18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Refleksja dla każdego

outsidethebox86 • 2020-03-14, 08:45
Po prostu oberzyj, krótko, zwięźle i na temat


BongMan1

2020-03-14, 13:50
Co on w ogole pie**oli. Nikt nie mowil, ze te choroby mialy zabic nas wszystkich i nikt nie mowi, ze koronawirus zabije nas wszystkich, nie widzialem nawet jednego takiego komentarza w internecie i nie spotkalem osoby, ktora tak mysli. Po prostu to nie jest zwykla grypa i nie mozna tego lekcewazyc.

krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



wez wyk***iaj z tym sianiem fermentu, nawet tutaj juz dotarlicie. Kiedys przynajmniej na sadisticu z wami fanatykami byl spokoj. Idz pokomentuj w kolku uwzajemnej adoracji na newsweek Polska, a nam nie zawracaj dupy polityka.

WejnRunej

2020-03-14, 13:59
Tobor napisał/a:

We Włoszech też takie cwaniaki były...



Daj linka. Z chęcią zobaczę...

wertyh

2020-03-14, 13:59
niestety we wszystkich przypadkach mieliśmy szczepionkę, w tym przypadku niczego nie mamy, a wirus się rozprzestrzenia w ogromnym tępię, choć sam mam w to wyj***ne. :D

Pedofilek

2020-03-14, 14:22
Zaś ten korona

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-14, 14:25
WejnRunej napisał/a:

Daj linka. Z chęcią zobaczę...



Pokolenie internetu. Nie ma linka, znaczy, że to nie istnieje... :homer:

dżonyłojlker

2020-03-14, 14:35
Jak widać po komentarzach, panika wpie**ala już sadolowych twardzieli. Płuca zmieniają się w galaretę, gorączka krwotoczna, z uszu wypływa kupa. :mrgreen:

ProVVe

2020-03-14, 14:49
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły k***a, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po j***ne plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać

:-D
Zapie**alać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi :-D

wertyh napisał/a:

niestety we wszystkich przypadkach mieliśmy szczepionkę, w tym przypadku niczego nie mamy, a wirus się rozprzestrzenia w ogromnym tępię, choć sam mam w to wyj***ne.



Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie

robur69

2020-03-14, 15:13
Czyli jakby Chinczycy i Wlosi wylaczyli telewizor, to dalej by zyli?

BongMan1

2020-03-14, 15:31
ProVVe napisał/a:

Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły k***a, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po j***ne plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać

Zapie**alać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi
Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie



a umieralnosc 30x wieksza niz w przypadku grypy jest nie wazna tak?

polakwrocek

2020-03-14, 16:24
Różnica jest taka:
Pan z kasą ma wyj***ne bo zapłaci 10 tyś i dostanie izolatkę z sprzętem a i pielęgniarka mu loda strzeli.

A 90% społeczeństwa usłyszy : "Nie ma miejsc , nie ma leków , nie ma sprzętu. Zdrowiej w domu , albo zdychaj. A i trupa też nie odwieziemy , bo nie ma kto pojechać stwierdzić zgon."

edmund

2020-03-14, 16:36
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



że też chce ci się walić takie smrody, gdy naprawdę jest problem,
więc , albo lubisz być r*chany w dupę, albo twojej rodzinie grożą śmiercią,
no chyba że zwyczajnie jesteś pie**olnięty

Pwls

2020-03-14, 16:59
Gdzie się tutaj daje minusy?

przemod5

2020-03-14, 17:49
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



Ale ty głupi jesteś. Albo kidawa ci płaci. I tak wiemy że glosujesz na pis tylko się nie przyznajesz.

Hektor

2020-03-14, 18:26
ProVVe napisał/a:

Stary najgorsze, że ludzie od tvnu i po wykupują wszystko. Światłe umysły k***a, a cała Polska ma mentalność (i eu) średniowiecza... Już mi się nie chce edukować plebsu i biedoty. Wczoraj poleciałem do apteki po j***ne plastry i słysze widze jak kupuja te jełopy wszystko z półek... Zacząłem kaszleć i dotykać blatów jaka panika i spojrzenia haha. Zza lady wyciągnełą reczny spryskiwacz i zaczeła blat wycierać

Zapie**alać do sklepu po makarony i papier zaścianek się bawi
Na grype nie mamy szczepionki co roku jest pandemia i nikt nie sra... Teraz zmienili nazwę na jedna odmianę grypy i jełopy robia co im tv powie... Ciekawe jakby im kazali spalić chatę czy lecieli by na stację... Pewnie nie bo jak chodzi o hajs to gówno spod siebie zjedzą... Nie mogę czytać idiotów piszących jakie to jest niebezpieczne i jaki ten koles jest głupi... Takie przysłowie: "Wiecie dlaczego dzwon biję? Bo w środku pusty...". Zastanówcie się nad soba i jak łatwo zasiać wam gówno w głowie



to nie jest grypa baranie

edmund

2020-03-14, 18:31
krisman1981 napisał/a:

Ten wirus atakuje tylko katolików z ciemnogrodu i pisowcow



już.........zesrałeś się pod swoim postem,
bo twoi koledzy tak

głest napisał/a:

Żeby nie siać paniki i nie pie**olić po próżnicy...
Włochy.
Tegoroczny sezon grypowy (liczony od października 2019 do 19 stycznia 2020) który się jeszcze nie zakończył, rzecz jasna był liczony na pacjentów z grypą i grypopodobnymi zachorowaniami...
Śmiertelność? osób, głównie schorowani i starsi przedstawiciele społeczeństwa... powikłaniami...
A po drugiej stronie - te same Włochy, ten sam sezon - i koronawirus zdiagnozowany i potwierdzony...
Chorzy:
Umarlaki: osób.
Macie ten sam region i ten sam okres w którym rozpatrujemy "zwykłą" grypę i "niezwykły" wirus z Wuhan...
Straszę? Bynajmniej... Jeśli umiesz jednak liczyć... to licz na siebie.



jeszcze dopisz do tej zj***nej statystyki chorych na raka,
kuźwa, kolejny oszołom,
no chyba że piszesz na zlecenie ZUS