18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ravensburg am Bodensee - piękne miasto!

robo_ • 2018-09-30, 17:58
Kolejny dzień w niemieckim miasteczku Ravensburg am Bodensee, czyli tolerancja w wydaniu naszych zachodnich sąsiadów. Wydarzenie z 28.09.2018r.



Plus sprawca całego tego zamieszania


El_Macias

2018-09-30, 21:27
No i dobrze temu nietolerancyjnemu śmieciowi z pierwszego filmu. Obrażał przedstawiciela religi pokoju to ma. ;)




Ti...........ch

2018-09-30, 21:28
To wszystko wina tego Polaka spod kauflanda we Wrocławiu ostatnio - filmik się rozszedł po internetach i znalazł naśladowców wśród uciskanych, steranych wojną i doprowadzonych do ostateczności biednych ludzi zamieszkujących Niemcy. To nie jest atak - to wołanie o pomoc!

wpr

2018-09-30, 21:45
Policjanci jacy mili, jeszcze ciapatego na ławeczce położyli żeby się biedaczek nie pobrudził... a ch*j k***a, powinni śmiecia wgnieść w rynsztok i profilaktycznie otłuc mu łeb pałami.

Karbit83

2018-09-30, 21:47
@Deadlyo

"mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem. "

Ale za to ze kibicem innego klubu już tak. Przykładów(głownie z krakowa)nie brakuje.

Deadlyo

2018-09-30, 21:56
Cytat:


@Deadlyo

"mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem. "

Ale za to ze kibicem innego klubu już tak. Przykładów(głownie z krakowa)nie brakuje.


Za kibolem nie postoisz, za kibicem tak, mam w innym mieście znajomych, inne kluby, jak i te Polskie tak i zagraniczne, nie widzimy żadnego problemu, są mecze każdy kibicuje komu chce, to jest kibic a kibol zawsze ma problem, nawet jak jesteś za jego klubem to znajdzie inną wymówkę, to są patologiczne osobniki szukające zaczepki a że sportowa najlepiej się sprawdza to tą wykorzystują.


I także stałem wśród kibiców przeciwnego klubu przed stadionem, poza kilkoma kibolami nikt nie miał problemu, a nawet z przeciwnej ktoś mi powiedział że mam nie przejmować się tymi co ryja drą bo oni tylko chcą się bić, ich nie interesuje klub

ellsworth

2018-09-30, 22:26
Deadlyo napisał/a:

A w Polsce wciąż jak w lesie, zaściankowo, zacofanie i kibole.
Nawet nie wiecie jak was uwielbiam, mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem.
Co najwyżej dostanę w ryja, pozbieram się i idę dalej, nikt mi nogi, ręki, głowy nie ujebie jak świni..


Nie. Za to że jesteś katolikiem czy ateistą nikt cię nie dźgnie w Polsce. Jesteś natomiast kompletnym ignorantem myśląc, że co najwyżej dostaniesz w ryja. Wiesz co się spotka? Ktoś rozjedzie cię na pasach. Ot tak, zupełnie bez żadnej przyczyny. I tak każdego dnia. Dzień, w dzień. 365 dni w roku. 3000 zabitych rocznie. 40 000 rannych. Nie musisz być żadnym katolikiem. Wystarczy że mieszkasz w tym chorym kraju, gdzie byle idiota z kierownicą w ręce ma w głębokiej pogardzie życie innego człowieka.
Na szarym końcu Europy jesteśmy. A wiesz gdzie jest najbezpieczniej? W tej straszliwej Szwecji, Norwegii, UK, Niemczech, Holandii, itp., gdzie rzekomo na każdym rogu ktoś czyha na twoje życie. Otóż tak jest w Polsce, a nie u nich.

vilimer

2018-09-30, 23:26
(...)

Uzbrojony nóż napastnik ranił cztery osoby w piątkowym ataku w Ravansburgu (Badenia Wirtembergia). Sprawcą okazał się 19-letni Afgańczyk, który zaatakował dwóch Syryjczyków i jednego Niemca.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.20 czasu lokalnego na jednej z ravensburskich ulic. Młody mężczyzna uzbrojony w szeroki nóż kuchenny najpierw groził, a następnie zaatakował kilka osób. Ofiarami nożownika zostało dwóch Syryjczyków w wieku 19 i 20 lat, oraz 59 letni obywatel Niemiec. Czwarta osoba walczy o życie w szpitalu.

Napastnikiem okazał się 19-letni Afgańczyk, który starał się o azyl w Niemczech. Na razie nie wiadomo co było podstawą do zaatakowania przechodniów. Jak podaje miejscowa policja, nie ma powodów by sądzić że był to zamach terrorystyczny. „Wszystko wskazuje na to, że sprawca działał samodzielnie" - powiedział Armin Rau, szef policji w Revensburgu.

