18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum 2023

petru23 • 2023-08-15, 11:26
Już niedługo naród stanie przed wyborem odpowiedzi dotyczących naszej przyszłości. Zastanówmy się nad jednym z nich aby być pewnym odpowiedzi




BeardedBastard

2023-08-15, 17:27
Do domu sobie weź na swoje utrzymanie,baranie.Nie,won.

mar173

2023-08-15, 17:40
ta to może nałożyć cyc silikon i nikt się nie skapnie

takamahi

2023-08-15, 17:47
Ja pie**olę a co wam te homo śluby przeszkadzają? Z wami się hajtać chcą? Niech się hajtają ze sobą jak chcą później ze sobą żyć, to załatwia problem dziedziczenia, udostępniania danych medycznych i kilka innych, ważnych dla osób w stałym związku.
W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak jeden z drugim będą próbować innym mówić jak mają żyć, w co wierzyć, i narzucać swoje poglądy na większość spraw. Ludzie są dorośli i powinni móc decydować sami o sobie i swoim życiu.
Aborcja, powinna być legalna do wieku w którym płód nie będzie samodzielnie w stanie przetrwać poza łonem matki.
Marihuana powinna być legalna, medyczna refundowana. To lekki narkotyk i mniej szkodliwy społecznie niż alkohol. A wpływy do budżetu mogą być z tego znaczne. Kto chce używać ten i tak używa tylko państwo z tego ch*ja ma.

Kościół powinien zostać oddzielony od Państwa, zero religii w szkołach. Zero politycznych agitacji w kościołach. Zero państwowych darowizn i dotacji dla kościoła. Niech go wierni utrzymują.

W szkole porządna edukacja seksualna, przystosowanie do życia w rodzinie (nie zrozumcie mnie źle bez przegiętej homo agitacji ale też bez zamiatania sprawy pod dywan, tacy ludzie byli, są i będą i musimy umieć z tym żyć - a nie umiemy) ale też podstawy dietetyki - społeczeństwo musi być zdrowe. Nauka o finansach zarówno prywatnych jak i państwowych - żeby od małego uczyć co to inflacja skąd państwo ma kasę itp. Czyli całkowita reforma systemu edukacji który k***a w tym kraju leży kwiczy i mu krzyż z dupy wystaje.

Pakiet ustaw wprowadzających odpowiedzialność urzędników państwowych za ich decyzje i działania, od pani w okienku w urzędzie do prezesa rady ministrów.
Odpolitycznienie spółek skarbu Państwa, Nabór na najwyższe stanowiska w drodze jawnego konkursu kompetencji kierunkowych - zgodnych z profilem przedsiębiorstwa.

Każdy Państwowy urzędnik na stanowisku decyzyjnym, przed podjęciem pracy podpisuje lojalkę w której.
Wykazuje cały swój obecny majątek (ten na żonę, dzieci i rybki też) - zgadza się na to że jeżeli w trakcie pełnienia urzędu dopuści się rażącego zaniedbania, lub niedopełnienia obowiązków w wyniku czego ucierpi interes społeczny / państwowy - odpowiada całym majątkiem ponad wykazany w momencie objęcia stanowiska. Zobowiązuje się do walki z nepotyzmem i kumoterstwem w jednostce mu podległej. Jeżeli zostanie mu udowodnione przez organ kontroli takie postępowanie (nepotyzm/kumoterstwo) - automatycznie traci urząd a obsadzona rodzina /znajomi - pracę. Chyba że osoby te są kompetentne czyli kierunkowo wykształcone, z doświadczeniem na podobnych stanowiskach i o nieposzlakowanej opinii.

Rozdzielenie urzędu ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. W sumie prokurator generalny powinien być wybierany przez naród. Jak w stanach to mają moim zdaniem spoko. ale warto by się nad tym pochylić i to przemyśleć.

