18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistowska matematyka

TłustyManat • 2019-11-29, 20:15
Dzisiaj jak przeglądałem czeluście youtube znalazłem taką oto perełkę:

"Liberal Sociologist - Math is racist"
z kanału: Obstriegel


Wymagana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zewłok666

2019-11-30, 12:45
SQRW3L_ponury napisał/a:

dawno sie tak nie zbrechtałem...
90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło
gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy
najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie



No ja też tak dawno się nie zbrechtałem. Jakaś baba z doktoratem z pseudonauki (socjonologii), która nie jest w stanie zbudować zdania, wmamia mi z ekranu, że "robię rasistowskie rzeczy" nawet o tym nie wiedząc. To już chyba poziom wyżej niż stalizm w ZSRR. Teraz tylko trzeba czekać aż jej podobni dojdą do władzy i zdobędą środki siłowe do realizaji swoich "demokratycznych" teorii.

A samo stwierdzenie "rasistowska mateatyka" pojawiło się dlatego, iż czarni w szkołach radzą sobie gorzej od białych i biedactwa żądają obniżenia poziomu nauczania. Seattle postanowiło jako pierwsze wprowadzić takie regulacje w szkołach podlegających miastu. Dzięki temu jeszcze bardziej wzrośnie dysproporcja w poziomie nauczania między szkołami publicznymi a prywatnymi.

Statystyka też jest bardzo rasistowska. W końcu jak lewaki mają wytłumaczyć "naukowo" równośc rasową, kiedy to w Demokratycznej Rep. Konga średnie IQ wynosi 70pkt, a w Japonii 110.

konrad.chudy

2019-11-30, 13:03
"Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów."
G.W.F. Hegel

poligon6

2019-11-30, 14:56
SQRW3L_ponury napisał/a:

gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy



Zrozumielismy i kolo też zrozumiał. Tylko lewary twojego pokroju nie potrafia zrozumieć że matematyka jest bezwzględna, przynajmniej na poziomie podstzwowych liczb. Baba kwestionując statystykę to jakby kwestionowała 1+1=2.

ProVVe

2019-11-30, 15:03
poligon6 napisał/a:

Zrozumielismy i kolo też zrozumiał. Tylko lewary twojego pokroju nie potrafia zrozumieć że matematyka jest bezwzględna, przynajmniej na poziomie podstzwowych liczb. Baba kwestionując statystykę to jakby kwestionowała 1+1=2.



Na co mu to tłumaczysz... On jest k***a za głupi na oddychanie i chodzenie jednocześnie... kiedy żuję gumę to się dusi...

poligon6

2019-11-30, 18:24
ProVVe napisał/a:

Na co mu to tłumaczysz... On jest k***a za głupi na oddychanie i chodzenie jednocześnie... kiedy żuję gumę to się dusi...



To profilaktyka. Grzbiet jest skończonym debilem, ale tłumacze by ktoś nie pomyslał że to na serio. Bakterii w kiblu tez nie wytępisz a lejesz domestos :-) .

qaz123edc

2019-11-30, 20:20
poligon6 napisał/a:

Zrozumielismy i kolo też zrozumiał. Tylko lewary twojego pokroju nie potrafia zrozumieć że matematyka jest bezwzględna, przynajmniej na poziomie podstzwowych liczb. Baba kwestionując statystykę to jakby kwestionowała 1+1=2.



Przecież ty nie skończyłeś podstawówki, chamie z zadupia. Po co udajesz że masz coś do powiedzenia? :D

ellsworth

2019-11-30, 21:02
Przecież to jest jakiś program kabaretowy, a wy to łykacie jak pelikany. Ja pie**olę!

Fuzzy

2019-11-30, 22:30
SQRW3L_ponury napisał/a:

dawno sie tak nie zbrechtałem...
90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło
gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy
najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie



Kolego jakby moja dawna nauczycielka z matematyki rozszerzonej zobaczyła twoje wypociny to by cie zdzielila zelazkiem przez łeb. To o czym mówisz, to albo źle wykorzystana statystyka, albo źle wyciągnięte wnioski z poprawnych działań matematycznych

Shivus

2019-11-30, 23:07
Nie w temacie, ale może znajdzie się jakiś dobry człowiek, - czemu nie mam dzwięku np w tym filmie (w innych jest zapewne, więc to coś z playerem,), bo w innych jest ok, tylko co któryś film mam niemy:( daje piwko za pomoc:)

SQRW3L_ponury

2019-11-30, 23:55
Fuzzy napisał/a:

Kolego jakby moja dawna nauczycielka z matematyki rozszerzonej zobaczyła twoje wypociny to by cie zdzielila zelazkiem przez łeb. To o czym mówisz, to albo źle wykorzystana statystyka, albo źle wyciągnięte wnioski z poprawnych działań matematycznych



widać ciebie biła nim notorycznie i skutecznie bo oprócz ch*jowej erystyki nie napisałeś nic sensownego poza sparafrazowaniem tego co ja napisałem i co starała sie przekazać ta baba - kolego

poligon6 napisał/a:

