18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasista dostaje wpierdol

BlckSn • 2015-08-12, 17:21
W Fińskim obozie dla uchodźców rasista szukał zaczepki za co dostał wpie**ol. Coś czuję, że wszyscy nasi bohaterowie z ONRu i innych cwe*grupek dostaliby taki sam oklep od losowego imigranta.


maderfakermen

2015-08-12, 18:01
@BlckSn skończ już pie**olić, ty czarnym ch*jem robiony. hehehe

BlckSn

2015-08-12, 18:03
Maderfakermen napisał/a:

@BlckSn skończ już pie**olić, ty czarnym ch*jem robiony. hehehe



Po tym twoim "hehehe" widać, że niedługo plecaczek spakujesz i ruszysz do szkoły. Albo jesteś po prostu kretynem.

maderfakermen

2015-08-12, 18:10
@blcksn skończ się podniecać bo jak zwykle napie**olisz w bryczesy i będzie koniec kariery...

ps. kretynem to ty jesteś. i to konkretnym...

premium122

2015-08-12, 19:09
Sasker napisał/a:

Zalogowałem się tylko po to żeby ci powiedzieć że jesteś k***ą. Po nicku wnioskuje że któraś z tych małpek na filmie to twój mąż a ty jak przystało na dobrą żonę go bronisz. I tak jak oni też jesteś przezeoczysty wypełniony gównem. Po 1 nikt by nie dostał po ryju bo nikogo tu nie będzie. Nawet jak przyjadą to od razu sp***olą na zachód a ci którzy zostaną nie będą mieli życia. sposób na nich jest prosty. Zażynać świnie na ulicach albo zamiast wodą od czasu do czasu przemyć krwią ulice. I nie tródź się na jakiś błyskotliwy komentarz bo z gównem nie dyskutuje. Nie pozdrawiam



Przez wlasnie takie idiotyczne myslenie bedzie ich tu bardzo duzo.

Pomysl jelopie ze oni juz tu sa!
Aktualnie w malej ilosci ale zadna krzywda im sie nie dzieje.
Rusz dupe do lokali w wiekszym miescie w weekend wieczorem.
Pelno tego juz lazi.
Nikt tego nie tyka.

Zaden onr czy nop tez nic z tym nie zrobi bo to pewnie kilkaset osob w skali kraju i o niczym nie decyduja.

A imigranci jacy trafia z nakazu UE do Polski nigdzie nie uciekna bo tutaj beda mieli mieszkania i socjal.I nie chrzan ze nie dostana, unia nakaze to tobie z pensji zabiora a im dadza i gowno zrobisz.
Jak zaczna chodzic grupami czy przejmowac dzielnice to ty pierwszy sie posrasz i zarznac to sie mozesz najwyzej w palec bo nawet zeby ubic swinie troche sily i pomyslunku potrzeba.

BlckSn

2015-08-12, 19:48
Maderfakermen napisał/a:

@blcksn skończ się podniecać bo jak zwykle napie**olisz w bryczesy i będzie koniec kariery...

ps. kretynem to ty jesteś. i to konkretnym...



Czy ty chłopczyku wiesz chociaż co to są bryczesy czy tak tylko powtarzasz za kolegami z podwórka?

Namex

2015-08-12, 20:29
Biały bije się z białym. Co niby jest w tym rasistowskiego ?

Sayagin666

2015-08-12, 21:49
BlckSn i Maderfakermen skonczcie z tym pie**oleniem, klotnia po to tylko, zeby byl pozniej seks na zgode... dajcie spokoj

BlckSn

2015-08-12, 22:57
Sayagin666 napisał/a:

BlckSn i Maderfakermen skonczcie z tym pie**oleniem, klotnia po to tylko, zeby byl pozniej seks na zgode... dajcie spokoj



Nawet gdybym był waginosceptykiem to on jest za głupi na coś innego niż oranie pola.

maderfakermen

2015-08-12, 23:28
BlckSn napisał/a:



Czy ty chłopczyku wiesz chociaż co to są bryczesy czy tak tylko powtarzasz za kolegami z podwórka?



tak wiem, właśnie ci się w nie gruz posypał...

bleblebator1

2015-08-12, 23:29
O ja pie**olę.
To aż tylu jest tutaj ONR-owców?

BlckSn

2015-08-12, 23:30
Maderfakermen napisał/a:



tak wiem, właśnie ci się w nie gruz posypał...



Dokładnie. Posypał mi się gruz na myśl o tym, że takich debili jak ty nie poddali aborcji, żeby podwyższyć jakość populacji.

SmileyRipper

2015-08-13, 08:39
No kur*a, brawo Panowie, albo raczej panowie. Je*ać się nawzajem od najgorszych, pod filmikiem, w którym jakaś niehonorowa p*zda (w kordonie kolegów) wali w ryj grubaska (sam pewnie zachowałby się tak samo w stosunku do czarnego kadłubka). Sadistic, sadistic-iem, ale ktoś tu chyba wylewa swoje żale i epitety, bo mama pokój kazała posprzątać, a przecież wakacje.

Mnie boli to, że są w naszym kraju ludzie, którzy po mimo wyraźnych przesłanek z zachodniej i pólnocnej części europy jest gotów przyjąć watahy tego kalectwa umysłowego do Naszego kraju i zagwarantować im dostatnie życie (i tak będzie mało), gdzie rodzinom zabiera się dzieci, ludzie zaharowują się na śmierć za najniższą krajową, a rząd pod stołem wprowadza ustawy, które mają nam ograniczyć wolność słowa i czynu do minimum, przy wychodzeniu na jaw kolejnych przekrętów na miliony złotych, gdzie zamiast ruszyć dupę i zaprotestować, żale wylewacie w komentarzach, obrażając własne matki (które Was ku*wy wychowały). Przynajmniej mięlibyście trochę honoru, by nie mieszać w Waszą gównoburzę rodziców.

Obywatel88

2015-08-13, 12:51
Nie jestem z ONR czy innych organizacji. Co do tego filmiku dostał siadł na dupie i tyle z tego. Chciałbym by taka akcja się wydarzyła gdzieś w mojej okolicy lecz jest to nie możliwe bo rasistów nie ma a lewackie c*pki czyt. rurkowcy i inne cioty mieszkają daleko po za moimi rewirami. Pozdrawiam z Lublina Tatary :-)

Asgharoth

2015-08-14, 02:56
Aż musiałem dwukrotnie obejrzeć i dalej nie widzę wpie**olu. Za opis murzyński ch*j ci w dupsko. I skończ wylewać swoje żale BlckSn bo aż smutno patrzeć - wrzucasz jakąś ch*jnie że się oglądać nie da i potem bronisz swoich poglądów jak Rejtan. Masz niedoj***nie umysłowe i pogódź się z tym. Smiley piwko za komentarz.

BlckSn

2015-08-14, 03:27
Asgharoth napisał/a:

Aż musiałem dwukrotnie obejrzeć i dalej nie widzę wpie**olu. Za opis murzyński ch*j ci w dupsko. I skończ wylewać swoje żale BlckSn bo aż smutno patrzeć - wrzucasz jakąś ch*jnie że się oglądać nie da i potem bronisz swoich poglądów jak Rejtan. Masz niedoj***nie umysłowe i pogódź się z tym. Smiley piwko za komentarz.



To nie oglądaj i nie komentuj - będzie ci lżej na dupie