Likwidacja abonamentu ale też odpolitycznienie władz tvp - umożliwienie sprzedaży czasu antenowego podobnie do stacji komercyjnych na reklamy ale tylko w trakcie programów rozrywkowych (filmy kabarety itp) + częściowe finansowanie z budżetu ale mniejsze niż obecnie.

Migracja owszem dozwolona, ale tylko z krajów których obywatele rokują poszanowanie zasad panujących w naszym kraju, poszanowanie życia, wolności poglądów i wyznania i ogólne przystosowanie do praworządnej współegzystencji. Każdy migrant podpisuje papier w którym potwierdza że wie i zgadza się na to że przy pierwszym wykrytym przestępstwie umyślnym które popełni zostanie wydalony z kraju on i cała jego rodzina do 5 stopnia pokrewieństwa. Cały majątek zostanie skonfiskowany na poczęt pokrycia postepowania ekstradycjnego.

Tak na szybko tego ten kraj potrzebuje żeby było lepiej, obecnie nie ma ŻADNEJ partii która miała by podobny program i dawała szanse na rozsądne lepsze życie w tym k***idołku.

neo001

2023-08-15, 17:53
takamahi napisał/a:

Ja pie**olę a co wam te homo śluby przeszkadzają? Z wami się hajtać chcą? Niech się hajtają ze sobą jak chcą później ze sobą żyć, to załatwia problem dziedziczenia, udostępniania danych medycznych i kilka innych, ważnych dla osób w stałym związku.



Wyeliminuj przejmowanie emerytury po homo małżonku, oraz możliwość adopcji dzieci i masz moją zgodę.
Pedały i lesbijki to nie jest normalna rodzina, oczywiście mają prawo do szczęścia ale niektóre przywileje nie są dla nich.

A zapomniałbym - niech jeszcze wypieprzają ze szkół, przedszkoli i ulic ze swoją spedaloną propagandą.

takamahi

2023-08-15, 17:57
neo001 napisał/a:

Wyeliminuj przejmowanie emerytury po homo małżonku, oraz możliwość adopcji dzieci i masz moją zgodę.



Adopcja tak - masz rację. Czym skorupka za młodu... Jestem przeciw.
Natomiast emerytury nie, dwoje ludzi jest w stałym związku, zarabiają, płacą podatki (inaczej nie mieli by emerytur lub mieli by głodowe), Nic mi do ich emerytury. I w zasadzie nikomu innemu poza nimi.

kris1978

2023-08-15, 19:04
adm napisał/a:

Ona, to ma dobrze wykształcone cycki i sutki



I ku*asa

yosiek4

2023-08-15, 19:38
Oglądam to codziennie w UK i wcale to tak nie wygląda grube lochy pysk cały zasłonięty a nawet jak by ktoś się skusił na taka albo jak trafi się jakaś o lepszej figurze to zaraz wyleci za nią 10 mohamedów bo przecież ona jest już czyjąś żoną od 12 roku życia....

neo001

2023-08-15, 20:25
takamahi napisał/a:

Adopcja tak - masz rację. Czym skorupka za młodu... Jestem przeciw.
Natomiast emerytury nie, dwoje ludzi jest w stałym związku, zarabiają, płacą podatki (inaczej nie mieli by emerytur lub mieli by głodowe), Nic mi do ich emerytury. I w zasadzie nikomu innemu poza nimi.



Więc mojej zgody homo pedały i lezby nie mają! Przywilej przejęcia 80% pensji współmałżonka powinien dotyczyć tylko rodzin posiadających dzieci, bo ktoś przez x lat musiał się nimi zajmować. W przypadku homo nie ma mowy o dzieciach, więc ten przywilej jest zbędny.
Jeśli uważasz że pedał może utrzymywać innego pedała nieroba i po(prawdopodobieństwo jest małe) osiągnięci wieku emerytalnego nierobowi ma się należeć 80% emerytury pedała pracującego, toś sam pedał!