Zrozumielismy i kolo też zrozumiał. Tylko lewary twojego pokroju nie potrafia zrozumieć że matematyka jest bezwzględna, przynajmniej na poziomie podstzwowych liczb. Baba kwestionując statystykę to jakby kwestionowała 1+1=2.



zgodnie ze statystyką ty i twoj pies macie srednio po trzy nogi (o waszych ch*jach z grzecznosci sie nie wypowiem bo jeszcze by sie okazało ze ich srednia długosc to 7 i to tylko dlatego że Burek zawyża statystykę)

wiec jak widać matematyka (a stricte statystyka) traktowana 'bezwzględnie' może wprowadzać w błąd - nawet ktoś z tak gminnym i prymitywnym umysłem jak twój powinien być w stanie to zniuansować

CoJaTamKurwaWiem

2019-12-01, 00:31
SQRW3L_ponury napisał/a:

widać ciebie biła nim notorycznie i skutecznie bo oprócz ch*jowej erystyki nie napisałeś nic sensownego poza sparafrazowaniem tego co ja napisałem i co starała sie przekazać ta baba - kolego
zgodnie ze statystyką ty i twoj pies macie srednio po trzy nogi (o waszych ch*jach z grzecznosci sie nie wypowiem bo jeszcze by sie okazało ze ich srednia długosc to 7 i to tylko dlatego że Burek zawyża statystykę)
wiec jak widać matematyka (a stricte statystyka) traktowana 'bezwzględnie' może wprowadzać w błąd - nawet ktoś z tak gminnym i prymitywnym umysłem jak twój powinien być w stanie to zniuansować



No własnie widzę jak ogarniasz statystykę.... Wytłumacz mi proszę, która to z gałęzi statystyki zajmuje sie porównaniami dwóch, z dupy wziętych i różnych grup (człowiek i pies) i wyciąganiem z tego ch*jowego prównania wniosków...?

LordVIP

2019-12-01, 02:20
Powiedzcie mi tylko, czy to nagranie pochodzi z kraju, który jest największym mocarstwem na świecie?

SQRW3L_ponury

2019-12-01, 10:13
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

No własnie widzę jak ogarniasz statystykę.... Wytłumacz mi proszę, która to z gałęzi statystyki zajmuje sie porównaniami dwóch, z dupy wziętych i różnych grup (człowiek i pies) i wyciąganiem z tego ch*jowego prównania wniosków...?



Nie kompromituj sie stwierdzeniami typu 'gałezie statystyki' bo tylko obnażasz ze nie masz o tym nawet nie zielonego ale jakiegokolwiek pojęcia - statystyką moze posługiwać sie każdy w dowolnym celu o czym swiadczą przykłady które podałem (jak ci sie nie podobał przykład z psem to podałem tez inne - z uciętym fiutem albo sprawnym w 75% ogumieniem ) i na tym polega problem - debile które tego nie ogarniają traktują statystyki jak swiete krowy i mzona im wciskac dowolny kit typu 'nieoprocentowana chwilówka' cytując odpowiednio spreparowaną statystyke (np. RRSO 0% = 'darmowa pożyczka')

najlepszym przykładem jest ten filmik i reakcja na niego - wiekszosc ma w dupie prawdę i bedzie powtarzac za tym debilem z foxa brednie jakoby baba twierdzi ze 1+1=2 to rasizm podczas gdy babiiszon ok. 3 min. wprost temu zaprzecza

Henboh

2019-12-01, 11:58
SQRW3L_ponury napisał/a:


najlepszym przykładem jest ten filmik i reakcja na niego - wiekszosc ma w dupie prawdę i bedzie powtarzac za tym debilem z foxa brednie jakoby baba twierdzi ze 1+1=2 to rasizm podczas gdy babiiszon ok. 3 min. wprost temu zaprzecza



Człowieku lecz się. Tak jak napisałem wcześniej, matematyka (według jej słów) jest tak samo rasistowska, jak noże są mordercami, łomy włamywaczami, a ciuchy w sklepach są złodziejami. Czemu nikt w stanach jeszcze nie pie**oli "to nie ludzie zabijają, tylko broń". Quo vadis cywilizacjo?

da...........go

2019-12-01, 19:11
Ja z angielskiego jestem troszkę na bakier. Ale czy tam nie chodziło o to, ze statystyką pokazuje jak wysoka jest przestępczość czarnych na tle białych i że ta doktorka uważa takie podejście, czy tam takie przedstawienie wyników za rasistowskie? A co według jej toku myślenia matma też jest rasistowska xd ? Aż nie wiem co powiedzieć :mrgreen: