18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pyta.pl & Pis

siwers3 • 2013-01-14, 13:54
Kolejny materiał pyty.pl dla telewizji rbl.tv.
Dla tych, którzy lubią oglądać polecam, trzymają formę.



Niestety Ci, którzy chłopków z Pyty nie tolerują, nie odnajdą tu nic dla siebie - taka oczywista oczywistość.

Rozkmina o "pedale, k***ie i śmieciu" mocarna :D

Archeolog

2013-01-14, 18:09
Tworas napisał/a:

Archeolog z twoich postów wnioskuję, że jesteś czerwonym sk***ysynem więc łap przykład kwiat czerwonej inteligencji.

"Drukarnię GL na pl. Grzybowskim względnie ul. Twardej przekazałem do Gestapo w celu likwidacji, w przekonaniu, że jest to drukarnia akowska. (...) O tym, że jest to drukarnia GL dowiedziałem się (...) jakieś 10 dni po przekazaniu adresu."

Notatka służbowa (AAN, zesp. 509, t.51, k.28) - fragment zeznań Mariana Spychalskiego.

Wolę być pisiorem niż czerwonym sk***ysynem sprzedającym własny naród, jak widać w przykładzie wyżej, nawet tego nie potraficie robić.

Żryj gruz.



Widzę, że zabolało- i bardzo dobrze. Wasz tępy ból dupska jest bezcenny. Nie obesrałeś się w ogóle czasem z tych emocji? ;)

Tworas

2013-01-14, 18:19
Nic nie zabolało lewarku ;) To wy jesteście za homosiami więc to ty się martw o swoją dupkę.

anonymousm

2013-01-14, 18:37
@ Tworas,

ale ty wiesz, że cytujesz zeznania ze stalinowskiego śledztwa? Marszałek Spychalski by się przyznał, że walił twoją mamę, a co dopiero do bycia agentem gestapo.

ASAKKU

2013-01-14, 18:44
Coś mi się zdaje, że niedługo ostro wyłapią. Koleś za ostatnim dziadkiem :) Jego oczy aż prosiły aby do niego podeszli żeby mógł im wyj***ć :)
Jednak szacun dla tych porypańców :mrgreen:

Tworas

2013-01-14, 18:45
@anonymousm

To była dezinformacja, a nie agentura. Nie wiesz komuszku?

ErwiN

2013-01-14, 18:48
Same niedorozwoje idący w tym marszu.. Ja to najchętniej bym wyj***ł ich wszystkich z sejmu jakieś zj***ne PO,PIS, SLD czy tam LSD jeden ch**. Zabierają go od Kaczyńskiego bo zrobi jeszcze mu krzywdę mikrofonem i też go będą musieli na wawelu pochować bo to przecież 'szlachta'. Wskrzesić Piłsudskiego niech zrobi jeszcze raz porządek! Kogoś takiego jak on nam brakuje.. Peace! (nie pis!)

anonymousm

2013-01-14, 18:51
@ Tworas
Chętnie bym ci odpowiedział, ale doprawdy nie wiem, co ty pie**olisz. Śledztwo stalinowskie to dezionformacja? Twój post to dezinformacja? Działalność Spychalskiego? Prawdziwa czy wydumana na potrzeby stalinowskich czystek? Czy dezioformacja nie jest działalnością agenturalną? Po co ty żyjesz?

Jedno to jest pewne, że Prawdziwi Polacy najlepiej czują się w stalinizmie.

MapleLeaf

2013-01-14, 18:53
Dranie z tych facetów z pyta.pl. Mają bekę z ciemnego pospólstwa. To tak jakby śmiali się z inwalidów. Upośledzenie postrzegania rzeczywistości, czyli brak piątej klepki jest kalectwem gorszym od braku kończyn! Nie można się naśmiewać z kaleków! Ludzie bez rąk zdają sobie sprawę z własnego kalectwa, choćby kiedy ich plecy zaswędzą. Trzeba być paskudnym draniem bez krzty współczucia, żeby wpaść na genialny pomysł powkurzania ludzi bez piątej klepki, na zlocie ludzi bez piątej klepki. Zabrakło tylko kilku pytań:
1.Czy zdajesz sobie sprawę, że marnujesz czas gdyż niezależnie od tego kto jest przy korycie, zawsze zadba żeby koryto było pełne, a niewygodne sprawy zostaną ukryte i pozostawione do posprzątania następcom?
2.Czy wiesz, że politycy u władzy, niezależnie od reprezentowanej opcji, stronnictwa etc,etc,etc są tak samo altruistyczni, jak głodny kot w klatce z chomikiem?
3.Czy wiesz, że żaden lider polskiej partii politycznej po zmianie ustroju, nie spełnił obietnicy wyborczej, dzięki której jego partia wygrała wybory?
Takich pytań można zadawać setki i dlatego chłopaki z pyta.pl mają zwałę z tego typu happeningów. Zatwardziali wielbiciele swoich partii są gorsi od pseudokibiców. Kibole też nie lubią nikogo oprócz swoich, robią zadymę w mieście, ale przynajmniej znają jakieś piosenki.

Tworas

2013-01-14, 18:58
Działalność PPR w której był m.in Spychalski oparta była raczej nie na zwalczaniu niemców, tylko polaków. Stalin wiedział, że najlepiej będzie jak akowcy i szwaby nawzajem się wybiją. To pewnie wiesz.
A jak było zachęcić wszystkich tylko nie siebie do napie**alania się? Wprowadzając dezinformację, czyli sprzedawać Polaków dla Gestapo, o to mi chodziło.

Czujesz się więc Prawdziwym Polakiem?

anonymousm

2013-01-14, 19:05
@ Tworas,
dzięki za wyjaśnienie. Czuję się prawdziwym Polakiem, a nie Prawdziwym Polakiem, zwanym również Wolakiem. Dziękuję, że pytasz.
A jak ty się czujesz?

(Jeszcza a propos PPR-u: widzisz, myślę, że jednak w czasie wojny przede wszystkim zwalczali Niemców. Członkowie AL i GL też brały udział w powstaniu warszawskim, mimo że Armia Czerwona czekała z założonymi rękami. Twój dowód na to, że PPR zwalczał głównie Poków, pochodzi z czasów, gdy PZPR zwalczał PPR: z czasów czystki, kiedy polscy komuniści rozwalali polskich komunistów.)

Pater patriae

2013-01-14, 19:19
Cytat:

widzisz, myślę, że jednak w czasie wojny przede wszystkim zwalczali Niemców. Członkowie AL i GL też brały udział w powstaniu warszawskim, mimo że Armia Czerwona czekała z założonymi rękami. Twój dowód na to, że PPR zwalczał głównie Poków, pochodzi z czasów, gdy PZPR zwalczał PPR: z czasów czystki, kiedy polscy komuniści rozwalali polskich komunistów.



To źle myślisz, GL/AL to byli przeważnie zwykli bandyci, których jedynymi działaniami było napadnięcie na polską wieś , zgwałcenie kobiet, zrabowanie świniaka i ucieczka do lasu, żeby tego świniaka wpie**olić. Oczywiście komuniści po wojnie poprzypisywali sobie zasługi AK/NSZ, ale raportów swoich nie zniszczyli, dzięki czemu możemy dzisiaj poczytać o ich "spektakularnych" akcjach. Ciekawe jest także to, że nawet po 20 latach jakiejś tam wolności od czerwonej zarazy, są nadal ludzie, tacy jak ty, którzy łykają ich propagandę, jak dz**ka spermę...

anonymousm

2013-01-14, 19:23
@ Pater patrie

Lepiej wierzyć, że komunistyczne podziemie - jak całe ZSRR - biło się z Niemcami, niż wierzyć że z gwałcenia kobiet, rabowania świniaka i ucieczki do lasu pisało się raporty.

Tworas

2013-01-14, 19:24
Polakiem, ale o poglądach narodowych. Dziękuję, że pytasz.

Nie powiedziałem, że AL/GL nie walczyli z niemcami, ale poczytaj o "Kubusiach" o akcjach na Lubelszczyźnie, w Siedleckiem i Kieleckiem. Roweckiego dla Gestapo sprzedał Hrynkiewicz, agent NKWD związany z PPR. W deklaracji marcowej PPR mówiono, że 1918 rok był dla Polski tragedią i że nie można dopuścić do powtórki.
Nie będę tu wklejał tekstów, bo by było tego za dużo. Niebawem zrobię temat na sadolu o działalności polskich komunistów w czasie II wojny, będzie ciekawa lektura.

anonymousm

2013-01-14, 19:36
@ Tworas

Super, z zaciekawieniem przeczytam i postawię piwo. Tylko błagam: nie cytuj protokołów ze stalnowskich śledztw jako dowodów winy. Biblioteki są już na pewno pełne spolegliwych i krytycznych opisów działalności tych panów z PPR-u.

straatveger

2013-01-14, 19:42
Mają jaja chłopaki, że jeszcze nie dostali tak mocno wpie**ol :D