18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek Woodstock 2017

olbi13 • 2017-08-09, 23:26
Taki porządek zostaje po Przystanku Woodstock


~Velture

2017-08-10, 11:02
Abraxus napisał/a:

@up skomentuj resztę śmieszku :D czekam co masz do powiedzenia o KK czy pisowsko katolskie filtry w oczach w ogóle nie widzą prawdy o KK? :amused:


Ja mam wyj***ne na kościół. Nie daję im pieniędzy więc ich nie rozliczam. Owsiakowi wiele lat wrzucałem do puszek aby przestał robić lampy witrażowe i mógł żyć w bogactwie za zdefraudowany hajs więc jemu na ręce patrzę.
Płacę podatki więc rozliczam co robi rząd. Jak wspieram kogoś na kickstarterze to też patrzę mu na łapska co robi z hajsem.
Nie chadzam do synagogi i nie daję rabemu szelestu więc go nie rozliczam. Do meczetów też nie chodzę i nie daję pieniędzy (tu może akurat z innych przyczyn niż w kościele i synagodze 8-) ) więc też gówno mnie obchodzi czy przeznaczą pieniądze na r*chanie kóz czy na ślub z 5 latką.

Minge22

2017-08-10, 12:50
My zostawiamy taki syf raz do roku a Imigranci codziennie gdzies taki syf zostawią

ti...........ax

2017-08-10, 13:16
to nie chodzi o śmieci, tylko to że tam wszędzie naszczane i nasrane. To jest przej***ne. Ja raz byłem i dziękuje koledze że jako obuwie polecił mi gumiaki. Mówię wam śmieci to mały ch*j.

~Angel

2017-08-10, 13:59
Po każdej masówce jest syf i chlew. Bardziej mnie wk***ia to że idziesz sobie na plaże odpocząć, poopalać się, wyj***ć 20m2 parawanu a tam jakieś gówna leżą :-/




sezamkowyRozpierdol

2017-08-10, 14:05
Logika prawackiej sp***oliny:

- Nasrają i naszczają woodstockowicze = brudasy, śmieciarze.
- Nasrają i naszczają katolicy na ŚDM - spoko, nie ma tematu bo są blisko moich klaustrofobicznych poglądów.

Zabijcie się :amused:

Velture napisał/a:

Czego wy się spodziewacie od zapuszczonych, brudnych kuców co pojechali się nachlać i naćpać w imię świętego i jedynego pana ojca Jerzego Osiaka



A co to za k***a różnica, czy srają i szczają wyznawcy Owsika czy wyznawcy jakiegoś papajaka Franczesko i innych papieży na kiju? :amused:
To wszystko są tylko ludzie, medialne autorytety dla młodych i nawinych.

staruchazpalcemwd

2017-08-10, 17:07
8 razy byłam i zawsze w "swoim" obrębie sprzątałam wraz ze znajomymi. Przy takiej ilości ludzi nie ma mowy o utrzymaniu sterylnej czystości. Na każdej imprezie potem jest syf i się sprząta. Czy to Woodstock czy ŚDM, tzw news z dupy.

PanAndrzej666

2017-08-10, 17:32
no co jak na wysypisku tylko śmieci nie ma :)

Wiewór

2017-08-10, 18:21
@up no dokładnie. Polacy takie patryjoty, że jak trzeba za śmieci płacić to taniej do lasu wyj***ć.

Tomikchomik1

2017-08-10, 23:10
Lepsze śmieci tam, niż na Wawelu If u know what i mean

W............R.

2017-08-10, 23:50
Nie rozumiem tych pseudo-ludzi. Ja nawet naj***ny jak messerschmitt nigdzie nie zostawiam po sobie śmieci... Naprawdę tak trudno jest zderzyć te dwie szare komórki, żeby dbać o wspólną przestrzeń, czy trzeba je zderzyć siłowo klapsem w dziąsło? Właśnie dlatego nie jeżdżę na Woodstock, bo pewnie wróciłbym na noszach (gdzie ludzi kupa, tam i Herakles dupa).

mi...........ek

2017-08-11, 00:52
Wygląda jak poligon meneli :D

aferro

2017-08-11, 09:57
Walczący pisowiacy, jest delikatna różnica. Sprzątanie po woodstoku, jest po stronbie organizatora. Zaś za sprzatanie po śdm płacisz ty, ja, my czyli społeczeństwo qrwa

czarnykun

2017-08-11, 12:18
Dajcie spokój piwniczaki z tymi nagonkami. Nie byłem nigdy na woodstocku, nie moje klimaty ale na dziesiątkach innych festiwali tak. Syf wszędzie taki sam, z tym że może szybciej ogarniany. Od tego są ekipy sprzątające.

support3

2017-08-11, 12:41
Velture napisał/a:


Ja mam wyj***ne na kościół. Nie daję im pieniędzy więc ich nie rozliczam. Owsiakowi wiele lat wrzucałem do puszek aby przestał robić lampy witrażowe i mógł żyć w bogactwie za zdefraudowany hajs więc jemu na ręce patrzę.
Płacę podatki więc rozliczam co robi rząd. Jak wspieram kogoś na kickstarterze to też patrzę mu na łapska co robi z hajsem.
Nie chadzam do synagogi i nie daję rabemu szelestu więc go nie rozliczam. Do meczetów też nie chodzę i nie daję pieniędzy (tu może akurat z innych przyczyn niż w kościele i synagodze 8-) ) więc też gówno mnie obchodzi czy przeznaczą pieniądze na r*chanie kóz czy na ślub z 5 latką.




HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA(...)HAHAHHA.
Nie rozśmieszaj mnie nawet bo dostanę przepukliny ze śmiechu.
k***a jak żyjąc w Polsce można napisać, że nie daje się na kościół to ja nie ogarniam.
O k***a chłopie dałeś mi humor na cały dzień tym oksymoronem :amused:


BTW z podatków płacisz więcej na KK niż na leczenie dzieci. Ogarnij się chłopie bo widać że TVPis wyprał Ci resztki rozumu i z naprawdę fajnego poziomu komentarzy schodzisz do żenady.

Zapi93

2017-08-11, 12:46
Brudasy w swoim naturalnym środowisku.