18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek Woodstock 2017

olbi13 • 2017-08-09, 23:26
Taki porządek zostaje po Przystanku Woodstock


styx38

2017-08-11, 13:25
Nowa rozkiminka,gdzie było więcej śmieci? ŚDM czy Woodstock :)

klasz

2017-08-11, 14:18
styx38 napisał/a:

Nowa rozkiminka,gdzie było więcej śmieci? ŚDM czy Woodstock :)

Mam jeszcze lepszą rozkminię gdzie było więcej pedofilii na ŚDM czy Woodstock :mrgreen:

radek225

2017-08-11, 14:22
Po Ursynaliach, w czasach, gdy przyjeżdżały naprawdę zajebiste, metalowe kapele syf był identyczny. 2 dni po imprezie nie było śladu po festiwalu.

ho...........zo

2017-08-11, 14:33
Więcej śmieci i tak było podczas samego festiwalu. Miały długie włosy i taplały się w błocie.

grauper

2017-08-11, 15:47
Większość ludzi zbiera swoje śmieci z obozowiska do worków i zostawia je zebrane w kupie żeby służby porządkowe miały łatwiej :)

+ do osób pie**olących "HUR DUR DO ŚMIETNIKUF DALEKO HURR". Widać że w dupie byliście i gówno widzieliście... Na woodzie są może z 4 czy 5 kontenerów dużych :P Zapełniają się bardzo szybko ;]

Tortuga

2017-08-11, 15:52
Cytat:

Więcej śmieci i tak było podczas samego festiwalu. Miały długie włosy i taplały się w błocie.



A widzisz, nie wiedziałem, że z rodzicami wpadniesz. Dobrze się bawiliście? :->

voidinfinity

2017-08-11, 16:25
Velture napisał/a:


Ja mam wyj***ne na kościół. Nie daję im pieniędzy więc ich nie rozliczam.



Wrzucasz - tylko o tym nie wiesz. Kościół i sam kler jest dofinansowywany z pieniędzy publicznych, a pieniądze publiczne ufam że wiesz skąd się biorą.

support3

2017-08-11, 18:09
@UP no według niego publiczne pieniądze biorą się z prywatnej kieszeni kaczego szczura z żoliborza oraz zaćpanego oczopada turleckiego, i demona sexu krystyny kałowicz, w końcu on nie płaci podatków bo od 500+ się nie odprowadza (warto nadmienić że bezpośrednio, bo podatki pośrednie to płaci się za wszystko i to wyższe niż za PO, tylko k***y o IQ ameby - czyt wyborcy pisu tego nie kumają bo są za głupi))

miksuss

2017-08-11, 19:04
Wszystko spoko tylko na Woodstock nie ma koszy, są może 2-3 kontenery gdzieś na początku, które są zawsze przepełnione i stają się prawdziwą górą śmieci. Z tego co słyszałem to nie ma koszy, bo i tak trzeba będzie posprzątać. Najczęściej śmieci rzuca się na powstałe już prowizoryczne miejsca-kosze.

Do tych wszystkich rzucających się.. już widzę jak chodzicie wszędzie z siatką do której wrzucacie swoje śmieci i puszki, które powstały np. w strefie gastronomi. Albo bierzecie w ręce swoje 3 puszeczki i 2 brudne talerzyki i zapieprzacie 25 minut w jedną stronę przez wielki tłum w którym często trzeba się przepchać aż do najbliższego kontenera i rzucacie te śmieci na resztę, która już dawno przykryła ten kontener.

Zgadzam się, że nie powinno to tak wyglądać i śmieci powinny być mimo wszystko bardziej uporządkowane. Ale pomijając jakiś procent debili, którzy rzucają wszystko pod siebie to nie jest to do końca wina reszty. To jest po prostu tak zorganizowane.

dmnkzl

2017-08-12, 08:29
Dzięki nim, firmy sprzątające mają mnóstwo roboty, a ludzie w nich pracujący są zadowoleni, że mają zajęcie i wypłaty.

ellsworth

2017-08-12, 15:19
Mieszkam na trasie przemarszu ŚDM. Takiego syfu jaki zrobili pielgrzymi to nigdy w życiu nie widziałem i pewnie nie zobaczę. Wieliczka nie mogła się przez kolejne 2 miesiące pozbierać z taką ilością śmieci. ch*je rzucali wszystko gdzie popadnie tak jak szli tak sruuu butelki, torebki i wszystko co się dało na jezdnię, na chodniki, do rowów a nawet ludziom do ogródków. Prze sk***ysyny.

Promek

2017-08-12, 22:56
nie martw sie pisiorku po śdm i miesiecznicach tez jest burdel ale twoj pan i wladca prezes nie pokazuje takich fotek na wizji :D