18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ravensburg am Bodensee - piękne miasto!

robo_ • 2018-09-30, 17:58
Kolejny dzień w niemieckim miasteczku Ravensburg am Bodensee, czyli tolerancja w wydaniu naszych zachodnich sąsiadów. Wydarzenie z 28.09.2018r.



Plus sprawca całego tego zamieszania


Adrian92

2018-10-03, 21:04
Deadlyo napisał/a:

A w Polsce wciąż jak w lesie, zaściankowo, zacofanie i kibole.
Nawet nie wiecie jak was uwielbiam, mogę spokojnie stać na przystanku pomiędzy 10 chłopa, żaden mnie nie dźgnie za to że jestem katolikiem/ateistą czy innym pojebem.
Co najwyżej dostanę w ryja, pozbieram się i idę dalej, nikt mi nogi, ręki, głowy nie ujebie jak świni.

Mimo że mamy tutaj patolę jak każdy kraj, to nie sprowadzamy sobie jej więcej, mamy już rodowitych typów spod ciemnej gwiazdy i tylu nam wystarczy, a nie jak p[oj***ne nimcy sprowadzać więcej problemów do siebie.


Ciekaw jestem co by taki polityk zrobił, gdyby musiał teraz usiąść w pokoju z 20 osobami, które straciły matki, ojców, dzieci, rodziny w takich atakach, każdy po kolei opowiadałby co się zmieniło, jak to przeżył co stracili...
Co by taki sk***iel powiedział, założę się że składałby kondolencje i tyle, nie przyznałby się że z jego winy umarła czyjaś matka, ojciec czy ktoś inny.
Po takiej rozmowie każdego polityka potem na odstrzał i tyle, pokazać k***om ile cierpienia sprowadzili, jak sumienie weźmie górę i przełamie się bariera to do gazu.
Potorturować psychicznie a potem zabić.




ch*j cię bolą Ci "kibole"? Krzywdzą Cię? Uraz z dzieciństwa?
Bo znam wielu ludzi z tego klimatu i nie chodzą i nie biją przypadkowych osób. Włacz myślenie, wyłacz TVN bo widzę, zę od oglądania TV mózg Ci się skurczył i masz bardzo ograniczone myślenie. Jak 90 % społeczenstwa.