18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasistka w tramwaju

bingo100 • 2011-11-28, 22:55


Trochę się nam na początku dostało, ale generalnie dobrze gada...
Tyle tego cholerstwa po Anglii chodzi, że :idzwch*j:

KurwaRomantyk

2011-11-29, 10:22
KaweX napisał/a:

Anglicy sobie na to pozwolili :)

u nas w Polsce nigdy nie bedzie murzynów, bo u nas nie mają życia :) No chyba że w nocy by sobie chodzili


U nas ich nie będzie, bo to ch*jowy i biedny kraj.

Suq-Madiq

2011-11-29, 11:15
Dobor tagow troche rozpie**ala. anglia, tramwaj, rasistka, rasizm, a na samiuskim koncu radosne "murzyny" :D

maniek222

2011-11-29, 11:19
<quote> U nas ich nie będzie, bo to ch*jowy i biedny kraj. </quote>
Kraj zajebisty tylko ludzie k***y... I nie przyjeżdżają bo jeszcze nie wiedzą gdzie leży.

itemeczek

2011-11-29, 11:23
Nie wiem czy ktos pisal, ale nie taka zla ta rasistka :cumshot:
I ten akcent :idzwch*j:

Candem

2011-11-29, 11:58
Otoz, juz w polsce jest tego ch*jstwa wiecej niz myslicie, swoja droga fajna dupa.
Ucze sie na politechnice i blackskiny sa wszedzie!

angel_punx

2011-11-29, 12:07
irish napisał/a:



po srałwi nie szałwi, specjalisto od narkotyków. jebnij sie w łeb a nie pie**olisz tu farmazony



Chodzi mi o coś co w Anglii nazywa się "Salvia Divinorum". Można dostać to w specjalnym sklepie. Zależnie od mocy podzielone jest na levele. Nie jestem specjalistom od dragów, znam to z autopsji. Często moi znajomi palą to na imprezach i stąd wiem jak to działa. Sam już nie eksperymentuję ale za starych dobrych czasów pankowych próbowało się wszystkiego. A i dziękuję za celną, górnolotnie napisaną, streszczoną w krótkich słowach ripostę. I niech Moc będzie z nami i obroni nas przed takimi inteligentami.

RHGM

2011-11-29, 12:33
Bez przesadyzmu, rebiata. Czlek jest czlek, nawet ten najgorszy gatunkowo.

I tak a propos tego pięknego Zjednoczonego Królestwa. Angielska logika mnie zdumiewa: "Bylim takie wielkie, 25% świata nasze było, serio. Mielim my Indie, mielim my u Afryki dużo ziem, mielim my i w Ameryce wszelakość i nawet w Oceanii! Wszystko to nawet teraz Brytole, zjednoczona Korona, jestemy potężne!" vs. "A uciekaj mnie panie czarnuszku, tośty nie Angielczyk. Anglia jest Anglia, prowincja na wyspie średniej wielkości, reszta uciekać."

^50Cent^

2011-11-29, 12:40
Ma fuksa że nikt jej nie wpie**olił jak tyle bambusów tam było :hitler:

CrashDW

2011-11-29, 13:13
Leouch napisał/a:


ale kazdy artysta to pedal :P


wypraszam sobie, studiuję na uczelni artystycznej i możesz mi pozazdrościć tych dupeczek, które musimy rysować na zajęciach ;)
pozują nago of cours

~tip.top

2011-11-29, 13:26
CrashDW napisał/a:

studiuję na uczelni artystycznej


Przeczytałem autystycznej :facepalm:

Stabilq

2011-11-29, 14:07
jakby w Polsce było tyle kolorowych co na wyspach to każdy z was by tak gadał, więc nie wiem czemu na nią tak jedziecie...

przyjedzie murzyn z afryki i zabiera robotę anglikom bo dla niego 5 funtów na godzinę to szczyt szczytów

geza1927

2011-11-29, 14:16
Kto by się nie wk***ił, żeby na ulicach więcej obcokrajowców niż swoich chodziło, a to że się naj***ła i chojraczy z dzieckiem to już inna sprawa..

Ponury Knur

2011-11-29, 14:54
Polacy do Polski bo nie ma k***a komu na emerytury robić.

.:...........:.

2011-11-29, 14:56
Oszczerca napisał/a:

Polacy do Polski bo nie ma k***a komu na emerytury robić.



Płaci się całe życie na swoją emkę(odprowadzając legalnie składki). To, że urzędnicy przek***ili to inna sprawa.