjogenny, pewny swoich racji.
co do reszty masz rację, policja zawsze jest upolityczniona teraz przez pis, wcześniej przez po jeszcze wcześniej przez sld itd itp.
Razi tylko że jak już piszesz że politycy są fe to przywołujesz tylko pis za wzór.
Pamiętaj teraz jest pis u władzy, wcześniej było po. Po pisiorach będą kolejni zdaniem sporej części społeczeństwa nieudolni, zakłamani, nieuczciwi i ogólnie źli. Zmienią się tylko skróty.

Dot

2021-09-13, 23:36
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



oni tego nie zrozumieją, zapytaj chociaż ile chleb kosztuje jak naszego premiera, ciemnogród, nic nie zrobisz, zaraz bedzie "o ale oni sa zli, pobili nas". ale jak siecos stanie odrazu policja policja pomocy pomocy, nfz powinno sponsorowac eutanazje, a moze w koncu dowiedzielibysmy sie z tv ile kosztuje chleb, a nie sluchal jak to niby rolnicy sa zadowoleni

daniel1040

2021-09-14, 00:05
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



bucik już wylizany? W państwie kartoflem i wódą pisanym chcesz zasady jak w murica? No prosze państwa debil

jacek44

2021-09-14, 07:18
Tulkas napisał/a:

tak, aby zabić więcej obywateli.
Powiedzą że to nie policjant zabił tylko koń...



ale przecież to nie obywatele tylko jakaś j***na patologia do utylizacji.

Olashenco

2021-09-14, 09:47
Spodziewałem się większych fajerwerków, skoro to Katowice

WIEWIORa

2021-09-14, 14:04
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



ch*ja widziałeś i gówno wiesz co się dzieje, jak nie masz doświadczenia z psami to mało wiesz co oni robią z ludzmi

Rick_Sanchez

2021-09-16, 19:20
Na ch*j im w ogóle te konie

pixastudio

2021-09-17, 23:53
jakby pis nie zamykał kopalni, to by patole rozrabiali pod ziemią