18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ravensburg am Bodensee - piękne miasto!

robo_ • 2018-09-30, 17:58
Kolejny dzień w niemieckim miasteczku Ravensburg am Bodensee, czyli tolerancja w wydaniu naszych zachodnich sąsiadów. Wydarzenie z 28.09.2018r.



Plus sprawca całego tego zamieszania


bloodwar

2018-09-30, 17:59
Kolejny "chory psychicznie" Niemiec z "Syryjskim paszportem" w ataku "niezwiązanym z terroryzmem"...

saves

2018-09-30, 18:15
Jak śmiesz tak oczerniać biednego uchodźcę, parszywy rasisto? On tylko przekazał swój znak pokoju.

Deadlyo

2018-09-30, 18:24
A w Polsce wciąż jak w lesie, zaściankowo, zacofanie i kibole.
Nawet nie wiecie jak was uwielbiam, mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem.
Co najwyżej dostanę w ryja, pozbieram się i idę dalej, nikt mi nogi, ręki, głowy nie ujebie jak świni.

Mimo że mamy tutaj patolę jak każdy kraj, to nie sprowadzamy sobie jej więcej, mamy już rodowitych typów spod ciemnej gwiazdy i tylu nam wystarczy, a nie jak p[oj***ne nimcy sprowadzać więcej problemów do siebie.


Ciekaw jestem co by taki polityk zrobił, gdyby musiał teraz usiąść w pokoju z 20 osobami, które straciły matki, ojców, dzieci, rodziny w takich atakach, każdy po kolei opowiadałby co się zmieniło, jak to przeżył co stracili...
Co by taki sk***iel powiedział, założę się że składałby kondolencje i tyle, nie przyznałby się że z jego winy umarła czyjaś matka, ojciec czy ktoś inny.
Po takiej rozmowie każdego polityka potem na odstrzał i tyle, pokazać k***om ile cierpienia sprowadzili, jak sumienie weźmie górę i przełamie się bariera to do gazu.
Potorturować psychicznie a potem zabić.

Wełzew

2018-09-30, 19:19
te prawienie mi się podoba mocne argumenty na to ,żeby to weszło w życie postawić polityka przed ludem :)

@Deadlyo

Ca...........on

2018-09-30, 19:47
Ja tak zaznaczę w tym temacie, że ostatnio obserwuję dziwny napływ ciemnawoskórych do Warszawy... pociągami ze wschodu. Tak jakby Putin zorganizował nam kolejną trasę przerzutową prowadzącą przez Krym > Ukrainę > Warszawę > na Zachód.

To by wyjaśniało tajemnicę organizatorów całego tego "kryzysu imigracyjnego".

Według mnie, sądząc po tym, jak na to wszystko leją kraje arabskie, oraz układając sobie chronologię wydarzeń z momentem spadku cen ropy (gdy Zachód wkurzył się na kraje OPEC)... według mnie to Putin dogadał się z szejkami, żeby coś takiego zorganizować.

hellbwoi

2018-09-30, 20:47
Zamachowiec jeszcze żyje?

Deadlyo

2018-09-30, 20:58
Cytat:


Zamachowiec jeszcze żyje?


Jaki zamachowiec, chłopaczek, który krwawił pewnie go zaatakował.
Biedak dostanie teraz rentę, bo przez ten szok ma uszczerbek na zdrowiu, w ramach rekompensaty także dostanie mieszkanie w centrum za darmo.

Budrys2000

2018-09-30, 20:59
Same pie**olone ciapofoby na tym sadisticu!



;)

quraaq

2018-09-30, 21:10
Że tak powiem - Wunderbar!

banerr

2018-09-30, 21:14
Uważam, że taka ciapata k***a powinna od razu wisieć na latarni a na drugiej jakiś polityk, który zezwala na przyjazd tego gówna do Europy. Niemcy mają duże tradycje w wieszaniu na latarniach.

Sa...........hi

2018-09-30, 21:14
bloodwar napisał/a:

Kolejny "chory psychicznie" Niemiec z "Syryjskim paszportem" w ataku "niezwiązanym z terroryzmem"...



Baldzi

2018-09-30, 21:15
k***a drugi gość zajebisty. Dostal dwa ciosy i se siedzi spokojny jakby nigdy nic. A k***a żona w ch*j przydatna, koleś z kilka minut stał zanim ktoś wpadł na wspaniały pomysł ucisniecia mu rany.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-30, 21:20
Rebeliant_ZPF napisał/a:

...dobre wieści z Niemiec...



W innym temacie wyraziłeś opinię o Francuzach, zapytałem się o Twoją opinię o Niemcach. Już nie musisz odpowiadać ;)

Co do akcji z filmu... Skomentuję to klasykiem.

"Na zachodzie bez zmian" :mrgreen: