18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistowska matematyka

TłustyManat • 2019-11-29, 20:15
Dzisiaj jak przeglądałem czeluście youtube znalazłem taką oto perełkę:

"Liberal Sociologist - Math is racist"
z kanału: Obstriegel


Wymagana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

mygyry

2019-11-30, 02:03
Chyba jednak było lepiej gdy kobiety dawały dupy za stopień naukowy, niż kazano im wymyślać jakieś teorie....

Strick

2019-11-30, 02:53
Jak to Cyceron powiedział "Mądrość bez elokwencji nigdy się na wiele państwom nie zdała, ale elokwencja bez mądrości była zawsze wielką przeszkodą, pomocą zaś nigdy"

Henboh

2019-11-30, 02:57
Zamknąć ryje kmioty, ona ma 100000% racji, matematyka to rasista, a nawet rasistka. Mało tego słowa to rasiści, kłamcy i naciągacze, noże to mordercy i kucharze, a bomby atomowe to najwięksi zbrodniarze.


j***ć logikę (w końcu to część matematyki), j***ć jak burą sukę, bo w XXI w. to modne. Quo vadis cywilizacjo? Jeśli w kierunku idiokracji , to mam nadzieję, że zdążę wcześniej wykorkować.

ZgRyZ

2019-11-30, 05:13
ludzie, kto bierze foxa na serio? aby prowadzić dziennik foxa, trzeba mieć wysokie libido i niewysokie IQ.

SQRW3L_ponury

2019-11-30, 06:33
dawno sie tak nie zbrechtałem...

90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło

gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy

najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie




stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-30, 07:21
ziomandrzej napisał/a:

ej"]Ten wspaniały wynalazek jakim jest demokracja daje władzę większości, a tak się składa, że akurat więcej jest głupich... A skoro już się dorwali do władzy...



Już nie cytuj tego k***ina,bo to k***a dureń.k***in ma 1+ powyżej nie do rozwoju,a jego wyborcy,nie powinni głosować,bo przecież demokracja to taki ch*jowy system,że dwóch żuli ma dwa głosy,a profesor jeden,to jego elektorat powinien siedzieć w domu.k***in uwierzył ostatnio,że to naprawdę system głosowania zawiódł,a nie kaczyński kazał anulować,bo za dużo akurat ludzi było,bo przegrają,trzeba anulować pustak j***ny,który wjechał do sejmu,bo Brajany i karyny dostali prawo wyborcze,bo dwóch żuli ma więcej głosów,niż jeden profesor buhahahaa

SQRW3L_ponury napisał/a:

dawno sie tak nie zbrechtałem...
90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło
gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy
najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie



Typ manipuluje j***nym bydłem na tym portalu,jak dziećmi

CoJaTamKurwaWiem

2019-11-30, 07:30
SQRW3L_ponury napisał/a:

dawno sie tak nie zbrechtałem...
90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło
gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy
najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie



stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Już nie cytuj tego k***ina,bo to k***a dureń.k***in ma 1+ powyżej nie do rozwoju,a jego wyborcy,nie powinni głosować,bo przecież demokracja to taki ch*jowy system,że dwóch żuli ma dwa głosy,a profesor jeden,to jego elektorat powinien siedzieć w domu.k***in uwierzył ostatnio,że to naprawdę system głosowania zawiódł,a nie kaczyński kazał anulować,bo za dużo akurat ludzi było,bo przegrają,trzeba anulować pustak j***ny,który wjechał do sejmu,bo Brajany i karyny dostali prawo wyborcze,bo dwóch żuli ma więcej głosów,niż jeden profesor buhahahaa
Typ manipuluje j***nym bydłem na tym portalu,jak dziećmi



k***a... płaskoziemiec i antyszczepionkowiec na Sadolu... Jakim cudem tu trafiliście...???

niemamskarpet.

2019-11-30, 08:24
SQRW3L_ponury napisał/a:

dawno sie tak nie zbrechtałem...
90% sadoli zna angielski na takim 'poziomie komunikatywnym' ze nie było w stanie zrozumieć co ogladają (o ile wogóle oglądali a nie ograniczyli sie do przeczytania tytułu) - wiec nie byli w stanie wogóle skumać co ta baba mówi i ewidentnie jak palikany łykają wszystko co im sie podstawi pod ryło
gdyby byli w stanie to obejrzec ze zrozumieniem tekstu usłyszeliby że baba jasno tłumaczy (od ok. 2:30) o co jej biega i że problemem nie jest matematyka na poziomie algebry jak wciska jej ten przygłup[ ("1+1 is not racist") tylko statystyka która przedstawiona w odpowiedni sposób jest dla matematycznych abnegatów nieogarnialna - wystarczy tak jak prowadzący (który ewidentnie nie ma bladego pojęcia czym rózni sie statystyka od statysty) pie**olnąć teze w której jest jakiś % prawdy - bo statystyka to faktycznie czesc matematyki - i ogłosić ją jako informację w 100% prawdziwą a potem sie tego twardo trzymać bez wzgledu na stan faktyczny - debile i tak to wszystko łykną bez sprawdzenia - a nawet jak sprawdzą to i tak nie skumają róznicy
najlepszym przykładem mechanizmu o którym nawija ten babiszon jest stwierdzenie że samochód który złapał gumę ma w 75% sprawne opony albo określenie że typ któremu uj***ło połowę ch*ja jest nadal w 50% sprawny seksualnie



żal mi ciebie, musisz być strasznie smutnym i zj***nym człowiekiem

kmiecioslaw

2019-11-30, 08:33
I na cholerę mi biegła znajomość angielskiego jak ja tych głupot za ch*ja nie rozumiem ?

NataliaW

2019-11-30, 08:36
To na takich ludzi głosuja wlasnie ci młodzi INTELIGETNI z wielkich miast. Chociażby dr spurek z koalicji ob. Wypisz wymaluj

lolczyslaf

2019-11-30, 09:06
Mózg zdrowego człowieka się lasuje od oglądania takiego gówna.

Smokw

2019-11-30, 09:15
ziomandrzej napisał/a:

Ten wspaniały wynalazek jakim jest demokracja daje władzę większości, a tak się składa, że akurat więcej jest głupich... A skoro już się dorwali do władzy...



Jak na razie z wyjątkiem kilku państw rządzą mniejszości, I to zawsze nieliczni odpowiadali za wywoływanie krwawych wojen i rewolucji. Masz świetny przykład w Polsce. czy w Polsce rządzi partia "demokratycznej większości" ? No nie. Drugą sprawą są tez media, którym brak obiektywności i które są skorumpowane finansowo (np. TVN), albo politycznie (np. TVP). Jeżeli masz złe dane (tak jak Ty na temat demokracji) to nigdy nie podejmiesz właściwej decyzji i będziesz żył w wyimaginowanym świecie (twój komentarz).

NataliaW napisał/a:

To na takich ludzi głosuja wlasnie ci młodzi INTELIGETNI z wielkich miast. Chociażby dr spurek z koalicji ob. Wypisz wymaluj



Powielasz i utrwalasz medialne kłamstwo. Więcej wykształconych ludzi zagłosowało na PIS.

KANIBAL22

2019-11-30, 10:32
nie za bardzo zrozumialem co miala na mysli i co chciala przekazac ale to chyba dobrze

ziomandrzej

2019-11-30, 11:07
Smokw napisał/a:

Jak na razie z wyjątkiem kilku państw rządzą mniejszości, I to zawsze nieliczni odpowiadali za wywoływanie krwawych wojen i rewolucji. Masz świetny przykład w Polsce. czy w Polsce rządzi partia "demokratycznej większości" ? No nie. Drugą sprawą są tez media, którym brak obiektywności i które są skorumpowane finansowo (np. TVN), albo politycznie (np. TVP). Jeżeli masz złe dane (tak jak Ty na temat demokracji) to nigdy nie podejmiesz właściwej decyzji i będziesz żył w wyimaginowanym świecie (twój komentarz).



Na tych "nielicznych" ktoś zagłosował.
Swoją drogą: głosowanie na "mniejsze zło" to nadal głosowanie na zło! Alternatywa jest, przynajmniej w większości państw, więc wniosek jest jeden, a mianowicie ludzie to debile skoro w kółko głosują na opresorów.

A co do Polskiej sprawy: nie wiem czy zauważyłeś, ale PiSiory mają większość, a przepraszam, przecież wybory były sfałszowane.
(PS: jak mi wyjedziesz z argumentem, ze połowa polaków nie głosowała, to od razu jebnij się w łeb, bo "niegłosowanie" to w istocie zagłosowanie na wszystkich wg udziału procentowego w wyniku końcowym. Innymi słowy każdy kto na wyborach nie był niejako oddał większość swojego głosu na PiS, trochę mniej na PO z przystawkami i tak dalej i dalej)

krasnal_hałabała

2019-11-30, 11:49
Słuchałem do momentu w którym powiedziała że wszyscy biali Amerykanie są rasistami i że ona sama czasami też jest rasistką bo jest biała. Eh... etatyzm i dwójmyślenie, tak bardzo, nawet kiedy sama sobie może tym zaszkodzić to i tak będzie brnęła, to są fanatycy, ideologia jest jeszcze gorsza pod tym względem od religii, i ta rasistowska matematyka, mówię wam że przez tych komuszych, lewackich fanatyków poprawności politycznej na całej Planecie znów zapłoną stosy i znów hydraulicy pomylą się i przez prysznice będzie leciał gaz zamiast wody. Nastanie "Nowe Średniowiecze", mówię wam.