18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recykling po turecku w Polsce (pyszny kebab)

he...........el • 2021-01-15, 12:05
Czy Ty też chciałbyś jeść resztki po kimś?



Jak było to ch*j mi w dupe

Cy-peace

2021-01-15, 19:32
Kupujesz kebaba - utrzymujesz araba! Jeśli byłaby solidarność wśród Naszych i nikt nie stołowałby się u tych etnicznie podejrzanych z wątpliwą higieną to nie byłoby problemu. Omijaliby Polskę z daleka bo z naszego socjalu nie poszaleją.

~PowerBoBass

2021-01-15, 19:38
bloodwar napisał/a:

Z drugiej strony - jak ktoś zamówił i nie odebrał albo np. dostał nagle pilny telefon i zostawił cały talerz jedzenia to czemu marnować? Czym ono się różni od tego, co nakroi nam na świeżo z rożka?



Właśnie różni się przede wszystkim tym, że jest świeże, ciepłe, nie obeschło jeszcze, etc. Mięso i frytki najszybciej wytracają temperaturę. Spotkałem się z knajpami, w których ludzie myślą o takich rzeczach, dlatego na talerz, gdzie czekają surówki, na sam koniec wjeżdżają fryty i mięso prosto z grilla, a nie jak to się często ma, mięso wcześniej przygotowane, leżące pod grillem, ladą czy na talerzu innego klienta (już pomijam kwestię etyki i higieny w ostatnim przypadku), obsychające, zimne, do dupy a nie do jedzenia. Takie miejsca szanuję, inne odwiedzam max jeden, pierwszy raz. Jeszcze co do etyki - jeśli Alibabo zrobiłeś o porcję za dużo to Twój błąd i sam se zjedz to mięso. Jeśli ktoś zapłacił i nie odebrał, to nie żałuj, wypie**ol, to nie Twoje pieniądze. Tyle w temacie.

brylant1412

2021-01-15, 19:53
a te druciary to wszystko zrobią żeby turasowi pałe zrobić wiem coś na ten temat bo moja pierwsza żona pracowała w niemczech kebabie i mi turka przywiozła

a te turkishgirl wszystko zrobą zeby im pałe wyczochrać

Machol

2021-01-15, 20:06
Jakby nagrywał od momentu zrzucania mięcha ze śmietnika to było by coś, a tak to można tylko zobaczyć zadymę i koleś dziwi się, że ludzie wokół patrzą na niego jak na zjeba.

kpold3004

2021-01-15, 20:13
Akcja toczyła się w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Pandemio-psychoza

2021-01-15, 20:20
e4sYy_ napisał/a:

pie**olisz, gość wygląda na buraka i po wnioskach drugiego klienta który mówi że nie wyciągał ze śmietnika tylko brał z talerza obok. Kebabgirls, tureckie kiełbasiary? jak dla mnie wyglądają normalnie i mówia grzecznie i składnie, skoro nie kupujesz tego gówna to nie kupuj i wpie**alaj swój bigos.




Ty to.musisz być zj***ny umysłowo.
Z drugiego talerza, czyli po kimś kto już to na tym talerzu jadł. Ale pewnie nie i tak ogarniasz.

AnalTerror69

2021-01-15, 20:30
AyCaramba napisał/a:

Ze śmietnika czy spod lady, jeden h*j. Mięcho ma j***niec kroić na oczach klienta. "Jesteś rasista" A jestem, i h*j ci w dupę sprzedawco żarcia ze śmietnika
Tylko po co powtórzył tyle razy allah akbar?



Wydaje mi się że coś miało jebnąć

:mrgreen:

AyCaramba napisał/a:

Ze śmietnika czy spod lady, jeden h*j. Mięcho ma j***niec kroić na oczach klienta. "Jesteś rasista" A jestem, i h*j ci w dupę sprzedawco żarcia ze śmietnika
Tylko po co powtórzył tyle razy allah akbar?



