18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refleksja dla każdego

outsidethebox86 • 2020-03-14, 08:45
Po prostu oberzyj, krótko, zwięźle i na temat


negatyvv

2020-03-14, 19:18
Nie wiem jaka śmiertelność by musiała być, żeby w końcu niektórzy przestali gwiazdorzyć.

WejnRunej

2020-03-14, 19:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pokolenie internetu. Nie ma linka, znaczy, że to nie istnieje...



Chodzi mi o to, że gość pisze ze we Włoszech tak samo mówili więc chcę zweryfikować ta informacje.... Czy poprostu tak napisał bo on tak twierdzi...

outsidethebox86

2020-03-14, 19:27
głest napisał/a:

Żeby nie siać paniki i nie pie**olić po próżnicy...
Włochy.
Tegoroczny sezon grypowy (liczony od października 2019 do 19 stycznia 2020) który się jeszcze nie zakończył, rzecz jasna był liczony na pacjentów z grypą i grypopodobnymi zachorowaniami...
Śmiertelność? osób, głównie schorowani i starsi przedstawiciele społeczeństwa... powikłaniami...
A po drugiej stronie - te same Włochy, ten sam sezon - i koronawirus zdiagnozowany i potwierdzony...
Chorzy:
Umarlaki: osób.
Macie ten sam region i ten sam okres w którym rozpatrujemy "zwykłą" grypę i "niezwykły" wirus z Wuhan...
Straszę? Bynajmniej... Jeśli umiesz jednak liczyć... to licz na siebie.



A sam ich wszystkich policzyłeś czy wierzysz w to co piszą w mediach?

St...........on

2020-03-14, 19:44
krasnal_hałabała napisał/a:

Prawda zawsze leży po środku, ja myślę że to albo Rosja albo USA wypuściły wirusa i wymknął się spod kontroli, Trump powiedział sobie "Przeżyją najsilniejsi!" ale zapomniał o tym że on jest najbogatszy a nie najsilniejszy i już go mamy, plan się powiódł. Dam wszystkim radę, uważajcie na moje rady, niektóre są dobre a inne tylko wydają się dobre. A może to Putin wypuścił wirusa? w końcu w Rosji jest najmniej zakażeń spośród krajów w których są zakażenia i tak i stan rzeczy się długo utrzymuje, a może po prostu Rosyjskie władze mają w dupie obywateli i epidemię i nie wiemy ilu ludzi umarło? Kto wie, kto wie... A może to Chinole wypuściły Koronę bo myślały że jak wypuszczą ją u siebie i rozprzestrzenią to nikt ich nie oskarży... hmm... kto wie, kto wie... w każdym razie, uważam że to nie jest wirus który powstał naturalnie, że to broń biologiczna która wymknęła się spod kontroli. I jeszcze raz, kiedy słuchacie moich rad to miejcie na względzie że mam wielki żal to całego gatunku ludzkiego o moją krzywdę i to że i bez Koronawirusa niedługo "wyjdę za dnia" i zabiorę ze sobą tylu ilu tylko zdołam, dlatego powracając do moich tematów które wy uważacie za brednie, "Jako i przez sito sączy się parząca rosa", rosa zwykle jest chłodna i przyjemna, nie parzy, dlaczego przez sito? bo należy moje rady które są po części dobre, Panie Trump, traktować przez sito, wybierać z nich to co najlepsze i odrzucać zgniłe bo biorąc do gęby mięso tylko po części ugotowane, możemy złapać tasiemca lecz nie jedząc mięsa w ogóle narażamy się na anemię spowodowaną niedoborem żelaza a "Kiedy nie myślisz samodzielnie, to inni myślą za Ciebie".
I "W piekące serwety będziesz bił pokłony" heh... najlepsze... Bo już bijecie...
Dobra, teraz poważniej, Koronawirus jest bardzo groźny ale jeśli ludzkość odpowiednio zareaguje to wówczas wszytko będzie dobrze, należy wprowadzić globalną kwarantannę, należy zakazać podróży w ogóle, niezależnie czy ktoś jest obcokrajowcem czy krajanem, należy zamknąć granicę i zakazać podróży w ogóle, jesteś Polakiem i pojechałeś do Włoch? zostaniesz tam albo koczuj na granicy, jebie nas to. Należy przeznaczyć wszystkie możliwe środki na pracę nad badaniem Koronawirusa i leku na niego i walczyć! Każda miejscowość otoczona kordonem wojska, ciała zmarłych, niezależnie czy na Koronę czy nie, palić wraz ze wszystkimi osobistymi przedmiotami zmarłego i zakopywać przynajmniej sześć stóp pod ziemią prochy. Trzeba działać ale mądrze, myśleć bo nikt za was myśleć nie będzie, w każdym kraju wprowadzić Stan Wojenny i Godzinę Policyjną na czas epidemii/pandemii, zbombardować bronią nuklearną Koreę Północną, jeśli to nie USA, nie Rosja, nie Chiny to najpewniej te pojeby.



Ja pie**olę... Pierwsza ofiara pseudoprofesorków z youtuba, i zapewne płaskoziemca?

krasnal_hałabała

2020-03-14, 20:23
alexandrus napisał/a:

Ja pie**olę... Pierwsza ofiara pseudoprofesorków z youtuba, i zapewne płaskoziemca?



Ziemia nie jest płaska, jest bryłą o kształcie walca z dziesiątym wymiarem w kształcie piętnastu stożków na raz w jednym miejscu.