Jak podają lokalne media, napastnik rozpoczął atak na rynku głównym gdzie dźgnął nożem czekających na autobus przechodniów. Następnie zaatakował osobę próbującą odwieść go od kontynuowania ataku.

Policja aresztowała Afgańczyka. Obecnie prowadzone jest dochodzenie.


Voleyko

2018-09-30, 23:39
Hitler napie**ala w grobie breakdance'a

KrwawyEric

2018-10-01, 00:25
I niech k***y niemieckie dalej głosują na tych lewaków i wpuszczają sobie inżynierów i doktorów z dalekiego wschodu. WCALE nie jest mi ich żal.

Ca...........on

2018-10-01, 02:42
@ellsworth Nie zapomnij, że tylko my mamy takie ewenementy jak nożownik o nazwisku Nożownik.

kondzio63221

2018-10-01, 03:51
Deadlyo napisał/a:

A w Polsce wciąż jak w lesie, zaściankowo, zacofanie i kibole.
Nawet nie wiecie jak was uwielbiam, mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem.
Co najwyżej dostanę w ryja, pozbieram się i idę dalej, nikt mi nogi, ręki, głowy nie ujebie jak świni.

Mimo że mamy tutaj patolę jak każdy kraj, to nie sprowadzamy sobie jej więcej, mamy już rodowitych typów spod ciemnej gwiazdy i tylu nam wystarczy, a nie jak p[oj***ne nimcy sprowadzać więcej problemów do siebie.


Ciekaw jestem co by taki polityk zrobił, gdyby musiał teraz usiąść w pokoju z 20 osobami, które straciły matki, ojców, dzieci, rodziny w takich atakach, każdy po kolei opowiadałby co się zmieniło, jak to przeżył co stracili...
Co by taki sk***iel powiedział, założę się że składałby kondolencje i tyle, nie przyznałby się że z jego winy umarła czyjaś matka, ojciec czy ktoś inny.
Po takiej rozmowie każdego polityka potem na odstrzał i tyle, pokazać k***om ile cierpienia sprowadzili, jak sumienie weźmie górę i przełamie się bariera to do gazu.
Potorturować psychicznie a potem zabić.


Jeszcze możesz, ale jest coraz gorzej niestety. Szkoda strzępić ryja. :-/

gazowany_spirytus

2018-10-01, 05:36
Mieszkam teraz w Niemczech w mieście o nazwie Lübeck, koło Hamburga. Zarabiam sobie spokojnie na szkołę i też jest tutaj pełno ciapatych i nigdy żaden z nich, nawet jak w nocy do domu wracałem a oni stali sobie w grupach, mnie nie zaczepił. Ci, których znam są spoko i pracują a jedyny przypadek miałem na peronie kiedy na pociąg w nocy czekałem i skroilo mnie trzech... Polaków :-D ale byli na tyle mili że pozwolili mi sobie zostawić telefon bo jestem ich rodakiem.

Wiewór

2018-10-01, 07:53
@up no widzisz możemy być dumni z rodaków bo u nas nawet jak złodziej to uczciwy :D nie to co te ciapackie k***y.

freddy.krueger

2018-10-01, 22:42
Coś w mediach nie nagłaśniają ... pfff.... no tak nie oglądam telewizji

poligon6

2018-10-02, 10:22
ellsworth napisał/a:

Nie. Za to że jesteś katolikiem czy ateistą nikt cię nie dźgnie w Polsce. Jesteś natomiast kompletnym ignorantem myśląc, że co najwyżej dostaniesz w ryja. Wiesz co się spotka? Ktoś rozjedzie cię na pasach. Ot tak, zupełnie bez żadnej przyczyny. I tak każdego dnia. Dzień, w dzień. 365 dni w roku. 3000 zabitych rocznie. 40 000 rannych. Nie musisz być żadnym katolikiem. Wystarczy że mieszkasz w tym chorym kraju, gdzie byle idiota z kierownicą w ręce ma w głębokiej pogardzie życie innego człowieka.



ło k***a juz myslałem że nie zobacze tego lewackiego pie**olenia, ale jednak jest. To ja przebijam, np w Szwecji ginie rocznie kilkanascie osób od ataków łosia, takze na drogach powoduja wypadki, ile osób zabijaja łosie w Polsce? Szach mat lewusy!A teraz weźmy pod uwagę natezenie ruchu w Szwecji, liczbe mieszkańców, także stan dróg.

Polska jest krajem tranzytowym, gdzie rozbijaja sie ludzie ze wschodu a nawet ostatnio jankesi. Infrastruktura drogowa jest jeszcze w rozbudowie, ale nie ma jak sobie popie**olić frazesy.