18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistka w tramwaju

bingo100 • 2011-11-28, 22:55


Trochę się nam na początku dostało, ale generalnie dobrze gada...
Tyle tego cholerstwa po Anglii chodzi, że :idzwch*j:

dwakilo

2011-11-29, 00:41
U nas nie będzie zbyt dużo murzynów bo oni idą tam gdzie jest dobrze. Nie jestem rasistą ale cieszę się, że jestem wysokim blondynem.

A w trzeciej sekundzie dziewoja narzeka, że jest "a lot of fuckin polish". W sumie też tam czasem jestem. Na wakacjach.

DsBt256

2011-11-29, 00:47
Cały czas mieszkam w anglii. Anglicy to "ciut" durny naród. Zapomnieli chyba, że sami są imigrantami. Arogancja to chyba cecha każdego anglika, dla nich świat się kręci wokół nich. I tak przy okazji, ta "Pani" z filmiku została aresztowana a dziecko jej raczej odbiorą.

lapps

2011-11-29, 00:47
przeciez ona wyj***na jest. jak nie gada do przygryza warge. pewnie to ten slynny crack z uk :szczerbaty: czy inny metamf.. .a ze gada co gada to jej sie w sumie nie dziwie...

angel_punx

2011-11-29, 00:59
Dopiero za drugim razem przyuważyłem że cały czas przegryza wargę, może jest po szałwi. Co prawda bomba jest krótka ale bardzo intensywna.

kapustka

2011-11-29, 01:07
"Trochę się nam na początku dostało, ale generalnie dobrze gada..."ona dobrze gada wiesz co pie**ol sie debilu,mieszkam od 5 lat w angli na takie k***y polacy pracuja placa podatki na jej benefity a bzdury o zabieraniu pracy przez obcokrajowcow anglicy sa wyk***iscie leniwi nigdy nie wyrobia nawet 50% tego co my

soqu1

2011-11-29, 01:23
głupia p*zda, zaczyna od fucking polish, dlatego j***ć pie**olonych angoli. To są zwykłe ścierwa i oby imigranci zrujnowali ich za te leniwe imperialistyczne, sk***ysyńskie lenistwo i konformizm!

Metyl30

2011-11-29, 01:43
prawsa jest taka ze juz jest za pozno zeby ten kraj uratowac od innych nacji. wystarczy na nia spojrzec normalna to ona nie jest.mogla za to jesscze w ryj dostac szczescie miala ze nikt sie nie pokusil pie**olnac z otwartej.Swoja droga anglikow nie uwazam za inteligentnych 4 lata jestem w angli wiec te spostrzezenia sa oparte na mocnych faktach.

irish

2011-11-29, 01:57
angel_punx napisał/a:

Dopiero za drugim razem przyuważyłem że cały czas przegryza wargę, może jest po szałwi. Co prawda bomba jest krótka ale bardzo intensywna.



po srałwi nie szałwi, specjalisto od narkotyków. jebnij sie w łeb a nie pie**olisz tu farmazony

SÐ...........an

2011-11-29, 02:00
irish napisał/a:

jebnij sie w Å‚eb a nie pie**olisz tu farmazony



łolaboga, jak nieładnie się zwracasz. :shock:

Fragless

2011-11-29, 03:24
Ja również jak co poniektórzy mieszkam w Anglii już 4 lata i muszę powiedzieć, że w pewnym procencie się z tą szpetna zdzirą zgadzam. Mnie też by w sumie trochę przeszkadzało jakby do polski zaczęła zjeżdżać się cała paczka M&Msów. Ostatnio sporo jeżdżę autobusami i nie pamiętam żeby kiedykolwiek nie było tam polki lub czarnej bez wózka. Trochę z tego powodu brytolom współczuję, bo ich "gatunek" jest już na wymarciu na ich własnej ziemi. Aczkolwiek ich wina, że roztworzyli granicę jak węgierska dz**ka nogi i teraz płaczą, że im prace zabieramy. Z drugiej strony ciapoki, czarni i polacy trzymają gospodarkę w szwach, ponieważ angole to leniwy naród i tylko luksusu za biurkiem szukają z IQ dziesięciolatka. Imigranci właśnie przejmują prace takie, które angoli nie interesują - co ma zresztą swoje plusy i minusy.

Gdybym osobiście jechał tym tramwajem/metrem to podszedłbym do laski, wziął dziecko, posadził obok i zdzielił szmacie z otwartej (jak ktoś wcześniej napisał) w ten koślawy koński ryj (tak wiem gówno bym zrobił, ale postrugać bohatera fajna sprawa). Trochę jest tych wypocin, ale przynajmniej zeszło mi z krzyża.

styq

2011-11-29, 04:18
Ja współczuję anglikom z powodu imigrantów okradających ich kraj. Nie chciałbym, żeby inni obcokrajowcy zjeżdżali się do nas zajmując stanowiska pracy za jeszcze mniejsze pieniądze deklasyfikując już marny podział w naszym kraju. Wy mieszkający tam 4 (czy ch*j wie ile czasu) również należycie do tego rodzaju pasożytów i złodziei. Dla mnie nie różnicie się niczym od tamtejszych bambusów i kebabów. Swoją drogą oni, Francja i Niemcy utrzymują teraz nas (i nie tylko) ogromnymi dofinansowaniami na szkołę,(sale komputerowe w calym kraju) drogi(co drugi wiadukt) rolnictwo itp. Wszystko z ich podatków. Współczuję Anglikom.

tslhff

2011-11-29, 05:59
@up jaki "ich gatunek"? nie ma czegoś takiego jak ich gatunek. Od zarania dzejów miksowali się z innymi nacjami, czy to Wikingowie czy Rzymianie, później importowali murzynów, ciapusów. Sami nawet stworzyli czarne mięso armatnie- Ghurkas, którym po skończeniu służby w armii przysługiwał brytyjski paszport. Polecam takie urządzenie jak książka ;)

Simano89

2011-11-29, 06:26
mogła powiedzieć,że jest tak samo angielka jak jej królowa

tomkararek

2011-11-29, 06:36
k***idol ma za malo opieki na bachory jeba rasa

Samilo

2011-11-29, 07:14
w sumie nie dziwię się jej, tak samo jak nie dziwiłem się Breivik'owi facetowi który naprawdę ceni swój kraj i kulturę