18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nefario

2017-07-08, 22:02
Wk***ia mnie pie**olenie, że Trump przyjechał tu zrobić z nas przyjaciela i sojusznika numer jeden, i że od teraz Polska Stronk nikt nam już nie podskoczy. Wk***ia mnie też pie**olenie, że przyjechał tu po to by nas wyr*chać i sprzedać gaz za 1000% ceny. Wychodzę z założenia, że jego deklaracja o wsparciu w ramach NATO jest ch*ja warta bo albo skończy się jak w 39 z zapewnieniami Anglii i Francji albo skończy się na zrzutach skarpetek i naczosów na linii frontu. Chociaż mogę się mylić, trudno stwierdzić. W każdym razie bez względu na wszystko nie należy pchać się do walki licząc na USA czy kogokolwiek innego. Tak się nie robi bez względu na to kto by nie przyjechał. Z drugiej strony umocnił naszą pozycję na arenie międzynarodowej biorąc pod uwagę pomyje jakie wylewa się na nas ostatnio na zachodzie. Wybił argument euros*aków z ręki o tym, że jesteśmy upadającym krajem trzeciego świata. Trudno teraz bezmyślnie kwestionować fakt, że jest u nas całkiem dobry poziom gospodarczy czy kulturowy. Sporym argumentem za tym, że jednak Trump powiedział kilka słów szczerze był fakt, że nie spędził całego pobytu na zwiedzaniu reliktów kultury żydowskiej w Polsce czym byli oburzeni nasi przyjaciele z Izraela. Ubił z nami kilka biznesów i to dobrych dla obu stron więc nie wrzucajmy już tekstów o r*chaniu bo sprzęt wojskowy i dostawy gazu to jest na prawdę strategiczna kwestia i jeśli rzeczywiście do tego dojdzie to w końcu zaczniemy kłaść ch*ja na dostawy z Rosji. Przeanalizujcie trochę suchych faktów, sprawdźcie co zyskamy i ile to będzie nas kosztować zanim zaczniecie pie**olić, że Polska Stronk albo że nas będą r*chać w dupe.

sosikhehe

2017-07-09, 10:16
Nie mogę zrozumieć tych debili w 4 minucie z transparentami o bombardowaniu. Przecież to pokojowy obama zbombardował 7 krajów...

tranzystor

2017-07-09, 12:44
LongDistanceTrip napisał/a:

Przecież Trumpa już dawno kupili - żeby to zrozumieć trzeba wyjść z postkomunistycznego myślenia. USA zawsze miało długoterminowe plany na rozwój swojego kraju (np. Boskie Przeznaczenie czy Nowe Boskie Przeznaczenie). Prezydent pie**oli w kampanii wyborczej to co wyborcy chcą usłyszeć, aby zostać wybranym - dopiero jak zostanie wybrany otwierają przed nim plany i tajne dokumenty TOP TOP Secret i postawa się zmienia, Trump jest na to idealnym przykładem. I to nie jest wiedza jakaś spiskowa - to normalna historia i praktyka, USA wcale się z tym nie kryje.

Trump przyjechał i powiedział to co Polacy chcieli usłyszeć, bo robi to w interesie SWOJEGO kraju i Polskę w dupie. Traktuje nas jak pionka albo narzędzie. I k***a bardzo dobrze tak powinien postępować kraj suwerenny. Pierwsza podstawowa zasada polityki - w polityce nie ma przyjaciół, a sojusz jest mniej warty niż stan wojny. Dlatego mnie śmieszy jak widzę na YT, filmiki np. Roli w stylu "Polska nowym liderem". k***a mać, wystarczy mieć jako takie pojęcie historii i polityce USA, żeby się zaśmiać w głos.

To, że USA nas r*cha w dupę bez wazeliny od ponad wieku pisałem nie raz - tym bardziej, że gdyby nie polscy osadnicy w Wirginii gówno by z tego było - odsyłam od historii, książek i filmów, to wiedza ogólnodostępna (jakoś w Polsce o dziwo k***a się o tym nie mówi). A my jako naród, jak ta dz**ka dajemy się r*chać i chcemy więcej, zero dumy, zero oporu, zero wdzięczności czy czego k***a kolwiek.


On przyjechał tutaj w określonym CELU i powiedział to, co powiedział w określonym CELU. Ja (tak mi się wydaje) rozumiem co chce osiągnąć z perspektywy USA, między innymi rozbijając V4 i pomysł Międzymorza - ale to temat na inny wywód.





