18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rasista dostaje wpierdol

BlckSn • 2015-08-12, 17:21
W Fińskim obozie dla uchodźców rasista szukał zaczepki za co dostał wpie**ol. Coś czuję, że wszyscy nasi bohaterowie z ONRu i innych cwe*grupek dostaliby taki sam oklep od losowego imigranta.


Asgharoth

2015-08-14, 15:30
Lżej na dupie to by było jakby takiemu ścierwu jak ty przeprowadzili eutanazje. Ale niestety prawo jest jakie jest i taki chwast musi chodzić po tej ziemi. Szkoda ale co zrobisz. I umyj dupsko bo już koledzy cykliści jadą.

BlckSn

2015-08-14, 15:33
Asgharoth napisał/a:

Lżej na dupie to by było jakby takiemu ścierwu jak ty przeprowadzili eutanazje. Ale niestety prawo jest jakie jest i taki chwast musi chodzić po tej ziemi. Szkoda ale co zrobisz. I umyj dupsko bo już koledzy cykliści jadą.



No no, idź na spęd ONRu bo jako świeżak masz najciaśniejszy odbyt. Twoja faszystowska brać cię potrzebuje.

gl...........31

2015-08-14, 21:28
Narodowe k***y bez mózgu po prostu zazdroszczą "kolorowym" pieniędzy, bo sami k***a gniją w pie**olonej III RP.

le_Roi_des_fous

2015-08-15, 10:45
Obywatel88 napisał/a:

Nie jestem z ONR czy innych organizacji. Co do tego filmiku dostał siadł na dupie i tyle z tego. Chciałbym by taka akcja się wydarzyła gdzieś w mojej okolicy lecz jest to nie możliwe bo rasistów nie ma a lewackie c*pki czyt. rurkowcy i inne cioty mieszkają daleko po za moimi rewirami. Pozdrawiam z Lublina Tatary :-)

Czyli innymi słowy jesteś cwaniak u siebie na osiedlu a jak dalej gdzies idziesz to ze spuszczoną głową.

Virsitaris

2015-08-15, 10:48
Wyście k***a widzieli prawdziwych nacjonalistów i rasistów. Lepiej już zostańcie w swoich domach bo jeszcze Was realia zaskoczą.

Stnq

2015-08-15, 11:24
Niech mi ktoś wyjaśni, co to za debilna moda, żeby być od siebie 1cm w groźnej sytuacji i żaden nie podniesie rąk? Przecież który pierwszy pie**olnie ten wygrywa z automatu, bo jedyna rzecz którą ten grubas zablokował cios, to jego własna szczęka. Już się k***a nikt bić nie potrafi, co za jebnięci ludzie.

muszek25

2015-08-15, 11:33
co za pie**olony miłośnik murzyńskiego ch*ja pisał ten opis? Lewactwo włazi już nawet tu, k***a świat się kończy.

Ka...........no

2015-08-15, 11:37
Bohaterowie z ONR-u ty wiesz o czym piszesz? 11 na 10 z nich by ci spuściło srogi wpie**ol, krzykaczu.