18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PunchDown Waluś nic nie kupi na CYBER MONDAY

alchemik80 • 2021-11-26, 21:18


Cytat organizatora:
Z głębokim żalem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci Artura "Walusia" Walczaka. Odszedł od nas nie tylko wspaniały sportowiec, ale przede wszystkim nasz dobry kolega. Będzie nam Go bardzo brakowało. Podobnie jak wszyscy znający Artura, długo mieliśmy nadzieję, że Jego wybudzenie się ze śpiączki jest tylko kwestią czasu, a powrót do zdrowia, jakkolwiek mozolny, będzie możliwy. Niestety dzisiaj ta nadzieja ostatecznie zgasła. W tej bardzo smutnej chwili chcemy złożyć Rodzinie oraz wszystkim Najbliższym Artura wyrazy najgłębszego ubolewania z powodu ich straty oraz przekazać nasze kondolencje.

:dead:

FiLiPeKkkkkk

2021-11-26, 22:32
Darwinowi aż się łezka kręci w oku popatrzcie.


andrzejrobert75

2021-11-26, 22:47
baronturbina napisał/a:

Właśnie miałem o to samo zapytać. Kogo to k***a interesuje?



Ogladaczy Polsatu.

jjuice

2021-11-26, 23:18
alchemik80; myślałeś ze poleją sie tu lzy i wszyscy będą lamentować? To Sadol a nie demotywatory

diacon

2021-11-26, 23:58
Naprawdę umarł ? ? ? ? Nie żyje ??? A co się stało? Taki wielki silny chłop! Przecież wygląda na takiego że mógłby po nim czołg przejechać i by przeżył. No szkoda chłopa. :) { WTF. Tak bez sensu się napie**alać po łbie, słowem mówiąc jego wybór. Pytanie, czy powinniśmy opłakiwać zmarłego? Czy może gratulować zwycięzcy który go ubił, bo przecież wygrał!?

Józwa

2021-11-27, 00:04
Jakie czasy tacy gladiatorzy. Bydło było, jest i będzie. Jakim trzeba być k***a prostakiem żeby takie zawody oglądać. I jak bardzo trzeba takim nieszczęśnikom kasy by w takim "sporcie" startować.

KonioBijca

2021-11-27, 00:04
Sportowcem, to on może jakimś tam był, kiedy brał udział w zawodach "strongmanów", aczkolwiek odj***ł kitę na własne życzenie, dlatego mi gościa zwyczajnie NIE SZKODA. Chciał szybkie 50 tysi, bo nie chciało się normalnego zarobku poszukać, to ma. Szkoda, to mi dzieci chorych na raka i inne śmiertelne choroby, których rodzice nie mają na leczenie, a zachłanni lekarze/koncerny farmaceutyczne żądają po kilka milionów zł za podanie jakiegoś śmiesznego leku, itp, itd. Ewentualnie, gdyby ten zjeb uderzył się niechcąco młotem w łeb podczas zawodów strongman i zapadł w śpiączkę to wtedy trochę było by mi go szkoda. Może i z charakteru był całkiem spoko, ale normalny to on nie był, bo tylko zjeby umysłowe i patologia bierze udział w napie**alaniu się liściami, walkach MMA i boksie w sumie też, bo to bardziej szkodzi na mózg, jak MMA.
A teraz hejtować mnie p*zdy!

Halo

2021-11-27, 00:45
Trenujesz mma? jesteś gejem. Bijesz się z kimś po mordzie?? Jesteś gejem. I tak dalej i tak dalej. :)

alchemik80

2021-11-27, 01:04
jjuice napisał/a:

alchemik80; myślałeś ze poleją sie tu lzy i wszyscy będą lamentować? To Sadol a nie demotywatory



masz zwyrolu moze za tym zapłaczesz


glowa001

2021-11-27, 01:36
ma ktos nagranie z tego pancza?

kamuha

2021-11-27, 02:22
Budrys2000 napisał/a:

Jednostrzałowiec
Żarty żartami, szkoda człowieka, głupia śmierć



glupia , ale czy szkoda? jezeli umyslnie naraża się na na urazy mozgu to czego sie spodziewał? życia wiecznego?

Hajzenberg

2021-11-27, 02:48
diacon napisał/a:

Naprawdę umarł ? ? ? ? Nie żyje ??? A co się stało? Taki wielki silny chłop! Przecież wygląda na takiego że mógłby po nim czołg przejechać i by przeżył. No szkoda chłopa. { WTF. Tak bez sensu się napie**alać po łbie, słowem mówiąc jego wybór. Pytanie, czy powinniśmy opłakiwać zmarłego? Czy może gratulować zwycięzcy który go ubił, bo przecież wygrał!?



Zawsze na klatce dżin dobry mówił

i.m.p.

2021-11-27, 03:01
Może i nie jakiś wielki sportowiec, ale mi go szkoda, tak po ludzku. Miałem nadzieję, że przeżyje i sam będzie opowiadał, że nie warto się z liścia lać po ryjach, na własnym przykładzie.

longfly

2021-11-27, 09:37
Lucar1 napisał/a:

Byly strongman tak wiec tak sportowiec utkac tam wyzej, szkoda goscia



zaden sportowiec to tak jak nazwac bylego sportowca pracujacego w pizzeri mizstrzem pizzy - zwykly schab sprzedajacy liscie na twarz w cyrku dla ameb

niedlugo zawody w sraniu do ryjca lub skokach przez pociag i tez bedzie takich sportowcow pelno