18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek Woodstock 2017

olbi13 • 2017-08-09, 23:26
Taki porządek zostaje po Przystanku Woodstock


sezamkowyRozpierdol

2017-08-09, 23:37


Prawie jak wąsate Janusze, Seby i Karyny wyklęte, polacy robacy w Kołobrzegu zesrali całą plażę :amused:
Zapewne nie jeden z nich narzekał na Woodstock :amused:

mdlejtecole

2017-08-09, 23:38
Trudno, posprzątają, nie da się tam utrzymać czystości bo nie ma koszy na śmieci.

petru23

2017-08-09, 23:41
no jak po każdej imprezie masowej. Nie wiem z czego takie halo.
I na tym to polega. Idziesz się bawić a nie sprzątać. Od tego sa wynajęte służby, które biorą za sprzątanie kupę kasy.

mp0011

2017-08-10, 00:04


Śmieci po ŚDM 2016.

mazga50

2017-08-10, 00:28
olbi13 napisał/a:

Taki porządek zostaje po Przystanku Woodstock



Ale ci ci ktoś to każe sprzątać po nich? Spokojnie. Owsik płaci też za sprzątanie. U niego nie ma "bóg zapłać". Na ŚDM w zeszłym roku, ludzie musieli zapłacić katabasom, żeby mogli być wolontariuszami. Czyli prócz tego, że chcesz to zrobić za darmo, naszarpiesz się, napocisz, urobisz po łokcie, to jeszcze zapłać czarnej mafii za to, że ci pozwolą. Iście żydowskie podejście do tematu...

Halman

2017-08-10, 00:41


śmieci po uroczystości odpustowej ku czci Świętego Rocha z obrzędem błogosławieństwa zwierząt w Mikstacie

MgrMajster

2017-08-10, 07:08
To mieli siłę przynieść pełne opakowania czegokolwiek, ale już pustych ciężko było zabrać? To tylko weekend. Nic się im nie stanie jak sami swoje śmieci będą wrzucać do reklamówki, którą później zabiorą i wyrzucą do pierwszego lepszego kosza na śmieci.

~Velture

2017-08-10, 07:42
Czego wy się spodziewacie od zapuszczonych, brudnych kuców co pojechali się nachlać i naćpać w imię świętego i jedynego pana ojca Jerzego Osiaka, który ma wyj***ne na sądy (z czasów po) i nie ujawnia księgowości?

wormgoro

2017-08-10, 08:04
Śmieci są jak na każdej takiej imprezie tutaj przynajmniej nikt w nich nie leży jak na sunrise afterparty.

somet

2017-08-10, 08:42
Ludzie wam naprawdę jest źle w życiu że dopie**alacie się do byle czego, po każdej imprezie masowej zostają tony śmieci które trzeba posprzątać i organizatorzy są na to przygotowani. Tak jest k***a wszędzie w całej europie i nie tylko.

Wiewór

2017-08-10, 09:38
Taki sam chlew był po ŚDM. Różnica jest taka, że WOŚP za Woodstock bierze odpowiedzialność i śmieci posprząta.
Po ŚDM gnijące i walające się śmieci leżały 4 miesiące bo kościół powiedział, że nie zapłaci za sprzątanie bo to nich ich sprawa...
W końcu miasto musiało sięgnąć w kieszeń.
Także kościół wyj***ł analnie wszystkich. Miasto przygotowało teren i posprzątało. Pielgrzymi zapłacili kościołowi za możliwość noclegu a kościół wcisnął ich za darmo na kwatery prywatne.
Knajpy, które chciały karmić te hołotę musiały płacić haracz kościołowi a pielgrzymi jeszcze płacili za swoje żarcie.
A kościół zgarnął kasę za bilety. Tak się robi interesy z KK.
WOŚP płaci za wszystko sam.

~Velture

2017-08-10, 10:05
Abraxus napisał/a:


WOŚP płaci za wszystko sam.


HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA(...)HAHAHHA.
Nie rozśmieszaj mnie nawet bo dostanę przepukliny ze śmiechu.
k***a jak w 1 zdaniu można dać "wośp" i "płaci za wszystko sam" to ja nie ogarniam.
O k***a chłopie dałeś mi humor na cały dzień tym oksymoronem :amused:

Wiewór

2017-08-10, 10:10
@up skomentuj resztę śmieszku :D czekam co masz do powiedzenia o KK czy pisowsko katolskie filtry w oczach w ogóle nie widzą prawdy o KK? :amused:

bimaczow

2017-08-10, 10:25
Cygany w marzł owocach robią taki sam burdel w jest ich zdecydowanie mniej ... Nie wiem co w tym roku wszyscy mają taki był dupy związany z tą imoreza