18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zcelmam

2012-04-02, 20:35
Śmieszne jak k***a na pogrzebie...

A ze zwolennikami spiskowej teorii dziejów nie ma sensu dyskutować - bo nie mają żadnych argumentów, jedynie jakieś domysły, rzadko zresztą trzymające się kupy.


Marcin_92

2012-04-02, 23:44
Nie możesz ściąć drzewa na własnej działce, bo jeśli cie na tym złapią, a nie będziesz miał pozwolenia, to w zależności od gatunku drzewa, dostaniesz od 20 do 400 zł za centymetr średnicy ściętego drzewa. Czyli za głupią sosnę możesz dostać kilka tys złotych kary, a za dorodnego dęba idze to już w ich setki.
A co do cukrowni to fakt, import z niemiec a także wchodzą bardzo duże udziały cukru z trzciny, również importowanego.
A elektrownie mają przykaz spalania naprawdę dużych ilości drewna, całe połacie lasu są karczowane.
Jak to nie mamy własnego morza? a Bałtyk? kto karze nam kupować licencje na własnym morzu?
Po prostu w tym kraju prowadzona jest w pełni gospodarka rabunkowa, a dobra są z niego wysysane na każdy możliwy sposób. :)

Ji^HaD

2012-04-03, 08:23
ale mnie tu rozpie**ala jaj koles Typu Marcin ktory widac lubi ogladac rozne gowna na discoverach i innych ciulstwach zupelnie jak ja . napisze dobry post ale gdzie k***a banda skretynialych wszystko wiedzacych sp***olonych CIOT z ch*jem do reki na super glue przyklejonym nic tylko negowac negowac i gadac ze pisze sie bzdety odejdz k***a od tego zj***nego kompa wylacz facebooka i odklej ciulsko od reki .

Marcin_92

2012-04-03, 12:54
@up
nie przejmuj się, każdy ma swoje zdanie, ale tak nawiązując to od 5 lat nie oglądałem telewizji. Warto wybrać sie czasami na kongresy polityczne, jakieś zjazdy pracownicze. Wystarczy ubrać garnitur i nikt nie zabroni wam tam wejść. Ale trzeba sie zainteresować trochę losami swojego kraju i przez to samego siebie, a nie siedzieć przed komputerem płacząc jak jest źle.
Poza tym my jesteśmy twardym narodem, ciężko nas zaj***ć, ale lubimy też ponarzekać. Mnie osobiście po prostu boli wyzysk tego o co kiedyś Polacy walczyli, a dzisiaj sami to oddają ogłupieni przez zachód. Zjeździłem trochę świata i np zaletą w Polsce jest to że u nas da sie kombinować, bo np w niemczech jest sie znacznie badziej ukruconym, żyje sie na dość dobrym poziomie ale nie da sie prawie wyrwać wyżej. A w Polsce jak w Polsce, ja mam 21 lat, studiuję, pracuję i sam potrafię sie utrzymać na znośnym poziomie życia nie prosząc nikogo o pieniądze.
Serdecznie pozdrawiam ludzi, którzy myślą i starają sie sami kierować swoim życiem :)

cykor21

2012-04-03, 13:41
@Marcin_92

Bo już cały internet ma w dupie wynurzenia kolejnego oświeconego. Zrozum, że 99% ludzi chce po prostu cieszyć się życiem, a nie od rana do wieczorem rozkminiać kto z kim i za ile. A sadistic to portal humorystyczny, więc na ch..j wklejasz jakieś pseudomądre posty pod obrazkiem? Tak jakby każdy użytkownik sadola marzył o tym, aby podyskutować o branży cukrowniczej w polsce. A co z hutami, stoczniami, pkp, kopalniami, szkolnictwe, itd.? Przecież "Panie, pokradli wszystko..."

Z niecierpliwością czekam przeczytać co masz do powiedzenia nt. polityki prorodzinnej w Polsce oraz aktualnej reformy emerytalnej.

Sparafrazuję pewien obrazek: idź być mądrym gdzieś indziej.