18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Psychiatra pilnie potrzebny ;]

K-...........an • 2012-10-19, 03:24
Sprawa wygląda tak... wróciłem z pracy, otworzyłem okno i wj***ła mi się najwredniejsza mucha jaką kiedykolwiek przyszło mi spotkać, latała bez wytchnienia z prędkością tachionową po pokoju i mimo usilnych prób nie dało sie ani wygonic ani ukatrupić...
Hardcore zaczął się jak wyłączyłem światła i działał tylko monitor... p*zda latała mi przed ekranem co minute robiąc akrobacje na ekranie... latałem za nia z pol godziny, ale poddałem sie wkoncu byłem tak zdesperowany, że gdy usiadła na ekranie to udało mi sie ja jebnac nawet za cene badpikseli... myslalem ze odleciała, ale zdziwiłem sie bo przestała latac, zapaliłem swiatło i patrze a ta k***a łazi po biurku, nie moze latac... wiec mój sadysm sięgnął zenitu... delikatnie za skrzydełko ją wzialem zeby nie zdechła i
UKRZYŻOWAŁEM k***E ŻYWCEM !!! :ukrzyzowany:




Po 3 dniach dam ją na pożarcie moim kotom, już czekają :terror:



KILL ALL THE FLIES !!!

romanbomba

2012-10-19, 03:35
Podstawowe pytanie: ile masz lat i czy rodzice są w domu? :zul:

normalnyxd

2012-10-19, 03:39
Piweczko za historie, też bym zaj***ł taką muchę, nawet jakbym miał za nią biegać cały dzień.

K-...........an

2012-10-19, 03:47
romanbomba napisał/a:

Podstawowe pytanie: ile masz lat i czy rodzice są w domu? :zul:



Ciałem 26, ale duszą chce być młody forever spięty bucu, a rodzice nie żyją

MaszSziwe?

2012-10-19, 08:42
Mi się to tam podoba :D Ale widzę ,że w domu już Ci się serio nudzi :) Piwo !

Kaszysz

2012-10-19, 09:51
Ja wyrywam im skrzydełka i zwracam je środowisku ] :>

mathew14

2012-10-19, 09:56
Jak by ci w mieszkaniu nie j***ło łożyskiem starej cyganki to by ci sie muchy nie pchały do mieszkania.
A swoja drogą ciekawe co na to zwolennicy cieśli? Toż to profanacja mucha na krzyżu zaraz zaczną mówić o tym na tv trwam.

Hu...........ia

2012-10-19, 09:56
Jak nie mogę załatwić muchy, to robię tak: Wyłączam światło w swoim pokoju, ale włączam w kuchni. Oczywiście zostawiam otwarte drzwi i messerschmitt wylatuje.

rockface123

2012-10-19, 10:02
haha :D pozytywnie poj***ny gość pozdrawiam serdecznie! licze na więcej wstawek z muchami, ostatnio latają u mnie takie wielgachne latające k***y które nazywam ,,muchami końskimi" z względu na rozmiary.

~Tołdi

2012-10-19, 10:14
Piwo za inwencję twórczą :zul:

Roszp

2012-10-19, 10:21
kpaxian napisał/a:

Ciałem 26, ale duszą chce być młody forever spięty bucu, a rodzice nie żyją


Pozdrów ich proszę odemnie.

derley1

2012-10-19, 10:24
po kotach widać, że opłakują głupotę swojego właściciela

Argmator

2012-10-19, 10:26
I bardzo dobrze zrobiłeś. Kiedyś komar, który mnie w nocy obudził doigrał się. Ogłuszyłem go laczkiem, wziąłem wkład od długopisu, wyjąłem końcówkę i włożyłem dziubek komara to środka, żeby żarł wkład.

stery_srh

2012-10-19, 10:33
Zacnie, ale chyba za mało cierpiała - ja gdy schwytam żywcem taką upierdliwą k***ę, to po prostu odrywam jej skrzydełka i wyrzucam za okno. Kiedyś gdy jedna szególnie mnie wk***iała, to zamiast za okno, wrzuciłem ją na rozgrzaną płytę grzejną. :hitler:
No i parę razy też zdarzyło się, że zamrażałem taką mega-upierdliwą sprężonym powietrzem, odwróconym denkiem do góry. Like a SubZero.