W Polsce problem jest taki, że duża część ludzi nie wie co znaczy polityka. Że politycy często mówią to, co im doradcy powiedzą, żeby osiągnąć określony cel.
U nas autor przemówienia Trumpa osiągnął cel, bo wiedział, że w Polsce można zagrać emocjonalnie. Wystarczy opowiedzieć o naszych bohaterach, którzy dzielnie ginęli. A musieli ginąć, bo nas sojusznicy (w tym USA) dymali od zawsze, a my wierzyliśmy w ich zapewnienia (zupełnie jak obecnie).
Wystarczy powiedzieć w Polsce, jaką mamy super władzę i powstaliśmy z kolan i Polska sama się stoczy na dno po następnych wyborach, bo nasz wspaniały rozwój jest napędzany kredytem od Chińczyków (cud gospodarczy w rok, w co niektórzy wierzą).

socjalmmv

2017-07-09, 13:49
dobrze że są ludzie z których można się pośmiać, przynajmniej świat nie jest nudny

Hvsarz

2017-07-09, 15:05
shokobons napisał/a:

Jaki trzeba być idiota żeby bronić putina bo on jest cay taki dobry car a krytykowac trumpa bo to zły kapitalista.... jeszcze tylko jabłonowskiego brakuje


Uwielbiam takie teksty. Od razu majacy sugerować, że wyznajesz jedyną właściwą myśl, a każdy kto ma inną jest debilem.. jednocześnie samemu nie rozumiejąc często tego, co ktoś mówi o jednym czy drugim.
Na tle tego co się dzieje w UE, to putek jest święty...

Nikczemny_Płód

2017-07-09, 17:29
Najabardziej mnie denerwują te staruchy. k***y na potęge. Popierają nowoczesna, tuska, przeciwko trumpowi, za aborcją, no k***a zero własnych przemyśleń.

Najgorsze w star*chach jeste to, że przeżyli a raczej przeginili w tej swojej sk***iałej świadomości 6X lat i więcej a zachowująsię jak dzieci.

Dla niektorych to już ostatnie kroki do grobu a zachowują się jak k***a szczeniaki (notabene szczeniaki, które sami krytykują).

To pokazuje jedno, że ci ludzie oblali egzamin z życia. Kodowcy pie**olnieci, zero pomyślenia o własnych dzieciach i wnukach.

Przykre. Tyle lat życia i widzą kaczyńskiego albo tuska.

tranzystor

2017-07-09, 17:43
Nikczemny_Płód napisał/a:

Najabardziej mnie denerwują te staruchy. k***y na potęge. Popierają nowoczesna, tuska, przeciwko trumpowi, za aborcją, no k***a zero własnych przemyśleń.

...

To pokazuje jedno, że ci ludzie oblali egzamin z życia. Kodowcy pie**olnieci, zero pomyślenia o własnych dzieciach i wnukach.

Przykre. Tyle lat życia i widzą kaczyńskiego albo tuska.



Natomiast "prawicowcy" są pełni własnych przemyśleń, elita narodu. Piszesz na końcu, że obywatele widzą tylko Kaczyńskiego i Tuska, a wcześniej wrzucasz Nowoczesnej i KODowi. Czyli kogo mają jeszcze widzieć, jak większość zła? Muszę koniecznie "myśleć" zgodnie z kluczem partii i wielbić korwina króla?

Musashi_Miyamoto

2017-07-10, 21:02
1:33 "Dość szczucia Nas na Rosjan"... aha no to wyjaśniło się amerykanie rozsyłają fale radiowe z HARP w celu stymulowania Polaków w agresji na Rosjan... Wszystko to kłamstwa to co czujecie i co wam zaprogramowano w głowach... Cała Historia jest oszukana Rosja Polskę zawsze ratowała, żyła jak na Braci Słowian przystało i nawet kiedyś pół Polski uratowali przed Niemcami że już na wcześniejsze nasze piękne i mistyczne warto jeszcze spojrzeć tak w XXI wieku okazało się że nie że to nie prawda że to nic nie było wszystko zawsze ok i gdyby nie amerykanie to.... TO k***A CO? Każdy kto się uczył historii i ją pielęgnuje to przecież wie że Ruska skowycz to propaganda zawsze szczególne w Polskę wieżdżali zawsze na Propagandzie... Tyko trzeba umieć dostrzegać jak propagandę uprawia się współcześnie... Rosja z Polską ani Polska z Rosją nie ma o czym rozmawiać... Neutralność to jedyne logiczne rozwiązanie nie zresztą osamotnione bo mało Państw na Świecie chce mieć coś wspólnego z Rosją albo się z nią kontaktować czy wchodzić w dille