18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rejterada z pola bitwy w Katowicach

Yakov • 2021-09-13, 12:16
Katowicka patologia nie tylko z autobusami staje w szranki.

Nawalony Pan, przechadzając się w minioną sobotę ul. Staromiejską w Katowicach zaczepiał ludzi, przeklinał, kozaczył. Wezwano patrol.

- Mężczyzna, uciekając przed funkcjonariuszami, próbował schować się w ogródku jednej z restauracji przy ul. Staromiejskiej. Policjanci nie dali się jednak zwieść i odnaleźli mężczyznę - mówiła podkomisarz Agnieszka Żyłka.

Jednak mężczyzna..,. znów sp***olił. Tym razem podobno skutecznie.

Dlaczego policjanci nie zeszli z konia, by dokonać zatrzymania? Jak tłumaczyła podkomisarz Żyłka w rozmowie z portalem silesia24.pl, interwencje policji konnej zawsze odbywają się "z konia". Dzieje się tak, ponieważ w przypadku szarpaniny czy rękoczynów po zejściu policjanta koń mógłby się spłoszyć, uciec i stratować innych ludzi.


iggiamakim

2021-09-13, 15:19
Jeszcze jakiś j***ny Tinky Winky w pistacjowej koszulinie wpie**ala się między wódkę, a zakąskę/....

MrGizzy

2021-09-13, 15:25
XXI wiek a te pojeby na koniach jeżdżą :lol:

Chronos

2021-09-13, 15:27
Aż mi się tekst z bash-a przypomniał:
Cytat:

ide sobie przez park a tu nagle policja konna spisuje dwóch facetów którzy piją sobie piwo,
nagle ten koń zaczął srać
a ten pijak: "chyba radiowóz panu nawalił


ProVVe

2021-09-13, 15:42
Pały i kule powinny latac po tych tępych łbach

kawior2007

2021-09-13, 15:49
Powinien go na lasso za ten łeb złapać

Frank_Lopez

2021-09-13, 15:55
Kiedyś dostałby po prostu w p*zde i ewentualnie do znokautowanego dziada wezwano by pogotowie.

PieronJasnySzlag

2021-09-13, 16:07
robsonx79 napisał/a:

Jak masz zarośnięty brzeg rzeki, gdzie pijane grupki dokonują swoich obrzędów, to radiowozem czy rowerem tam łatwo i szybko nie dojedziesz.


No k***a zajebisty argument. Młodzież sobie chleje gdzieś na zadupiu to policja musi mieć konie żeby się tam dostać. Tak choćby quadów nie mieli albo tak choćby chlanie na łące za miastem było największą zmorą Polaków.

Jakby pajace w mundurach zamiast robić pokazówki na koniach zajeli się czymś pożyteczniejszym to może 11latek uduszony przez pedofila lgbt (nomen omen również w Katowicach) by dziś żył.

Konie nieopłacalne, srają, ni ch*ja się nie nadają do patroli na wąskich deptakach. jedyny pożytek że jest potem dobra kiełbasa.

Strielok1

2021-09-13, 16:24
Annnnnaaa napisał/a:

Jeszcze kulka albo dla pewności magazynek w plecy jak nie chcesz dac się skuć jakiemuś palantowi bez podstawnie np na jakimś proteście albo jak w tym przypadku bo trzeba statystyki wypełnić i normę wyrobić to skujemy kogoś z browarem bo k***a powiedział.



To ile razy już dostałaś tą kulkę?

KolegaBartek644

2021-09-13, 16:32
dlaczego policja nie odstrzeliła tego ścierwa dla przykładu?

cz...........ek

2021-09-13, 16:46
Kriski napisał/a:

No właśnie z uczciwej i w miarę dobrze płatnej pracy piszę, bo mogę. I o zasiłek nie muszę żebrać.
To raczej Twoi jak ich raczyłeś nazwać "idole" mieli jakiś problem z zabraniem sporej części emerytur byłym funkcjonariuszom prl.


Jak myslisz ze pisiaki są ok to wspolczuje. PiS=PO=LEWICA=SLD=RAZEM=PZPR

Mogliby zalozyc wspolna partie i nazwac ja Jeden ch*j

Jesli uwazasz, ze policja nie jest upolityczniona to jestes glupi, komendanci przyjmuja polecenia bezposrednio od karaczana

grexik

2021-09-13, 17:04
DariuszKalafior napisał/a:

Powinno byćj jak w USA , policjanty wydaje polecenie to ty masz je wykonać inaczej od razu pałą w łeb albo prądem ! Patologie trzeba eliminować ze społeczenstwa



Cytując klasyka : " jak Ty mnie teraz zaimponowałeś "

cz...........ek

2021-09-13, 17:12
Emilian89 napisał/a:

Katowice noca ze spiszowa mocą.
Juz dawno mówiłem aby odłączyć Śląsk i oddac to gówno Niemca


Pewnie, oddaj przemysł Niemcom

metyoo

2021-09-13, 17:58
ja bym jeszcze temu z pedalską torebką i tej w różowym cfyterku jebnął gazem po oczach za utrudnianie interwencji, może w końcu by się czegoś sensownego w życiu nauczyli!

ogurx

2021-09-13, 18:42
Dusi mnie jakiś chłop na koniu a ja mam w myślach tak to funkcjonariusz policji dam się zdptać przez konia . W USA policja jest popie**olona dla mnie żaden autorytet . Dobrze ,że sp***alał , bo kto by nie sp***alał ?

HansKloSS

2021-09-13, 18:43
Mam ogólnie wrażenie że psów na sadistic coraz więcej, a przy tym że w tydzień na Śląsku zabili 3 młodych ludzi to ch*j.

Jaknwnkazdym zawodzie znajdzie się k***a, ale u nich odnaleźć normalnego to sztuka, więc nie pie**olcie...