18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-01, 23:15
Donek nas wszystkich w ch*ja zrobił, tylko Ci co głosowali na PO nie przyznają się do Swojego błędu :amused: Przypomina mi to sytuacje w których mega uparci i zidiociali ludzie z obawy przed przyznaniem się do porażki brną dalej w bagno swojej klęski :D Tylko krowa nie zmienia poglądów.

~Angel

2012-04-01, 23:16
„Ludzie ludziom zgotowali ten los”

Qboos

2012-04-01, 23:25
Pamiętajcie: "Arbeit macht frei". W tłumaczeniu na polski: "Praca czyni zajebistym" czy jakoś tak...

MorbidGod

2012-04-02, 08:56
Niech to tylko jakaś pejsiasta k***a zobaczy, to będzie butthurt dnia :)

~Tołdi

2012-04-02, 09:39
MorbidGod napisał/a:

Niech to tylko jakaś pejsiasta k***a zobaczy, to będzie butthurt dnia :)



W Warszawie na Czerskiej już krew z dupy się leje strumieniami :szydera:

Marcin_92

2012-04-02, 09:48
Obozy zagłady hazarów, ufundowane przez banki amerykańskie, które wspierając hitlera chciały zapobiec zbytniej ekspansji rosji... tyko przebiegłym pejsatym sie to deczko wyrwało z pod kontroli, ale wszystko załatwili później alianci, także dzięki funduszom z pewnych źródeł.
Książkowa historia to bzdet, pisany przez tych którzy ukazują tylko własny obraz historii!

ZnanyJakoZaganiacz

2012-04-02, 09:52
Marcin_92 napisał/a:

Obozy zagłady hazarów, ufundowane przez banki amerykańskie, które wspierając hitlera chciały zapobiec zbytniej ekspansji rosji... tyko przebiegłym pejsatym sie to deczko wyrwało z pod kontroli, ale wszystko załatwili później alianci, także dzięki funduszom z pewnych źródeł.
Książkowa historia to bzdet, pisany przez tych którzy ukazują tylko własny obraz historii!



Wiedziałem że nie zabraknie w tym temacie oświeconych poszukiwaczy spisków, badaczy teorii spiskowych, którzy (w przeciwieństwie do ciemnego ogółu), wiedzą wszystko i starają się szerzyć swoją wiedzę wśród narodu :amused:

Marcin_92

2012-04-02, 10:23
@up
A ja wiedziałem że nie zabraknie w tym temacie baranów siedzących przed kompem i walących konia do srających japonek, wychowanych na telewizyjnej prawdzie, dzięki którym to nasz naród jest jaki jest :)

thewhitestar

2012-04-02, 10:56
Marcinie, to już dwa posty w których robisz z siebie idiotę. Na dzisiaj limit wyczerpany, możesz iść.

Ro...........ce

2012-04-02, 10:56
Tusk jest zajebisty.

Marcin_92

2012-04-02, 11:43
Dobrze, skoro wolisz nazwać mnie idiotą, ok, ja też mam swoje zdanie. Ale powiedz mi proszę, skoro to ta garstka ludzi mających inne poglądy jest głupia, a wszyscy są tacy świetni, proeuropejscy, to dlaczego jest w tej naszej Polsce tak jak jest? Dlaczego praktycznie jako jedyni w europie nie mamy autostrad, nie mamy uregulowanych rzek, dlaczego spośród 40 cukrowni zlikwidowanych z przykazu uni, 30 zliwkiwdowano w Polsce mimo że świetnie prosperowały? Dlaczego zabrania sie człowiekowi ściąć własne drzewo i ogrzać nim dom, a gdy to drzewo pojedzie do elektrowni, tam zostanie spalone i otrzymaną energię sprzeda sie człowiekowi by ten dom ogrzał to już jest ok? Dlaczego sprzedaliśmy wszystkie elektrownie, huty, zlikwidowaliśmy rybactwo? Dlaczego NFZ kuleje?
Każdy ma swoje poglądy, jeśli ktoś wysłucha moich to jestem mu za to wdzięczny, jeśli ma inne to jego sprawa.

thewhitestar

2012-04-02, 11:48
Bo głupi jesteś.



Idź sobie z tą polityką gdzieś indziej.