18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PunchDown Waluś nic nie kupi na CYBER MONDAY

alchemik80 • 2021-11-26, 21:18


Cytat organizatora:
Z głębokim żalem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci Artura "Walusia" Walczaka. Odszedł od nas nie tylko wspaniały sportowiec, ale przede wszystkim nasz dobry kolega. Będzie nam Go bardzo brakowało. Podobnie jak wszyscy znający Artura, długo mieliśmy nadzieję, że Jego wybudzenie się ze śpiączki jest tylko kwestią czasu, a powrót do zdrowia, jakkolwiek mozolny, będzie możliwy. Niestety dzisiaj ta nadzieja ostatecznie zgasła. W tej bardzo smutnej chwili chcemy złożyć Rodzinie oraz wszystkim Najbliższym Artura wyrazy najgłębszego ubolewania z powodu ich straty oraz przekazać nasze kondolencje.

:dead:

tfujdiler

2021-11-27, 09:40
Już niebawem będą napie**alać głową o ścianę żeby zarobić, czego to się nie robi dla pieniędzy

OpenStreetMaps

2021-11-27, 10:35
Szkoda gościa robił to dla kasy dopóki będą na tym świecie zjeby którzy płacą za oglądanie tego jak dwóch facetów plaska się po mordach to znajdą się też tacy co za odpowiednio wysokie wynagrodzenie zechcą dostarczać takiej płytkiej rozrywki.
Sami na tym portalu jesteście nie lepsi zachwycając się najgłupszymi sytuacjami.
A autorowi tego postu ch*j w dupę za to że pośmiertnie zrobił Walusia na szaro.
Nikogo nie powinno się pokazywać w złym świetle zwłaszcza po śmierci.

Jak minie ta kretyńska moda na szare zdjęcia wkurza to nawet nie wiecie.

Rick83

2021-11-27, 10:47
Jak kasa leciała to było ok, dostał raz za mocno to od razu policja, prokuratura. Jakie to typowo polskie. Pewnie takie papiery przed walką podpisał że nikomu nic nie zrobią.

FeeGiee

2021-11-27, 10:56
lokal.szczecin napisał/a:

Uuuuuuu sportowiec?? Od kiedy walenie z płaskiej po ryju sprawia ze jestes sportowcem.? Nie zmienia to faktu ze szkoda mi goscia, podobno byl spoko.



Toć to strongman był ty ograniczona do granic możliwości flejo. Co nie zmienia faktu że walenie z płaskiej po ryju to nie sport

ProVVe

2021-11-27, 11:24
Nie zal mi nikogo kto pie**oli jaki to jest sport a tym bardziej bierze w tym udział. Może byl spoko, ale jak widać rozumu nie mial

19_91

2021-11-27, 11:32
Nigdy nie było mi żal starych debili.

Pantaran

2021-11-27, 11:58
andrzejrobert75 napisał/a:

Ogladaczy Polsatu.



Ale tylko tych z ~pay per view~ cała resztę to jebię.

Halo napisał/a:

Trenujesz mma? jesteś gejem. Bijesz się z kimś po mordzie?? Jesteś gejem. I tak dalej i tak dalej.



Widzisz i sam doszedłeś do konkluzji ile pedalstwa jest na świecie.
PS. Jak zapomniałeś o największym pedalstwie PIŁKA NOŻNA (w slangu pedalskim futbolem nazywana)

Pereze87

2021-11-27, 12:29
ch*j z nim .. trzeba byc j***nym debilem zeby zarabiac tak chajs .. to juz leppiej burdel otworzyc . :-P

grzehuu

2021-11-27, 13:42
a mi nie szkoda byle debila
tylko skończony debili bierze w tym udział
i jeszcze większy debil nazywa to sportem
poza tym gościu wyglądał jak debil - kupa mięśni pusto we łbie

DannyBazooka

2021-11-27, 16:31
super, żróbmy turniej napie**alania sie bejsbolem po bani, kto wytrzyma ten wygrywa, banda debili

kesaburg

2021-11-27, 16:49
Lubię czytać te komentarze życiowych fajansiarzy co piszą że umarł na własne życzenie.Facet 3/4 życia spędził na siłowni i pewnie jedyne co umiał to dźwigać ciężary i robić coś siłowo a wy przegrywy siedzicie na sadisticu i walicie gruchy do transów z tajladji.Na koniec dodam że pewnie 80 procent z was to pewnie gimbusy którzy jedyne co w życiu dokonali to rekord w cs

bajzel98

2021-11-27, 17:09
Frajer i konfident .

Misiokolorowy

2021-11-27, 18:54
Nie wiem czy można gorzej zmarnować życie, niż zajmować się podnoszeniem bezwartościowych ciężarów na czas, aby móc podnosić jeszcze więcej ciężarów. Lepiej już walić konia do transów, przynajmniej przyjemnie spędzasz czas. Przypominam też, że podstawowym zadaniem każdego organizmu jest przetrwanie i przekazanie genów dalej, a nie podnoszenie ciężarów na czas. 99% Sadoli spełnia lub dąży do spełnienia swojego życiowego celu, ten tym gryzie glebę. Dziękuję, idę walić konia do chłopców z Tajlandii.

TATTOOmen

2021-11-27, 19:07
taki mały mózg robi za grzechotkę w takiej pustej głowie to po płaskim się obija