18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sh...........ns

2017-07-07, 12:54
Jaki trzeba być idiota żeby bronić putina bo on jest cay taki dobry car a krytykowac trumpa bo to zły kapitalista.... jeszcze tylko jabłonowskiego brakuje

kevlarx

2017-07-07, 13:00
@up
wystarczy być komunistą

sh...........ns

2017-07-07, 13:09
kevlarx napisał/a:

@up
wystarczy być komunistą

Nie bo oni twierdzą że putin i rosja to ostoja prawicy i kultury europeijsiej , śmiech na sali

janlew

2017-07-07, 13:37
"Pyta Trumpa", a to akurat chyba Melanii działka. A lewaki to mają naj***ne po całości.

voidinfinity

2017-07-07, 15:34
5:40 - chyba ktoś się zainspirował pastą :amused:

A tak poza tym - zarówno ci co opie**alają trumpowi pęto, jak i ci którzy go hejtują to podludzie. Pozdrawiam.

_R...........s_

2017-07-07, 16:28
Śmieszne jak zawsze 2/10, ale dużo mniej kontrowersyjne i ch*jowe.

A tak swoją drogą, to ładnie wam mózgi sprały media. Czyli wg was, każdy kto nie chce obcych wojsk w kraju, i ma w dupie przyjazd prezydenta jakiegoś oddalonego kraju, który nie jest dla nas nawet partnerem gospodarczym to lewak? Może k***a każdy kto chce zniesienia wiz to lewak, a co. Skoro nagle usa i pomarańczowy pan na sznurkach z Tel Awiwu taki fajny.

tranzystor

2017-07-07, 16:56
_RottenFetus_ napisał/a:

przyjazd prezydenta jakiegoś oddalonego kraju, który nie jest dla nas nawet partnerem gospodarczym to lewak?





Tutaj nie masz racji. USA to nasz partner gospodarczy, przy czym obecna pozycja Polski przy tym partnerze, to klęczenie do loda. Już nam amerykanie wcisnęli swój przepłacony gaz (w sumie nie wiadomo skąd ten gaz, czy amerykanie nie są tylko pośrednikami), wciskają nam Patrioty (które wycofują nawet Niemcy, bo są mało skuteczne i zbyt drogie), przemieszczają do Polski swoje wojsko (bo w Niemczech trzeba płacić, a w Polsce za darmochę), oj***li nam samoloty dla VIPów bez przetargu (dzięki swojemu agentowi Berczyńskiemu) i jeszcze pogonią przestarzałe śmigłowce nie pasujące do naszych potrzeb za wielką kasę. Jak widzisz, jest to nasz partner w interesach, który nas obecnie skutecznie dyma.

Ma...........ke

2017-07-07, 21:58

elfis

2017-07-08, 15:28
masz pyta, piwko

Maupajoke
za dużo ćpasz, odpuść sobie choć na kilka tygodni
mózg wróci do formy

ePeeL

2017-07-08, 17:39
@up

Chyba nie znasz testovirona, co?

Argeusz

2017-07-08, 18:19
Może mi ktoś wytłumaczyć o ch*j im chodzi? Co takiego robi Trump, żeby wylewać na niego potok gówna? Nie jestem w stanie zrozumieć tych ludzi, to nie jest możliwe, żeby byli aż tak głupi.

Maxi96

2017-07-08, 18:35
Argeusz napisał/a:

Może mi ktoś wytłumaczyć o ch*j im chodzi? Co takiego robi Trump, żeby wylewać na niego potok gówna? Nie jestem w stanie zrozumieć tych ludzi, to nie jest możliwe, żeby byli aż tak głupi.



Jest normalny.

LongDistanceTrip

2017-07-08, 19:09
Przecież Trumpa już dawno kupili - żeby to zrozumieć trzeba wyjść z postkomunistycznego myślenia. USA zawsze miało długoterminowe plany na rozwój swojego kraju (np. Boskie Przeznaczenie czy Nowe Boskie Przeznaczenie). Prezydent pie**oli w kampanii wyborczej to co wyborcy chcą usłyszeć, aby zostać wybranym - dopiero jak zostanie wybrany otwierają przed nim plany i tajne dokumenty TOP TOP Secret i postawa się zmienia, Trump jest na to idealnym przykładem. I to nie jest wiedza jakaś spiskowa - to normalna historia i praktyka, USA wcale się z tym nie kryje.

Trump przyjechał i powiedział to co Polacy chcieli usłyszeć, bo robi to w interesie SWOJEGO kraju i Polskę w dupie. Traktuje nas jak pionka albo narzędzie. I k***a bardzo dobrze tak powinien postępować kraj suwerenny. Pierwsza podstawowa zasada polityki - w polityce nie ma przyjaciół, a sojusz jest mniej warty niż stan wojny. Dlatego mnie śmieszy jak widzę na YT, filmiki np. Roli w stylu "Polska nowym liderem". k***a mać, wystarczy mieć jako takie pojęcie historii i polityce USA, żeby się zaśmiać w głos.

To, że USA nas r*cha w dupę bez wazeliny od ponad wieku pisałem nie raz - tym bardziej, że gdyby nie polscy osadnicy w Wirginii gówno by z tego było - odsyłam od historii, książek i filmów, to wiedza ogólnodostępna (jakoś w Polsce o dziwo k***a się o tym nie mówi). A my jako naród, jak ta dz**ka dajemy się r*chać i chcemy więcej, zero dumy, zero oporu, zero wdzięczności czy czego k***a kolwiek.


On przyjechał tutaj w określonym CELU i powiedział to, co powiedział w określonym CELU. Ja (tak mi się wydaje) rozumiem co chce osiągnąć z perspektywy USA, między innymi rozbijając V4 i pomysł Międzymorza - ale to temat na inny wywód.



qwerq221

2017-07-08, 21:28
Zakazać trampa przyjąć uchodźców. :D No prze ch*je :krejzi: jak ich nie kochać od zawsze mówiłem, że ludziom chorym psychicznie trzeba wybaczać oraz pomagać.