Wydaje mi się że coś miało jebnąć

:mrgreen:

Wiewór

2021-01-15, 21:18
Każdego dnia wstydzę się być Polakiem.
Robactwo Europy. Rasiści, chamy i prymitywy bez kultury.
k***a objechałem kawał świata ale takiego chamstwa jak w Polsce to nigdy nie doswiadczem.

bloodwar napisał/a:

Kto robił w jakimkolwiek biznesie restauracyjnym (począwszy od podrzędnej budki z hamburgerami z mikrofali, przez kebaby po 5cio gwiazdkowe cuda) ten wie, że czasami robi się na zapleczu różne czary-mary z jedzeniem Ja robiłem pół roku w pizzerni jako dowóz, jakbym miał sprzedawać klientom tylko pizze która NIE spadła na podłogę podczas kręcenia ciasta i była robiona wyłącznie ze składników nakrojonych w dniu sprzedaży to bym umarł z głodu Najgorsze mięso leci zawsze do pizz ostrych (bo wiadomo, ostre zabija smak i zapach) a najgorsze warzywka do wegetariańskich (nie wiem czemu - może uznają, że wegetarianie to podludzie i nie zasługują na świeżynkę
Z drugiej strony - jak ktoś zamówił i nie odebrał albo np. dostał nagle pilny telefon i zostawił cały talerz jedzenia to czemu marnować? Czym ono się różni od tego, co nakroi nam na świeżo z rożka?



Ja pie**ole o czym ty piszesz. k***a ja prowadzę pizzerie i u mnie czegoś takiego nie ma. Pracowałeś w jakimś bieda januszexie.

To chyba wynika z wrodzonej kultury. Nie podam nic czego sam bym nie zjadł. Jakbym zobaczył że pracownik coś podnosi z podłogi i daje klientowi to bym mu chyba w pysk wyj***l.
U mnie w knajpie jest sterylna czystość i wszystko jest świeże.
Na pizzę daje składniki najwyższej jakości. Wszystko importowane z Włoch a nie najtańsze. Nie daje nic polskiego bo polskie wyroby nadają się do psiej miski. Z tego się k***a nie da pizzy zrobić.

Sawczuk

2021-01-15, 21:31
Tekst prawie na koncu.
Nie nagywaj mnie
Nie nagywam
A co to jest?
To jest telefon.

Haha rozj***lo

Piwko dla goscia ze nie odpuscil


Jebac ciapate urwy

mygyry

2021-01-15, 22:16
Wiewór napisał/a:

Każdego dnia wstydzę się być Polakiem.
Robactwo Europy. Rasiści, chamy i prymitywy bez kultury.
k***a objechałem kawał świata ale takiego chamstwa jak w Polsce to nigdy nie doswiadczem.
Ja pie**ole o czym ty piszesz. k***a ja prowadzę pizzerie i u mnie czegoś takiego nie ma. Pracowałeś w jakimś bieda januszexie.
To chyba wynika z wrodzonej kultury. Nie podam nic czego sam bym nie zjadł. Jakbym zobaczył że pracownik coś podnosi z podłogi i daje klientowi to bym mu chyba w pysk wyj***l.
U mnie w knajpie jest sterylna czystość i wszystko jest świeże.
Na pizzę daje składniki najwyższej jakości. Wszystko importowane z Włoch a nie najtańsze. Nie daje nic polskiego bo polskie wyroby nadają się do psiej miski. Z tego się k***a nie da pizzy zrobić.



Z tego co mówisz wynika, że Twoje wyroby nadają się do psiej miski, do reszty się nie odnoszę jesteś intelektualnie poniżej jak tego brudasa tak i nagrywającego.

riki88

2021-01-15, 23:11
Kolega jeździł. Z dowozem kebabów... Mówił że nigdy tego do buzi nie weźmie. Turas jak robil przy mięsie to nie raz ślina poleciała, pot spływał na mięsa... A to że coś leżało i było odgrzewane już nie spomne... Jedyne co zjem na mieście to pizza robiona na widoku lub już w tym mc. Ale tylko tortille.