piterpiotrek

2023-08-15, 20:32
jestem jak najbardziej za przyjazdem młodych emigrantek :)

takamahi

2023-08-15, 21:06
neo001 napisał/a:

Więc mojej zgody homo pedały i lezby nie mają! Przywilej przejęcia 80% pensji współmałżonka powinien dotyczyć tylko rodzin posiadających dzieci, bo ktoś przez x lat musiał się nimi zajmować. W przypadku homo nie ma mowy o dzieciach, więc ten przywilej jest zbędny.
Jeśli uważasz że pedał może utrzymywać innego pedała nieroba i po(prawdopodobieństwo jest małe) osiągnięci wieku emerytalnego nierobowi ma się należeć 80% emerytury pedała pracującego, toś sam pedał!



Widzisz gościu, i między innymi przez takich ludzi jak ty ten kraj nadal jest popieprzonym siedliskiem absurdów. Patrz na swoją emeryturę i o nią dbaj.
Po co interesujesz się emeryturą innych? Nie pisz że z twoich składek będzie płacona bo tak samo twoja będzie płacona ze składek innych. Także to nie argument, jedynie cecha systemu emerytalnego. Dodatkowo w głupi sposób generalizujesz co pokazuje tylko fakt że w ogóle nie przemyślałeś problemu.

Osoba przejmująca 80% emerytury partnera/partnerki może być:

- nierobem jak sugerujesz z własnego wyboru - co zdarza się bardzo rzadko, choć w tradycyjnych rodzinach hetero po wprowadzeniu 500 + to zjawisko przybiera znacznie na sile. Związków homo może i dotyczy ale jestem pewien że w mniejszym stopniu, o ile w ogóle.

- nierobem w wyniku wypadku lub choroby, tu trudno kogoś o to winić. odrobina empatii jest potrzebna i zrozumienia też.

- zwykłym ciężko pracującym człowiekiem ale mniej zarabiającym w związku z czym 80% emerytury partnera może być korzystniejsze niż 100% emerytury własnej.

Nie można zakazać przejmowania 80% emerytury partnera w związkach homo, jeżeli na małżeństwa homoseksualne się zezwoliło z prostej przyczyny, to jest dyskryminacja na tle orientacji seksualnej, a to jest po prostu złe.

Można jednak tego zakazać nierobom z wyboru. Jeżeli ktoś nie ma orzeczenia o niepełnosprawności czyli jego stan zdrowia pozwala na podjęcie pracy zarobkowej a mimo to jej nie podjął i żył z socjalu to można zakazać przejęcia 80% emerytury zmarłego partnera/partnerki.

Po głębszym zastanowieniu chętnie bym tego zakazał. Jednak wątpię czy uderzyło by to w tą grupę społeczną w którą chciałbyś żeby uderzyło.

Ostatniego zdania twojej wypowiedzi nie skomentuję jakoś wylewnie, taka umysłowa ameba jak ty pewnie i tak by nie zrozumiała, że poglądy na system emerytalny nie czynią z człowieka pedała.

Moncler2115

2023-08-15, 21:09
nie, one pod tymi chustami mają więcej grzybów niż lasy jesienią, niech wypie**alają brązowe jak sraka k***y do siebie i opie**alają tym swoim szejkom, lubię tylko białe kobiety

0dbytBiskupa

2023-08-15, 21:15
takamahi napisał/a:

Ja pie**olę a co wam te homo śluby przeszkadzają? Z wami się hajtać chcą? Niech się hajtają ze sobą jak chcą później ze sobą żyć, to załatwia problem dziedziczenia, udostępniania danych medycznych i kilka innych, ważnych dla osób w stałym związku.
W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak jeden z drugim będą próbować innym mówić jak mają żyć, w co wierzyć, i narzucać swoje poglądy na większość spraw. Ludzie są dorośli i powinni móc decydować sami o sobie i swoim życiu.
Aborcja, powinna być legalna do wieku w którym płód nie będzie samodzielnie w stanie przetrwać poza łonem matki.
Marihuana powinna być legalna, medyczna refundowana. To lekki narkotyk i mniej szkodliwy społecznie niż alkohol. A wpływy do budżetu mogą być z tego znaczne. Kto chce używać ten i tak używa tylko państwo z tego ch*ja ma.
Kościół powinien zostać oddzielony od Państwa, zero religii w szkołach. Zero politycznych agitacji w kościołach. Zero państwowych darowizn i dotacji dla kościoła. Niech go wierni utrzymują.
W szkole porządna edukacja seksualna, przystosowanie do życia w rodzinie (nie zrozumcie mnie źle bez przegiętej homo agitacji ale też bez zamiatania sprawy pod dywan, tacy ludzie byli, są i będą i musimy umieć z tym żyć - a nie umiemy) ale też podstawy dietetyki - społeczeństwo musi być zdrowe. Nauka o finansach zarówno prywatnych jak i państwowych - żeby od małego uczyć co to inflacja skąd państwo ma kasę itp. Czyli całkowita reforma systemu edukacji który k***a w tym kraju leży kwiczy i mu krzyż z dupy wystaje.
Pakiet ustaw wprowadzających odpowiedzialność urzędników państwowych za ich decyzje i działania, od pani w okienku w urzędzie do prezesa rady ministrów.
Odpolitycznienie spółek skarbu Państwa, Nabór na najwyższe stanowiska w drodze jawnego konkursu kompetencji kierunkowych - zgodnych z profilem przedsiębiorstwa.
Każdy Państwowy urzędnik na stanowisku decyzyjnym, przed podjęciem pracy podpisuje lojalkę w której.
Wykazuje cały swój obecny majątek (ten na żonę, dzieci i rybki też) - zgadza się na to że jeżeli w trakcie pełnienia urzędu dopuści się rażącego zaniedbania, lub niedopełnienia obowiązków w wyniku czego ucierpi interes społeczny / państwowy - odpowiada całym majątkiem ponad wykazany w momencie objęcia stanowiska. Zobowiązuje się do walki z nepotyzmem i kumoterstwem w jednostce mu podległej. Jeżeli zostanie mu udowodnione przez organ kontroli takie postępowanie (nepotyzm/kumoterstwo) - automatycznie traci urząd a obsadzona rodzina /znajomi - pracę. Chyba że osoby te są kompetentne czyli kierunkowo wykształcone, z doświadczeniem na podobnych stanowiskach i o nieposzlakowanej opinii.
Rozdzielenie urzędu ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. W sumie prokurator generalny powinien być wybierany przez naród. Jak w stanach to mają moim zdaniem spoko. ale warto by się nad tym pochylić i to przemyśleć.
Likwidacja abonamentu ale też odpolitycznienie władz tvp - umożliwienie sprzedaży czasu antenowego podobnie do stacji komercyjnych na reklamy ale tylko w trakcie programów rozrywkowych (filmy kabarety itp) + częściowe finansowanie z budżetu ale mniejsze niż obecnie.
Migracja owszem dozwolona, ale tylko z krajów których obywatele rokują poszanowanie zasad panujących w naszym kraju, poszanowanie życia, wolności poglądów i wyznania i ogólne przystosowanie do praworządnej współegzystencji. Każdy migrant podpisuje papier w którym potwierdza że wie i zgadza się na to że przy pierwszym wykrytym przestępstwie umyślnym które popełni zostanie wydalony z kraju on i cała jego rodzina do 5 stopnia pokrewieństwa. Cały majątek zostanie skonfiskowany na poczęt pokrycia postepowania ekstradycjnego.
Tak na szybko tego ten kraj potrzebuje żeby było lepiej, obecnie nie ma ŻADNEJ partii która miała by podobny program i dawała szanse na rozsądne lepsze życie w tym k***idołku.



Całkowita zgoda, ale tutaj to wołanie na puszczy. Na sadolu przesiadują niedojrzali emocjonalnie sympatycy Konfederacji, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć, więc łykają bezmyślnie wszystko co usłyszą z prawej strony. A Konfederaci to dupy, nie wolnościowcy. Niby wolność gospodarcza ale połączona z ideologicznym zamordyzmem. No, ludzie, to jakaś żenada przecież! Albo wolność, albo dyktatura, nie da się połączyć jednego z drugim. A jak zaraz wejdą w koalicję z PiS to nawet ich gospodarcze ideały ch*j strzeli i wtedy zobaczycie, jaka to partia. PiS na sterydach, nic więcej.

W Polsce brakuje partii prawdziwie liberalnej, zarówno gospodarczo, jak i obyczajowo. Taka miałaby mój głos w każdych wyborach, po sam grób.

Rasael

2023-08-15, 21:55
Podsumowując większą część komentujących:



Na szczęście z powodu rujnowania służby zdrowia PISiory tracą coraz więcej moherów. :kawa:

takamahi

2023-08-15, 21:57
0dbytBiskupa napisał/a:

Całkowita zgoda, ale tutaj to wołanie na puszczy. Na sadolu przesiadują niedojrzali emocjonalnie sympatycy Konfederacji, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć, więc łykają bezmyślnie wszystko co usłyszą z prawej strony. A Konfederaci to dupy, nie wolnościowcy. Niby wolność gospodarcza ale połączona z ideologicznym zamordyzmem. No, ludzie, to jakaś żenada przecież! Albo wolność, albo dyktatura, nie da się połączyć jednego z drugim. A jak zaraz wejdą w koalicję z PiS to nawet ich gospodarcze ideały ch*j strzeli i wtedy zobaczycie, jaka to partia. PiS na sterydach, nic więcej.

W Polsce brakuje partii prawdziwie liberalnej, zarówno gospodarczo, jak i obyczajowo. Taka miałaby mój głos w każdych wyborach, po sam grób.



Trochę się zgodzę a trochę się nie zgodzę :D

Owszem Konfederacja to zło, z tym się zgodzę. Populistyczne popularne hasełka typu znieśmy ten podatek i zmniejszmy tamten trafiają obecnie na podatny grunt bo czasy są takie a nie inne i społeczeństwo ubożeje. Ale jak człowiek usiądzie i pomyśli jak działa Państwo, skąd ma pieniądze, jaka jest struktura wpływów do budżetu jak wydatków, to przestaje być różowo i wychodzi czysta głupota Konfederacji i jej programu.
Poza tym nie trawię w polityce ludzi chorągiewek, poglądy zmieniających częściej niż skarpetki. To moim zdaniem twór polityczny obliczony jedynie na to aby przy korycie się utrzymać i w perspektywie czasu sp***olić do PE, w ostateczności do przebimbania następnej kadencji w pierdyliardzie różnych komisji z której każda pozwoli w jakimś stopniu doić Państwo.
Także głosowanie na konfederację to w moich oczach przejaw albo głupoty, z tym nie dyskutuję, albo braku widoków na lepszą alternatywę. A tego nie rozumiem bo poza pis-em i sp chyba wszystko jest lepsze od konfederacji.

Nie zgodzę się natomiast z tym, że Polsce brakuje partii prawdziwie liberalnej. Moim zdaniem brakuje nam partii środka. Takiej która weźmie trochę z prawa, trochę z lewa dołoży do tego zdrowy rozsądek i specjalistyczną wiedzę i wypracuje porządne przemyślane rozwiązania. Skrajności nigdy nie były i nie będą dobre.

Rasael

2023-08-15, 22:16
goral__ napisał/a:

nie


Widzę że PISiorskie służby nadal inwigilują portale. Ciekawi mnie czy jesteś dumny z tych sztucznie wygenerowanych piw, bo to tak jakbyś r*chał żonę cudzym fajfusem - może kogoś to kręci, ale dla mnie to żałosne. :kawa: