18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychiatra pilnie potrzebny ;]

K-...........an • 2012-10-19, 03:24
Sprawa wygląda tak... wróciłem z pracy, otworzyłem okno i wj***ła mi się najwredniejsza mucha jaką kiedykolwiek przyszło mi spotkać, latała bez wytchnienia z prędkością tachionową po pokoju i mimo usilnych prób nie dało sie ani wygonic ani ukatrupić...
Hardcore zaczął się jak wyłączyłem światła i działał tylko monitor... p*zda latała mi przed ekranem co minute robiąc akrobacje na ekranie... latałem za nia z pol godziny, ale poddałem sie wkoncu byłem tak zdesperowany, że gdy usiadła na ekranie to udało mi sie ja jebnac nawet za cene badpikseli... myslalem ze odleciała, ale zdziwiłem sie bo przestała latac, zapaliłem swiatło i patrze a ta k***a łazi po biurku, nie moze latac... wiec mój sadysm sięgnął zenitu... delikatnie za skrzydełko ją wzialem zeby nie zdechła i
UKRZYŻOWAŁEM k***E ŻYWCEM !!! :ukrzyzowany:




Po 3 dniach dam ją na pożarcie moim kotom, już czekają :terror:



KILL ALL THE FLIES !!!

Mimson

2012-10-19, 14:32
kpaxian napisał/a:

...Po 3 dniach dam ją na pożarcie moim kotom, już czekają :terror: ...


Uważaj bo po trzech dniach może zmartwychwstać.

Kine

2012-10-19, 14:55

Sa...........is

2012-10-19, 15:45
kpaxian napisał/a:



Ciałem 26, ale duszą chce być młody forever spięty bucu, a rodzice nie żyją



o k***a, dawno nie widzialem lepszej riposty ;] Miod, poprostu esencja ;D Piwo za ukrzyzowanie suki i koment

ps: to jakas k***a plaga, wczoraj mialem to samo, moj kotek szmate upolowal.

K-...........an

2012-10-19, 16:48
Novik napisał/a:

fajne koty i tu jest pytanie czy te 2 k***y nie mogły złapać tej muchy? ;]



muchę to one rozjebią w 5 minut, szczególnie ta egipska, ale to był jakiś pie**olony mutant, zapie**alał tak, że mi oczy rozpie**alało i nie odpoczywała dłużej niz 5 sek... 3 razy dostała z liścia i dopiero za 4 padła, nawet nie zdechła tylko nie potrafiła polecieć... czarnobyl się kłania k***a jego zasrana obczopiona mać

Nap_Limak

2012-10-19, 16:52
kpaxian napisał/a:

a rodzice nie żyją


hy hy, znowu przy nutce krytyki i wspomnieniu o rodzicach, "poszkodowany" żali się, że ten, który go spłodził i rodzicielka nie żyją :amused:

jakie to oryginalne :fiufiu:

K-...........an

2012-10-19, 17:46
Nap Limak napisał/a:

kpaxian napisał/a:

a rodzice nie żyją


hy hy, znowu przy nutce krytyki i wspomnieniu o rodzicach, "poszkodowany" żali się, że ten, który go spłodził i rodzicielka nie żyją :amused:

jakie to oryginalne :fiufiu:



Zapomniałem, że w dzisiejszym żydo-komunistycznym kraju mówienie prawdy jest zakazane :-x

Nap_Limak

2012-10-19, 18:59
kpaxian napisał/a:

Zapomniałem, że w dzisiejszym żydo-komunistycznym kraju mówienie prawdy jest zakazane :-x


Zapomniałeś, że argument o nieżyjących rodzicach jest passe.

FreakyOmen

2012-10-19, 20:08
Stary, nie mogłem z beki jak to przeczytałem!! Haha dobre! Piwko

kotorminator

2012-10-20, 13:02
@kpaxian
Wszystko ładnie pięknie, aż tu nagle wyj***łeś z tą żydokomuną.
Jesteś debilem.

K-...........an

2012-10-20, 15:07
kotorminator napisał/a:

@kpaxian
Wszystko ładnie pięknie, aż tu nagle wyj***łeś z tą żydokomuną.
Jesteś debilem.



Podobno cynizm i sarkazm jest naturalną reakcją umysłu na ludzi delikatnie mówiąc "mniej myślących" :homer:

marna

2012-10-22, 23:53
fajne masz kociambry :)