~PowerBoBass

2021-01-15, 23:16
mygyry napisał/a:

Z tego co mówisz wynika, że Twoje wyroby nadają się do psiej miski, do reszty się nie odnoszę jesteś intelektualnie poniżej jak tego brudasa tak i nagrywającego.



Doj***łeś się na siłę, na pewno miał na myśli produkty do pizzy i to by się zgadzało. Jeśli pizza ma być włoska to składniki też muszą, reszta się nie nadaje. Owszem, pizza wyjdzie ale już nie tak a sama...

Pereze87

2021-01-16, 00:20
j***ć ciapatych ! Jaki to lokal ? Gdzie to było ? Te zwierzeta zawsze tak robią ze dają resztki na talerz nowemu klientowi ! U nic to norma .. sosem ostrym poleją i mysla ze k***a jak nowe ! Allah ssał abara !

Adae

2021-01-16, 01:29
AyCaramba napisał/a:

Ze śmietnika czy spod lady, jeden h*j. Mięcho ma j***niec kroić na oczach klienta. "Jesteś rasista" A jestem, i h*j ci w dupę sprzedawco żarcia ze śmietnika
Tylko po co powtórzył tyle razy allah akbar?



Jak to po co buraki? Allah jest po jego stronie, dlatego wojowniczy turek szybko wymiekl, bo zrozumial, ze jakby wyszedl na solowke to rozj***lby go sam gniew boga.

Podoba mi sie to, bede stosowal.

Swietnie gosciu ich skwitowal, idealna dawka chamstwa, stonowana, wystarczajaca zeby ich zgasic, ale nie na tyule duza, zeby zasloniuc glowna tresc, czyli ze podawano mu stare mieso. Gosciu musial z pomorza przyjechac, bo slychac lokalnego pedala, ktory w nadzieji na turecka dzide w mordzie juz wysuwal kontratak.

Machol napisał/a:

Jakby nagrywał od momentu zrzucania mięcha ze śmietnika to było by coś, a tak to można tylko zobaczyć zadymę i koleś dziwi się, że ludzie wokół patrzą na niego jak na zjeba.



wy pedaly macie mocno namieszane pod kopula. Jesli mam racje, to w dupie mam, ze miliard osob mnie zle oceni. Nie wymierzam kary czy zemsty dla aprobaty - nie jestem atencyjnym cfelem.

A nagrywal po to, zeby tej kary stalo sie za dosc - nigdy tam nic nie zamowie.

Wiewór napisał/a:

Każdego dnia wstydzę się być Polakiem.
Robactwo Europy. Rasiści, chamy i prymitywy bez kultury.
k***a objechałem kawał świata ale takiego chamstwa jak w Polsce to nigdy nie doswiadczem.
Ja pie**ole o czym ty piszesz. k***a ja prowadzę pizzerie i u mnie czegoś takiego nie ma. Pracowałeś w jakimś bieda januszexie.
To chyba wynika z wrodzonej kultury. Nie podam nic czego sam bym nie zjadł. Jakbym zobaczył że pracownik coś podnosi z podłogi i daje klientowi to bym mu chyba w pysk wyj***l.
U mnie w knajpie jest sterylna czystość i wszystko jest świeże.
Na pizzę daje składniki najwyższej jakości. Wszystko importowane z Włoch a nie najtańsze. Nie daje nic polskiego bo polskie wyroby nadają się do psiej miski. Z tego się k***a nie da pizzy zrobić.



Z psiej miski je tylko twoja matka. Domyslam sie, ze nick wywodzi sie albo z ciotowskiej albo gorzej, rudej mordy.

huncfot130

2021-01-16, 02:03
k***a coś jest chyba z tymi ciapatymi ch*jami w Gdańsku.
Podobną akcję widziałem z 10 lat temu w kabsie przy klubie Parlament nie pamiętam jak to się tam nazywało.
Tutaj mięso było "świeże" tylko ciapaty mistrz w bułkę pot z czoła wycierał przed podaniem... :shock: