18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Rasistowska matematyka

TłustyManat • 2019-11-29, 20:15
Dzisiaj jak przeglądałem czeluście youtube znalazłem taką oto perełkę:

"Liberal Sociologist - Math is racist"
z kanału: Obstriegel


Wymagana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

chocho

2019-11-29, 20:22
Mam tylko nadzieję że GŁUPOTA sama się kiedyś unicestwi a nie przejmie władzę nad światem.

Touch_Of_Madness

2019-11-29, 20:25
Nasłać ZOMO na to coś i pałować tak długo aż nie zmądrzeje.

Rozjebie

2019-11-29, 20:32
I pie**olą takie bzdury żeby tylko pokazać się w TV

ziomandrzej

2019-11-29, 21:02
chocho napisał/a:

Mam tylko nadzieję że GŁUPOTA sama się kiedyś unicestwi a nie przejmie władzę nad światem.



Ten wspaniały wynalazek jakim jest demokracja daje władzę większości, a tak się składa, że akurat więcej jest głupich... A skoro już się dorwali do władzy...

poligon6

2019-11-29, 21:03
Wyżera mózg gorzej niz marihuana. "Matematyka jest zła bo udowania ze procentowo odnosnie do populacji w więzieniach siedzi więcej czarnych. "

ProVVe

2019-11-29, 21:03
k***a mać zastrzelić tą głupią k***ę na miejscu bo tlen zabiera... Każdy kto podpisał lub się z nia zgadza powinien dostać wyrok śmierci... Jeśli nie zaj***ć to zabrać wszystkie zdobycze techniki czyli matematyki... Niech k***a pisze palcem po piasku i wpie**ala trawę

PS. Ja nadal nie wiem czy to naprawdę miało miejsce... Zyjemy w takich czasach, że fejkisrejki się robi, a za chwilę okazuję się to prawda...

Essent

2019-11-29, 21:09
Mam nadzieję, że o to chodzi.... 2+2=4
W sensie cyfra 2 na tle sadistic.pl jest biała :homer:

mesjans

2019-11-29, 21:27
To uczucie kiedy chcesz coś napisać ale nie wiesz czy to jest prawda iż tacy ludzie istnieją czy to tylko wymysł telewizji.

mazga50

2019-11-29, 21:29
W matematyce jest logika i tylko jeden prawidłowy wynik. Prawda?
Tylko, że w matematyce nie można wcisnąć tej sp***olonej polityki poprawności politycznej w stosunku do beżowych i czarnych, bo wynik się zjebie i będzie niepoprawny. Nie da się tam czegoś naciągnąć, odwrócić, zdyskredytować czy choćby zwyzywać i opluć, bo znów po = będzie kicha. Matematyka jest rasistowska, bo pokazuje całe zj***nie czarnej i beżowej rasy w sposób, z którym nic się nie da zrobić. Nie da się powiedzieć, że 78% murzynów w pierdlach to mniej, niż 22% przestępców innych ras. To rasizm w czystej postaci, czego nie rozumiecie?

hanney

2019-11-29, 22:19
ja pie**ole

~Velture

2019-11-29, 23:22
Bez kitu to od samego słuchania prostuje zwoje mózgowe.
Ciężko się to ogląda mając w głowie, że tacy ludzie istnieją i w jakiś sposób jeszcze zdobywają tytuły naukowe. Oczywiście jeśli uznamy doktorat z socjologii albo ze studiów gender jako prawdziwy tytuł naukowy.
Ostatnio moja fryzjerka jak ją opie**oliłem, że za krótko tnie mówiła, że ona STUDIOWAŁA fryzjerstwo i ma DYPLOM z UCZELNI fryzjerskiej.

W każdym razie tej p*zdy na filmiku to ani na trzeźwo nie mogłem słuchać ani jak się porobiłem w trakcie pisania tego komentarza. W żadnym stanie psychicznym nie da się tego k***a oglądać.

Plus jest taki, że ci wszyscy popie**oleńcy bardzo charakterystycznie wyglądają więc z daleka widać z kim ma się do czynienia jeszcze zanim mordę otworzy.

człowiek_zły

2019-11-29, 23:32
Suka ma rację. Jestem biały i jestem rasistą.

Budrys2000

2019-11-29, 23:36
Doktorat to stopień naukowy, nie tytuł.
Co nie zmienia faktu, że jest obecnie ch*ja warty.

cypa

2019-11-29, 23:43
Jezu mam nadzieje że Betelgeza szybko wybuchnie i wysterylizuje tą planetę.