Belweder

2020-03-14, 20:42
outsidethebox86 napisał/a:

Po prostu oberzyj, krótko, zwięźle i na temat



Co na temat? To jest akurat zupełnie nie na temat. Jego tokiem rozumowania poszły włochy i teraz siedzą obsrani w swoich 4 kątach, zdychają jak muchy i błagają, żeby im ktoś pomógł bo państwo potrzebuje masek, respiratorów itp. No ale było śmiesznie wcześniej, jakiś tam wirusik, daleko to nas nie dotyczy, media straszą pewnie po nic, naukowcy się nie znają. I szare kowalskie śmieci Włoch teraz mają za swoje. ch*j im dupe za głupotę a Tobie autorze tępy za bycie tępym.

AaronSzechter

2020-03-14, 21:00
głest napisał/a:

Żeby nie siać paniki i nie pie**olić po próżnicy...
Włochy.
Tegoroczny sezon grypowy (liczony od października 2019 do 19 stycznia 2020) który się jeszcze nie zakończył, rzecz jasna był liczony na pacjentów z grypą i grypopodobnymi zachorowaniami...
Śmiertelność? osób, głównie schorowani i starsi przedstawiciele społeczeństwa... powikłaniami...
A po drugiej stronie - te same Włochy, ten sam sezon - i koronawirus zdiagnozowany i potwierdzony...
Chorzy:
Umarlaki: osób.
Macie ten sam region i ten sam okres w którym rozpatrujemy "zwykłą" grypę i "niezwykły" wirus z Wuhan...
Straszę? Bynajmniej... Jeśli umiesz jednak liczyć... to licz na siebie.



we Włoszech grypa au nas trochę inaczej powinna być traktowana klimatycznie, nie sądzisz?



Majin_Vegeta

2020-03-14, 21:33
Pragnę przypomnieć, że my jako gatunek nie jesteśmy nieśmiertelni. Coś w końcu nas dopadnie, jak nie teraz to później.

4005900031464

2020-03-14, 22:36
Co za zj***ny materiał dla plebsu. Żaden z wynienionych patogenów nie miał zabić nas wszystkich. I obecny koronawirus też na pewno nie zabije nas wszystkich. Ale wysyła do szpitali więcej pacjentów niż jest w stanie obsłużyć tamtejszy sprzęt i personel. W dużo bogatszych od nas Włoszech umiera po 200 osób dziennie bo brakuje sprzętu... To jest zupełnie inny przypadek niż te wymienione w filmie. Takie materiały tylko szkodzą.

supercharger

2020-03-14, 22:44
outsidethebox86 napisał/a:

Chociażby koncerny farmaceutyczne



czyli korona to spisek koncernów farmaceutycznych...wow..grubo grają

głest

2020-03-15, 01:50
edmund napisał/a:

jeszcze dopisz do tej zj***nej statystyki chorych na raka,
kuźwa, kolejny oszołom,
no chyba że piszesz na zlecenie ZUS



Jak masz problem z rozumieniem tekstu po polsku podrzucę ci oryginalny wpis włoskiego ministerstwa zdrowia, tępa dzido...
Tępym ch*jem cię nie nazwę, bo obraziłbym twojego starego. No chyba, że walił cię po głowie, to wtedy wszystko jasne... :szczerbaty:

outsidethebox86 napisał/a:

A sam ich wszystkich policzyłeś czy wierzysz w to co piszą w mediach?



Nie czytaj gazet, nie oglądaj telewizji, nie słuchaj radia, nie czytaj postów na sadolu :mrgreen: - nie słuchaj nikogo tylko weź plecaczek i popie**alaj do Włoch dokonać inspekcji sanitarnej i weryfikacji danych wr włoskim ministerstwie zdrowia . Zdobytą tak wiedzą podziel się z nami przy najbliższej okazji :ok:

AaronSzechter napisał/a:

we Włoszech grypa au nas trochę inaczej powinna być traktowana klimatycznie, nie sądzisz?



Nie wiem. Nie jestem specem od klasyfikacji chorób.

Wiem jedno: jesli tylko jednego dnia (wczoraj) umiera we Włoszech prawie 180 osób z powodu koronawirusa i powikłań z nim zwiazanych... to mam pie**olone prawo do zmartwień.

Mam swoją rodzinę + staruszków i teściów jako bonus.., własną działalność i od poniedziałku zwìazany z k***awirusem nieplanowany bezterminowy przestój - a w dodatku szlag trafi kontrakt za granicą jesli sytuacja sie w miesiąc nie unormuje (no cóż... optymistą w tej kwestii nie jestem ;-) )

Wiec drodzy uczniowie, studenci, pracujący na umowach o prace i wszelkiej maści pie**olone nieroby na zasiłkach... nie wk***iajcie ludzi, którzy przez decyzje rządu ratujące wam zdrowie/życie mieć będą przej***ne w najblizszych kilku miesiącach...

gaahaa7

2020-03-15, 02:11
pie**olenie. Nikt normalny nie mówi, ani nie mówił, że którakolwiek z tych rzeczy zabije nas wszystkich. Problemem są ludzie, którzy źle interpretują fakty i dane, które przedstawiają media, a nie same media. Panika nie pomaga, ale problemem byłoby właśnie gdybyśmy nie reagowali na takie rzeczy. Niech ten pan sobie odpowie jak wyglądałaby właśnie sytuacja gdybyśmy nie reagowali na takie problemy jak epidemie czy ISIS - byłoby po prostu gorzej.

TytanowyRosomak

2020-03-16, 07:57
Się srają jakimś gówno wirusem z Chin. Niech k***y dalej przestaną szczepić bachory to za jakiś czas wpłynie na salony odra i wtedy k***a zobaczycie pandemie.

Baro

2020-03-16, 12:20
Uwielbiam te ameby które znajdą tekst w internecie i wpadają na genialny pomysł. O! nagram filmik i przeczytam co znalazłem!

spod_smietnika

2021-02-21, 16:54
Przychodzę tu rok później. Co, gościu nie miał racji?