18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl & Pis

siwers3 • 2013-01-14, 13:54
Kolejny materiał pyty.pl dla telewizji rbl.tv.
Dla tych, którzy lubią oglądać polecam, trzymają formę.



Niestety Ci, którzy chłopków z Pyty nie tolerują, nie odnajdą tu nic dla siebie - taka oczywista oczywistość.

Rozkmina o "pedale, k***ie i śmieciu" mocarna :D

Barthuss

2013-01-14, 14:08
Cytat:

Pita.pl


Chciałeś chyba napisać coś innego :P

Archeolog

2013-01-14, 14:10
Prawi i sprawiedliwi- kwiat narodu polskiego. Idioci nie potrafiący ułożyć prostego zdania w języku ojczystym. Syf, kiła, mogiła i regres umysłowy. Tyle w rzeczonym temacie.

siwers3

2013-01-14, 14:33
Barthuss napisał/a:


Chciałeś chyba napisać coś innego :P



Zgadza się, dziękuje :)

Darson666

2013-01-14, 14:42
Czy piz da nam wolność, ale to dalej jest śmieszne ha ha ha
Nie.

Pater patriae

2013-01-14, 14:48
Cytat:

Prawi i sprawiedliwi- kwiat narodu polskiego. Idioci nie potrafiący ułożyć prostego zdania w języku ojczystym. Syf, kiła, mogiła i regres umysłowy. Tyle w rzeczonym temacie.



Dokładnie, to są idioci, tak jak twoi idole z SLD, czy tam z PO, ale że tu jest temat o PiS, to jedziemy po PiSie i jego ograniczonych wyborcach, którzy sprzeciwiają się okupacji UE, zapominając, że ich były wódz spod wawela podpisał szlachetny traktat lizboński, a za ratyfikacją była większa część posłów PiSu.

Są to także ludzie, którzy nie lubią zbytnio Żydów, często oskarżają kogoś o pochodzenie żydowskie, ale tutaj także nie pamiętają, że ich były wódz, jako jeszcze minister sprawiedliwości zablokował sprawę Jedwabnego, gdy zaczęło wychodzić na jaw, że to Niemcy wyrżnęli tych żydków.

Pan Kaczyński w swej walce o niepodległość Polski sprytnie wprowadził zwyczaj świętowania Hanuki w Pałacu Prezydenckim.

Jak ludzka pamięć jest słaba..

PS. ale pyta też coś z formy wychodzi, bo trochę nudnawe to było.

cappy_dk

2013-01-14, 17:04
Prezydent Stanów Zjednoczonych Reagan,Dżordż, miło mi

losvitos

2013-01-14, 17:06
Dziękuje bardzo. sp***alaj.

Mathii90

2013-01-14, 17:40
Pyta ? leci browar w ciemno :D

Ivo

2013-01-14, 17:41
widzę że i tutaj jest moda na wpisywanie w komentarze, cytatów z powyższego filmiku.
aż brak mi k***a słów.

army

2013-01-14, 17:42
"Pan śmieć", "Pan k***a", "Pan pedał" haha:D

Tworas

2013-01-14, 17:42
Archeolog z twoich postów wnioskuję, że jesteś czerwonym sk***ysynem więc łap przykład kwiat czerwonej inteligencji.

"Drukarnię GL na pl. Grzybowskim względnie ul. Twardej przekazałem do Gestapo w celu likwidacji, w przekonaniu, że jest to drukarnia akowska. (...) O tym, że jest to drukarnia GL dowiedziałem się (...) jakieś 10 dni po przekazaniu adresu."

Notatka służbowa (AAN, zesp. 509, t.51, k.28) - fragment zeznań Mariana Spychalskiego.

Wolę być pisiorem niż czerwonym sk***ysynem sprzedającym własny naród, jak widać w przykładzie wyżej, nawet tego nie potraficie robić.

Żryj gruz.

DeDeKR

2013-01-14, 17:43
pyta to syf

Gawroon7

2013-01-14, 17:50
ci wszyscy pisowcy zachowuja sie jak naj***ni, albo jacys z polowa mozgu, przycpani czy co..