18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapany na gorącym

Don_Beck • 2020-10-24, 14:15
Ładuj taczkę k***a!


pATRYKOify

2020-10-25, 02:29
Marek_0485_pol napisał/a:

Wieśniak sadysta , z pewnością wschód polski. Z pewnością nie daleko warszawy .



"nie daleko" Ty za to pewnie z zachodu j***ny analfabeto.

Kondzio0888

2020-10-25, 09:18
Ojj tam k***a.. Wielki problem o taczkę kukurydzy..
Ja bym to łagodniej załatwił.

Ziomee22

2020-10-25, 11:11
No tak zaj***ć to nie ładnie , ale z drugiej strony ten zj***ny rolnik więcej rozjedzie tej kukurydzy i zgnije ale taka jest mentalność tych zjebów...

VinylCap91

2020-10-25, 13:28
Ja Cie bardzo przepraszam, flaszkę Ci postawie

potrzebny

2020-10-25, 14:39
Ziomee22 napisał/a:

No tak zaj***ć to nie ładnie , ale z drugiej strony ten zj***ny rolnik więcej rozjedzie tej kukurydzy i zgnije ale taka jest mentalność tych zjebów...



Wy jesteście naprawdę jakimiś zjebami ? Już nie pierwszy taki komentarz tutaj widzę. Jego kukurydza to mógłby się na nią zesrać a później podpalić całą przyczepę i ch*j ci do tego ile przejechał i co zrobił. Tutaj chodzi kradzież, wtargnięcie na posesje. Sam wieśniak powiedział, że by mu tonę nasypał gdyby się zapytał. Z mojej posesji to nie mozesz nawet ładnego kamienia ukraść bo mam prawo cię ukarać. I ch*j mnie obchodzi zj***ne polskie prawo. Nie obchodzi mnie też to, że to zwykły kamień, tutaj chodzi o zasady. Sam lubię się dzielić z siąsiadami i mamy świetne relacje, ale gdyby któryś z nich był takim cwaniaczkiem i przyłapałbym na takiej kradzieży, to zachowałbym się podobnie, jak nie poleciałyby liście na ryj. Jeszcze gdyby sobie wziął kolbę, dwie to mozna by to łagodniej załatwić. No ale gość przyjeżdża z taczkami, to zasłużył, zabieram mu taczki i niech wypie**ala. Zresztą nie wiadomo czy już wcześniej nie kradł i dlatego ogólnie został przyłapany, moze ktoś go widział i podkablował. Nie jego to się każdy zjeb tutaj mądrzy. Ktoś to musiał skosić i się przy tym napocić. Kradniesz to jesteś zwykła pała i zasługujesz na karę.

Elmowsky

2020-10-25, 18:52
przeciez co drugi jest taki w polsce k***a i zlodziej. taki narod zj***ny.

SłodkieKotki24

2020-10-25, 19:28
Ziomee22 napisał/a:

No tak zaj***ć to nie ładnie , ale z drugiej strony ten zj***ny rolnik więcej rozjedzie tej kukurydzy i zgnije ale taka jest mentalność tych zjebów...



Mentalność rolnika została przedstawiona na filmie: Gdyby przyszedł i zapytał, to by dostał. Tolerancji dla złodziejstwa, ani kretynizmu piewców tolerancji nie będzie.

JubeL

2020-10-26, 21:29
ZagrzybialySandal napisał/a:

Jeszcze lepiej, Pyrlandia..
A żeby Ci ze złości ta pyra nie stanęła w gardle



Sam byś opie**olił chętnie Pyrę ku*asiarzu :krejzi: