18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recykling po turecku w Polsce (pyszny kebab)

he...........el • 2021-01-15, 12:05
Czy Ty też chciałbyś jeść resztki po kimś?



Jak było to ch*j mi w dupe

ti...........ax

2021-01-16, 02:45
I te k***a karynki co nie dostały się do żabki to u brudasa za sprzedawcę i adwokata robią. Wyj***ć brudasa razem z tymi k***ami poza granicę.

Brudnyciapak

2021-01-16, 03:19
ten jego ziomek obok ma wyj***ne w niego i jest przeciwnikiem dawania miesa ze smietnika

Pedofilek

2021-01-16, 05:24
Jak wam nie smakuje to nikt wam nie każe szurać tego żarcia rasiści pie**oleni. Żarcie sobie żarcie z Biedronki biedaczki polaczki ha tfu wam na ryj

pankruk

2021-01-16, 07:48
Ojej ojej już się husaria odezwała z bigosem i zasadami "hurr durrr nie kupię". k***a nikt nie zmusza, a ch*jowy lokal prędzej czy później sam się pogrąży i zastąpią go lepsi na rynku.

skywalker75

2021-01-16, 08:25
Akurat w większości kebabów żarcie przygotowuje się na oczach klientów, i ciężko zrobić taką akcję. Więc jeżeli mamy zaufanie do składników, i chcemy jeść to mięso, to raczej nie ma szans żeby dostyc żarcie że śmietnika, albo podłogi. Co do filmiku to śmierdzi celową prowokacją.

z0...........ee

2021-01-16, 09:44
Najlepszy ten drugi turek :D spokojnie sobie stoi i pewnie myśli "a mówiłem debilowi żeby nie dawał ze śmietnika bo w Polsce tego nietoleruja :mrgreen: "

vicento

2021-01-16, 10:52
Brawo za wyjaśnienie brudasa. Leci piwo

D.Witekpoznan

2021-01-16, 13:08
j***ć allaha i wszystkich ciapatych brudasów, niech wypie**alają do siebie wybuchać.

sir_Alex

2021-01-16, 14:16
Piciu1103 napisał/a:

Ty zalosna nagrywajaca p*zdo h*jowo ciągu super szmato



ciapaty na sadistku... tego sie nie zpodziewałem :amused:

maveric666

2021-01-16, 22:51
Nie kupować ,omijać główno z daleka

polakwrocek

2021-01-17, 00:25
Przez ostatnie 15 lat jadłem kebab 1 raz , jak mnie rodzina w stolicy zaprosiła. Ale tam z dzieciakami ludzie łazili to raczej nikt nie chorował po żarciu.

mit2

2021-01-17, 16:43
Wiewór napisał/a:

Każdego dnia wstydzę się być Polakiem.


My też się wstydzimy że jesteś Polakiem.

Cytat:

Robactwo Europy. Rasiści, chamy i prymitywy bez kultury.


To się k***a robaku zrzeknij obywatelstwa i zapie**alaj za granicę w podskokach. Nikt po tobie płakał nie będzie.

Swoją drogą musisz się abraxus bardziej postarać, bo twój trolling coraz bardziej prymitywny i gówniany.

willoo

2021-01-20, 17:17
bloodwar napisał/a:

Kto robił w jakimkolwiek biznesie restauracyjnym (począwszy od podrzędnej budki z hamburgerami z mikrofali, przez kebaby po 5cio gwiazdkowe cuda) ten wie, że czasami robi się na zapleczu różne czary-mary z jedzeniem Ja robiłem pół roku w pizzerni jako dowóz, jakbym miał sprzedawać klientom tylko pizze która NIE spadła na podłogę podczas kręcenia ciasta i była robiona wyłącznie ze składników nakrojonych w dniu sprzedaży to bym umarł z głodu Najgorsze mięso leci zawsze do pizz ostrych (bo wiadomo, ostre zabija smak i zapach) a najgorsze warzywka do wegetariańskich (nie wiem czemu - może uznają, że wegetarianie to podludzie i nie zasługują na świeżynkę
Z drugiej strony - jak ktoś zamówił i nie odebrał albo np. dostał nagle pilny telefon i zostawił cały talerz jedzenia to czemu marnować? Czym ono się różni od tego, co nakroi nam na świeżo z rożka?



życzę ci żebyś kiedyś dostał żarcie z zieloną flegmą od kelnera

barney88

2021-01-25, 00:04
j***ne brudasy

wigan77

2021-01-25, 03:56
co za j***ny burak "alah agbar" co za k***a tepak xD