18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistka w tramwaju

bingo100 • 2011-11-28, 22:55


Trochę się nam na początku dostało, ale generalnie dobrze gada...
Tyle tego cholerstwa po Anglii chodzi, że :idzwch*j:

zbronkoo

2011-11-29, 14:56
nie chcialo mi się czytać wszystkich komentarzy, tlko odniosę się jeszcze do tego przygryzania wargi - nie koniecznie musi być po jakichś prochach, ja jak się wk***iam, to też mi tak drżą całe usta i przygryzam. a nie ćpam nic :P

Ponury Knur

2011-11-29, 15:20
ֺ napisał/a:



Płaci się całe życie na swoją emkę(odprowadzając legalnie składki). To, że urzędnicy przek***ili to inna sprawa.




Pok***ili, ale wypłacają emki z bieżących wpłat.

flyier

2011-11-29, 17:07
You aint english couse youre black
trudno polemizowac z tak logiczna dedukcja

Legon

2011-11-29, 17:26
jak w szwecji na bialych mowia ze sa "nasi" czyli tak jakby mowili ze sa szwedami a tak naprawde nie urodzili sie w szwecji tylko przyjechali do niej :D no ale sie nie dziwie jak brazowi tam na potege przyjezdzaja .... bo ich niby "mafia" w ojczystym kraju chce zabic .... are u fucking kidding me ? wyrwac te chwasty i ch*j

robal007

2011-11-29, 18:29
KaweX napisał/a:

Anglicy sobie na to pozwolili :)

u nas w Polsce nigdy nie bedzie murzynów, bo u nas nie mają życia :) No chyba że w nocy by sobie chodzili



A moim zdaniem w Anglii zwyczajnie można prowadzić lepsze życie niż w Polsce dlatego nie mamy zbyt wielu czarnych w naszym pięknym kraju.
Niech jeszcze cyganeria ze swoim taborem się tam wyniesie i będzie spokój.

lapps

2011-11-29, 19:40
zbronkoo napisał/a:

nie chcialo mi się czytać wszystkich komentarzy, tlko odniosę się jeszcze do tego przygryzania wargi - nie koniecznie musi być po jakichś prochach, ja jak się wk***iam, to też mi tak drżą całe usta i przygryzam. a nie ćpam nic :P



no ale jak przygryzasz warge z wk***ienia to raczej nie gadasz w miedzyczasie? a ona przez 2 minuty nie moze ani sekunde utrzymac zuchwy w miejscu, jak nie gada to przygryza wargi, albo mieli jezorem. jeszcze tak glowe obraca specyficznie i cisnie murzynom w metrze pelnym murzynow:D
i tak mi sie jakos skojarzyla, tylko cos mniej spokojna...

Adiro

2011-11-29, 20:38
1:11 mina małpki z tyłu bezcenna. :D

piston121

2011-11-29, 20:43
Gdzie by ta angielska świnia była, gdyby nie Polacy w '40? -.-

alkoboy

2011-11-29, 20:46
gdyby nie dziecko to myślę , że dostałaby nieźle w p*zdę :) fuck off

Scarlet

2011-11-29, 21:13
jakoś mnie nie dziwi, że zdarzenie miało miejsce w Croydon.. ;)

lennyrogal

2011-11-29, 21:39
Najlepsza murzynka: "Hama Britisz" :->

en...........37

2011-11-29, 22:29
Dziwie się xd Wyzwała Polaków, a wy tacy spokojni? Co do czarnych, trzeba rozróżnić czarnego od murzyna i trza umieć rozróżnić pakistana od pakola, a to że w Anglii jest niby gorzej to nie wina obcokrajowców bo rząd wyraźnie powiedział że gdyby nie emigranci, takie beneficiary by zniszczyły ten kraj na maxa.

Kryzys na całym świecie, wszystkie kraje upadają, UK jeszcze się trzyma jakoś, a ta ma pretensje do białych innych i kolorowych.

Dobrze że do sądu sprawa poszła :D Pozdro z wyspy!

pm...........mn

2011-11-29, 22:59
j***na pewnie dostaje zasilek na dzieciaka i jest dz**ka zeby zarobic na ciuchy... i mowi dumnie o swoim kraju k***a...

zukennuken3d

2011-11-30, 01:14
angel_punx napisał/a:

Dopiero za drugim razem przyuważyłem że cały czas przegryza wargę, może jest po szałwi. Co prawda bomba jest krótka ale bardzo intensywna.



po szalwi? widziales kiedys czlowieka po szalwi? turlala by sie po podlodze i darla by morde a nie prowadzila rozmowe. gowno sie znasz wiec zamilcz

angel_punx

2011-11-30, 10:32
zukennuken3d napisał/a:



po szalwi? widziales kiedys czlowieka po szalwi? turlala by sie po podlodze i darla by morde a nie prowadzila rozmowe. gowno sie znasz wiec zamilcz



Masz tu adres http://www.salviadivinorum.co.uk/ , kup sobie, zjaraj i napisz mi czy też tarzasz się po podłodze. Zależnie od organizmu i psychiki narkotyki działają na ludzi w różny sposób.