18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refleksja dla każdego

outsidethebox86 • 2020-03-14, 08:45
Po prostu oberzyj, krótko, zwięźle i na temat


buond

2020-03-14, 11:29
ja odnoszę korzyści z waszego strachu, już nie musicie sie k***a zastanawiac

Tobiahus96

2020-03-14, 11:32
Ale wk***iaja te napisy :evil:

outsidethebox86

2020-03-14, 11:37
Tobiahus96 napisał/a:

Ale wk***iaja te napisy



Dla ułatwienia odbioru gość całkiem wyraźnie mówi po polsku heh;-)

Recydywista

2020-03-14, 11:46
badz co badz ale w dzisiejszych czasach takie sianie paniki dezinformacji i ogolnoswiatowego szumu przynajmniej w malym stopniu powinno byc traktowane jako swiadoma destabilizacja krajow...

Adrian649

2020-03-14, 11:48
Ze strachu korzystają najbardziej producenci gaci. Inwestujcie wszystko w gacie mówię wam. Produkcja wzrosła o 500% aby zastąpić wszystkie osrane kalesony. Do tego brak papieru. Galoty warte więcej niż złoto, bo co komu po milionach jeśli gacie osrane?

outsidethebox86

2020-03-14, 11:58
Recydywista napisał/a:

badz co badz ale w dzisiejszych czasach takie sianie paniki dezinformacji i ogolnoswiatowego szumu przynajmniej w malym stopniu powinno byc traktowane jako swiadoma destabilizacja krajow...



Podnoszące na duchu jest to, że znalazł się ktoś trzeźwo myślący

:-)

mlody52

2020-03-14, 12:09
co za kretyn :) taki typowy Włoch, nie zabije nas wszystkich, ale ludzi z powikłaniami nie pogardzi, dziadkowie, babcie, osoby starsze, łakomy kąsek dla koronawirusa, temu dziadowi życze, żeby sam zmierzył się z tym wirusem, zobaczymy, czy będzie taki odwazny ;)

głest

2020-03-14, 12:15
Żeby nie siać paniki i nie pie**olić po próżnicy...

Włochy.
Tegoroczny sezon grypowy (liczony od października 2019 do 19 stycznia 2020) który się jeszcze nie zakończył, rzecz jasna :szczerbaty: był liczony na 2 800 000 pacjentów z grypą i grypopodobnymi zachorowaniami...
Śmiertelność? 240 osób, głównie schorowani i starsi przedstawiciele społeczeństwa... powikłaniami...


A po drugiej stronie - te same Włochy, ten sam sezon - i koronawirus zdiagnozowany i potwierdzony...
Chorzy: 17 660
Umarlaki: 1266 osób.

Macie ten sam region i ten sam okres w którym rozpatrujemy "zwykłą" grypę i "niezwykły" wirus z Wuhan...


Straszę? Bynajmniej... Jeśli umiesz jednak liczyć... :P to licz na siebie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-14, 12:45
Ten człowiek jest zwykłym debilem.
Nigdy nawet najwięksi panikarze nie twierdzili, ze którykolwiek z tych wirusów lub bakterii zabije nas wszystkich.
Nigdy nawet nie obiło mi się o uszy stwierdzenie, że wszyscy umrzemy bo SARS, MERS, ptasia grypa...
A o E-Coli to ten pajac nic k***a nie wie. Każdy ma ją w organizmie, bo ta bakteria pomaga w funkcjonowaniu organizmu. Można się zarazić bakterią E-Coli... ale k***a trzeba być brudasem, lub pić zakażoną wodę. A taką zakażoną wodę wystarczy przegotować. I śmiertelność zakażeń w wyniku E-Coli jest marginalna.
Debil i tyle...

krasnal_hałabała

2020-03-14, 12:52
Prawda zawsze leży po środku, ja myślę że to albo Rosja albo USA wypuściły wirusa i wymknął się spod kontroli, Trump powiedział sobie "Przeżyją najsilniejsi!" ale zapomniał o tym że on jest najbogatszy a nie najsilniejszy i już go mamy, plan się powiódł. Dam wszystkim radę, uważajcie na moje rady, niektóre są dobre a inne tylko wydają się dobre. A może to Putin wypuścił wirusa? w końcu w Rosji jest najmniej zakażeń spośród krajów w których są zakażenia i tak i stan rzeczy się długo utrzymuje, a może po prostu Rosyjskie władze mają w dupie obywateli i epidemię i nie wiemy ilu ludzi umarło? Kto wie, kto wie... A może to Chinole wypuściły Koronę bo myślały że jak wypuszczą ją u siebie i rozprzestrzenią to nikt ich nie oskarży... hmm... kto wie, kto wie... w każdym razie, uważam że to nie jest wirus który powstał naturalnie, że to broń biologiczna która wymknęła się spod kontroli. I jeszcze raz, kiedy słuchacie moich rad to miejcie na względzie że mam wielki żal to całego gatunku ludzkiego o moją krzywdę i to że i bez Koronawirusa niedługo "wyjdę za dnia" i zabiorę ze sobą tylu ilu tylko zdołam, dlatego powracając do moich tematów które wy uważacie za brednie, "Jako i przez sito sączy się parząca rosa", rosa zwykle jest chłodna i przyjemna, nie parzy, dlaczego przez sito? bo należy moje rady które są po części dobre, Panie Trump, traktować przez sito, wybierać z nich to co najlepsze i odrzucać zgniłe bo biorąc do gęby mięso tylko po części ugotowane, możemy złapać tasiemca lecz nie jedząc mięsa w ogóle narażamy się na anemię spowodowaną niedoborem żelaza a "Kiedy nie myślisz samodzielnie, to inni myślą za Ciebie".

I "W piekące serwety będziesz bił pokłony" heh... najlepsze... Bo już bijecie...

Dobra, teraz poważniej, Koronawirus jest bardzo groźny ale jeśli ludzkość odpowiednio zareaguje to wówczas wszytko będzie dobrze, należy wprowadzić globalną kwarantannę, należy zakazać podróży w ogóle, niezależnie czy ktoś jest obcokrajowcem czy krajanem, należy zamknąć granicę i zakazać podróży w ogóle, jesteś Polakiem i pojechałeś do Włoch? zostaniesz tam albo koczuj na granicy, jebie nas to. Należy przeznaczyć wszystkie możliwe środki na pracę nad badaniem Koronawirusa i leku na niego i walczyć! Każda miejscowość otoczona kordonem wojska, ciała zmarłych, niezależnie czy na Koronę czy nie, palić wraz ze wszystkimi osobistymi przedmiotami zmarłego i zakopywać przynajmniej sześć stóp pod ziemią prochy. Trzeba działać ale mądrze, myśleć bo nikt za was myśleć nie będzie, w każdym kraju wprowadzić Stan Wojenny i Godzinę Policyjną na czas epidemii/pandemii, zbombardować bronią nuklearną Koreę Północną, jeśli to nie USA, nie Rosja, nie Chiny to najpewniej te pojeby.

longinus

2020-03-14, 13:02
Ile z tych rzeczy, o których mówi dotarło do Polski? Żadna. Oczywiście nie należy panikować ale pewne działania są potrzebne.

krasnal_hałabała

2020-03-14, 13:03
To było tak: "I ja mu wtedy mówię, Trump a może ty byś Chiny zniszczył Nizina Chińska mała, bomba atomowa kłopotliwa ale są jeszcze tzw. "robaczki", If you know what I mean, grypa niby nie groźna ale wirusy szybko mutują a nie ma nań lekarstwa i leczy się tylko objawowo".

Albo

"I ja mu wtedy mówię, Trump, weź Rosję w kleszcze, Iran przejmij jako strefę przerzutową przez Morze Kaspijskie na Step Pontyjsko- Kasipijski i masz Rosję z dwóch stron, od Europy i od Tatarstanu". A on głupi słucha jak wioskowy głupek ćwierkania ptaków.

Touch_Of_Madness

2020-03-14, 13:15
Nie zesrajcie się wszechwiedzący znawcy. Wiecie tylko tyle ile wam puszczą w tv i tylko na tej podstawie macie się za alfy i omegi uzorpując sobie prawo do wyzywania od debili każdego nie myślącego tak jak wy :lol: Najśmieszniej byłoby gdyby się okazało , że żadnego wirusa nie ma a jedynymi debilami są ci piszący takie komentarze jak powyżej :lol: :lol: Nie mówię , że trzeba być totalnym ignorantem w tej kwestii , ale wystarczy zwykły zdrowy rozsądek. Podstawowa higiena ,ograniczenie kontaktów i nie sianie paniki. To wasze pierdzenie w internecie nic nie zmieni. Jak ktoś ma się zarazić i tak to zrobi.

Razmes

2020-03-14, 13:18
Ja Wam powiem chłopy, że w ogólnym rozrachunku powinno wyjść na plus. Jakby tak jeszcze ograniczyć ruch samochodów, to ofiar śmiertelnych będzie mniej, bo w wypadkach nie zginą

qwerq221

2020-03-14, 13:41
Ta umyj rece umyj rece k***a k***a czyste rece urotuja swiat k***a... j***ne cwoki a zaraz po umyciu rak wlozysz je do kieszeni i wyciagniesz swoj j***ny telefon ktorego przeciez nie umyles pozniej zaczniesz dotykac klamek, klawiatury czy swojego ku*asa ch*ja daje to mycie rak tak naprawde zeby to mialo sens trzebaby przed wejsciem do domu sciagac ubrania dezynfekowac sie calego oraz wszystkie rzeczy telefony klucze torebki plecaki itd to k***a jest nie do zrobienia