18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reflektor przeciwpiechotny do roweru

OpenStreetMaps • 2017-03-04, 15:47
Niby nic sadystycznego ale oślepieni piesi lezący bezmyślnie po drodze dla rowerów krzyczą O Jezu! jakby wiedzieli że Bóg jest światłością. Co zawsze napawa mnie ogromną radością.
Film przedstawia kompletną instrukcję na zamontowanie sobie takiej lampy we własnym zakresie. Jeśli typowe rowerowe lampki dostępne na rynku nie spełniają czyiś ekstremalnych wymagań





Tu jednak dla leniwych prezentacja najlepszego chyba testu jaki kiedykolwiek widziałem lampek dedykowanych do rowerów .


Syn_Proboszcza

2017-03-06, 18:05
Co wy się tak przypie**alacie do rowerzystów, k***a to że jedziecie samochodem nie znaczy że jesteście ważniejsi na drodze.. Nie brakuje baranów wśród rowerzystów jak i zmotoryzowanych, najlepiej siedzieć przed komputerem i wypłakiwać się że ktoś chce zażyć trochę sportu. Dobre oświetlenie to podstawa i nie pie**olcie głupot jak nie jeździcie wieczorami. Wystarczy zakup dobrej lampki z klimatorem i nikt nikogo nie oślepia, ale najlepiej żalić się w necie nie mając żadnego pojęcia.

i-i

2017-03-06, 20:41
Najśmieszniejsze jest to, że ci męscy i zaprawieni w bojach posiadacze samochodów, dla których to nadludzką umiejętnością jest prawo jazdy kat. B, a parkowanie równoległe to sztuka znana tylko nielicznym, a na rowerzystów patrzą jak na ludzi gorszego sortu, płaczą jak ostatnie p*zdy, kiedy to miasto ogranicza pasy ruchu na rzecz bus pasów, likwiduje kolejne miejsca parkingowe albo muszą stać w korku, który sami tworzą. Wtedy to jest dopiero niesprawiedliwość!

OpenStreetMaps

2017-03-06, 22:31


Bardzo fajna lampeczka ten SolarStorm . Myślę że zasilanie 12V nie spowodowało by jej uszkodzenia . Diody mają dość spory zakres pracy. Ja mając taką sytuacją jak na filmie wystarczy że błysnę swą lampą i to przeważnie wystarcza żeby przepłoszyć intruza ze ścieżki rowerowej nawet lezącego do mnie tyłem.
(Najtrudniej jest wypłoszyć 2 gadające ze sobą kobiety) Ich mózgi 99% skupienia poświęcają rozmowie

Pomysł i realizacja tego nietypowego oświetlenia które posiadam to rok 2006 , jeszcze wtedy diody tak dużej mocy jak teraz nie były dostępne w sprzedaży . You Tube dopiero raczkowało a Sadystica być może w ogóle nie było .
2 lata temu prądożerny halogen który widać w końcówce filmu zmieniłem własnie na tą diodową lampę offroadową która daje więcej światła i frajdy z jazdy nocą zużywając jednocześnie mniej prądu.