18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasista dostaje wpierdol

BlckSn • 2015-08-12, 17:21
W Fińskim obozie dla uchodźców rasista szukał zaczepki za co dostał wpie**ol. Coś czuję, że wszyscy nasi bohaterowie z ONRu i innych cwe*grupek dostaliby taki sam oklep od losowego imigranta.


PieronJasnySzlag

2015-08-12, 17:26
Nie, nasi bohaterowie z ONRu i innych grupek nie dostali by po ryju.
Ty za to na pewno dostałeś czarnym fiutem po twarzy.

trabus

2015-08-12, 17:27
Autorze, czy możesz wkleić tu zdjęcie TK swojej głowy? Chcę się tylko upewnić :)

BlckSn

2015-08-12, 17:29
Spiderowski napisał/a:

Nie, nasi bohaterowie z ONRu i innych grupek nie dostali by po ryju.
Ty za to na pewno dostałeś czarnym fiutem po twarzy.



Czyżbyś był wojownikiem ONRu, sługusem niejakiego Mariana Kowalskiego, niedoszłego prezydenta po podstawówce? W sumie jaki pan taki kram. :amused:

4x4offroad

2015-08-12, 17:31
BlckSn, czyli nie lubisz motocyklistów tylko czarne kule do zabawy? Dziwny jesteś...

BlckSn

2015-08-12, 17:36
4x4offroad napisał/a:

BlckSn, czyli nie lubisz motocyklistów tylko czarne kule do zabawy? Dziwny jesteś...



A czy ja napisałem gdzieś, że pałam miłością do murzynów? Ostatnimi czasy niebezpiecznie jest obnosić się tu ze swoimi poglądami dotyczącymi innych ras, orientacji czy wyznań bo krąży tu lewactwo i podpie**ala.

A co do filmu to idealnie pokazuje jak środowisko skrajnie prawicowe będzie walczyło w razie jakiejkolwiek inwazji czy to muzułmanów czy ruskich. Skoro padł po strzale takiego cherlaka to strach pomyśleć co mu zrobi wyszkolony żołnierz.

maderfakermen

2015-08-12, 17:37
BlckSn już nie pierwszy raz udowadnia (i to nie poprzez materiały, tylko bzdury które wypisuje), że lubi być ostro j***ny czarnym ch*jem w doopę. Dajcie mu spokój.

BlckSn

2015-08-12, 17:39
Maderfakermen napisał/a:

BlckSn już nie pierwszy raz udowadnia (i to nie poprzez materiały, tylko bzdury które wypisuje), że lubi być ostro j***ny czarnym ch*jem w doopę. Dajcie mu spokój.



Typowy polaczek z ciebie. Jak ktoś ma inne zdanie to już wypisuje bzdury. Co dziś na obiadek mamusia ci zrobiła? Cebulkę?

Sasker

2015-08-12, 17:41
Zalogowałem się tylko po to żeby ci powiedzieć że jesteś k***ą. Po nicku wnioskuje że któraś z tych małpek na filmie to twój mąż a ty jak przystało na dobrą żonę go bronisz. I tak jak oni też jesteś przezeoczysty wypełniony gównem. Po 1 nikt by nie dostał po ryju bo nikogo tu nie będzie. Nawet jak przyjadą to od razu sp***olą na zachód a ci którzy zostaną nie będą mieli życia. sposób na nich jest prosty. Zażynać świnie na ulicach albo zamiast wodą od czasu do czasu przemyć krwią ulice. I nie tródź się na jakiś błyskotliwy komentarz bo z gównem nie dyskutuje. Nie pozdrawiam

maderfakermen

2015-08-12, 17:42
@blcksn

Przestań się mazać śmierdząca c**o... :facepalm:

Cytat:

Jak ktoś ma inne zdanie to już wypisuje bzdury



Jak ktoś pie**oli bzdury, to pie**oli bzdury... Ale przecież jak ty możesz to pojąć skoro masz dziedzicznie syf zamiast mózgu.

BlckSn

2015-08-12, 17:43
Maderfakermen,

Patrząc na twój nick to masz w domu często kontakt ze śmierdzącą cipą. :trollencjusz:

Sasker,

W dupie mam twoje zdanie.

maderfakermen

2015-08-12, 17:46
BlckSn napisał/a:

Maderfakermen,

Patrząc na twój nick to masz w domu często kontakt ze śmierdzącą cipą.



Ewidentnie w tym momencie zużyłeś się jak kondon... Skończ już pie**olić bo mnie (Nas) nudzisz. Parówo dęta...

Pchla89

2015-08-12, 17:48
trzeba im było rzucić banana to by się odczepili...

BlckSn

2015-08-12, 17:49
Maderfakermen napisał/a:



Ewidentnie w tym momencie zużyłeś się jak kondon... Skończ już pie**olić bo mnie (Nas) nudzisz. Parówo dęta...



Pisze się kondom. Spoko, że mówisz o sobie w liczbie mnogiej. Jakieś problemy, wyimaginowani przyjaciele? Jak ci się nie podoba to po co chłopczyku czytasz? Idź po cebulkę bo za mało jej zjadłeś dziś.

Górnik_Roku

2015-08-12, 17:54
Nosisz glany
Jesteś łysy
Masz wpie**ol od wszystkich.